Има ли бъдещи мами от Ловеч

  • 12 536
  • 292
  •   1
Отговори
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Хайде майчета от Ловеч, да се включим Grinning!

# 1
  • Мнения: 1 226
Ама наистина, къде сте, мили мами?То че града умира,умира, но не е възможно да няма бъдещи мами.Хайде по-смело и леко бременеене Hug

# 2
  • Lovech
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен, чак сега видях, че има тема за нашия град. И от мен - лека бременност и живи и здрави дечица.

# 3
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Момичета, пуснах темата на майтап, а я гледайте какъв отбор започнахме да се събираме!!!
Много се радвам и се надявам на още попълнения  Hug
Живот и здраве наесен да бутаме заедно количките по центъра  Grinning
Лек ден от мен  55

# 4
  • Lovech
  • Мнения: 25
много хубаво, че има тема за нашия град, браво, Руми, все още сме малко, но се надявам да се включат още бъдещи мами и да си обменяме информацийка за много неща.
Хайде, момичета, включете се при нас! Тук е весело и готино!  JoyGrinning

# 5
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета.
Я да ви поразпитам. Казахте ли в работата си, че сте бременни? Аз лично предупредих само двамата си преки началници, но на колежките все още не съм казала. Много са любопитни /не всичките/  и ще започнат едни разпити и клюки  ooooh!!
Вързахте ли си червено конче? Не съм суеверна, но не знам кой с какви очи ме гледа.

# 6
  • Lovech
  • Мнения: 25
Добро утро и от мен. Аз лично в работата ще кажа в понеделник, защото чакам утре след обяд прегледа в Плевен. Мисля, че все още е рано, но работя в такава сфера, че през март си правим годишен график за отпуските и просто няма как, колегите трябва да знаят, че от септември няма да ме има.
А за червеното конче - изобщо не съм се сещала. Може би като им кажа, и без това сега никой не знае.
А вие кога се записахте на консултации? щото аз мисля в началото на март да ходя за пръв път, пада се края на втори месец, мисля, че не е късно.

# 7
  • Lovech
  • Мнения: 25
Здравейте, защо никой нищо не пише тука?
Къде сте??? newsm78
Няма ли бъдещи мами в нашия град?
Аз да ви кажа, днес съм на лекар, довечера или утре ще пиша какво са ми казали. Стискайте палци! Grinning

# 8
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте, защо никой нищо не пише тука?
Къде сте??? newsm78
Няма ли бъдещи мами в нашия град?
Аз да ви кажа, днес съм на лекар, довечера или утре ще пиша какво са ми казали. Стискайте палци! Grinning
Явно засега сме само ние тричките, дано отбора ни да се увеличи.
С нетърпение чакам да пишеш какво е станало на прегледа, но ще го прочета чак в понеделник.
Аз съм на преглед на 28.02 и чакам с нетърпение да чуя сърчицето на бебо  Grinning

# 9
  • Мнения: 1 226
На ръцете или на краката да стискаме палци? smile3534Късмет мила и само хубави новини. Hug

# 10
  • Lovech
  • Мнения: 25
Здравейте, момичета. Както ви обещах, ще ви кажа какво стана на прегледа. Ние сме добре, цели 14 мм сме, в 8-ма седмица, имаме си и сърдечна дейност. Това засега е най-важното. Другата седмица ще ходя да се запиша на консултация. Пожелавам и на вас само хубави новини до края. Късмет. И пишете. Joy

# 11
  • Мнения: 1 226
 newsm68 newsm44 smile3501 smile3508Бравоооооооооооооооооооо

# 12
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Здравейте момичета!
Радвам се, че и при трите ни всичко е нормално.
В четвъртък и аз вече ще знам колко е пораснало малкото човече.
Момичета, на мен започва да ми личи, но се питам не е ли рано?! Вече няма да мога да се "укриам"  в работата.
Вие как сте започнаха ли да ви растат коремчетата.
Дайте идея от къде да си купя туника????
Желая ви лека седмица   bouquet

# 13
  • Lovech
  • Мнения: 25
Здравейте! Току-що се прибирам от обедна почивка. Прекрасен ден и си направих една дълга разходка. Тази сутрин казах на началника, той го прие много добре. Но на мен въобще не ми личи, нося си най-тесните панталони все още. А що се отнаяс за туника, в събота гледах една много хубава в един магазин на "Васил Коларов", като отиваш към гарата, в ляво, с външна стълба, точно между двата "всичко по лев". Отиди я виж, на мен лично ми допадна, но още ми е рано, пък и в момента нямам пари.
Иначе в Ловеч на друго място не съм виждала подходящи дрехи, аз лично мисля да си търся от София, когато ходя на скрийнинг и фетална морфология.

# 14
  • Мнения: 315
Здравей Руми 73, здравейте момичета!
Руми, аз също съм от Ловеч и според калкулатора трябва да родя на 1 октомври.При мен също е втора бременност. Май ти е познато, нали  Grinning - почти като теб...Дъщеря ми е на 12 години, а аз съм на 33 (тази година ще навърша 34 през октомври) Аз също ще ходя в четвъртък на преглед - при доктор Бързашки в Плевен. Още не съм се записала на консултация. При кой доктор ще ми препоръчате да се запиша  в Ловеч, защото смятам консултацията да си я провеждам тук, в Ловеч?  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт