Будят ли се вашите бебчета,за да търсят залъгалка през нощта

  • 2 960
  • 59
  •   1
Отговори
zdraveite!molq za savet i pomo6t!da6terq mi e na 5 meseca i bez da iskame q priu4ihme da spi sas zalagalka.kogato se razmranka6e v krevat4eto si az i slagah zalagalkata, za da spre i taka svikna.sega,kogato e vav fazata na lekiq si san,tq neprestanno q tarsi i ako ne i q dam zapo4va da pla4e.kak da q otkaja ot tozi navik prez no6ta?taka ne moga da migna po cqla no6t.ina4e ne e zavisima ot zalagalkata.prez denq q izpolzvam samo,kogato zaspiva.blagodarq predvaritelno na vsi4ki otzovali se!

# 1
  • Мнения: 243
За съжалиние съвет не мога да ти дам, защото и аз съм в твоето положение.....все още SickНо ще следя темата Peace

# 2
  • Мнения: 257
И ние сме така.Когато заспи спокойно Мариета я изплюва и понякое време като се стресне я търси,така че и аз ставам по няколко пъти на нощ,но при мен е по-лесно защото тя спи при мен.Ще следя темата,но съвет както виждаш не мога да дам,защото съм в същото положение.

# 3
  • Мнения: 1 745
Моята се буди само за ЦИЦА!  Mr. Green Ако се пробвам да й сложа биберона  #Crazy реееев,все едно я колят.Иначе си спи при мен и само като се размрънка по някога й давам биба и млъква.Не знам какво да те посъветвам...  Thinking

# 4
  • равна Тракия
  • Мнения: 101
Да,затова си спинкаме заедно Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 492
И ние сме така. Ставам да й я давам по 5-6 пъти на вечер #Crazy

# 6
  • Мнения: 476
И моят син е така! За това спи на спалнята при нас. Не мисля обаче от сега да го отказвам от бибата. Щом го успокоява детето, да си я суче.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 371
И моето се буди и си я търси, намира я и бум - пак заспива.

# 8
  • На морето!
  • Мнения: 5 756
Да.Моят син също се буди.

# 9
  • Мнения: 493
Ние не се будим,дори не винаги заспива с нея PeaceНезнам какво да те посъветвам,но по-добре да е биберон,отколкото някой пръст в устата Peace

# 10
  • Мнения: 3 478
Дъщеря ми все още се буди за биба. Не така системно както преди, но така и не се научи да си я намира сама.

# 11
  • Мнения: 52
По-няколко пъти на вечер се буди моят син за биберона,много е свикнал с нея,но това въобще не ме притеснява за сега...

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Моя син се буди по 2-3 пъти нощем,но за вода.А веднага след водата трябва да полу4и бибата,и 4ак тогава заспива пак.Но лошо няма.Щом така ще заспи,на мен не ми пре4и.

# 13
  • Мнения: 268
Да, буди се и съответно буди и мен да му я търся Rolling Eyes

# 14
  • Мнения: 3 313
И ние сме така.Когато заспи спокойно Мариета я изплюва и понякое време като се стресне я търси,така че и аз ставам по няколко пъти на нощ,но при мен е по-лесно защото тя спи при мен.Ще следя темата,но съвет както виждаш не мога да дам,защото съм в същото положение.
   все едно аз сам го писала  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт