Лапароскопска операция на киста във Варна

  • 3 701
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 651
Здравейте, интересува ме кой и къде ви е оперирал във Варна.
Можете ли да ми препоръчате къде да отида?
Благодаря!

# 1
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Аз ти препоръчвам д-р Александров.  Grinning

# 2
  • Мнения: 4 651
Благодаря, ти си втората, която ми споменава за него.
Четох във форума, че не преглежда по  здравна каса. Мога да си позволя прегледите, но има ли начин поне операцията да мине по касата или и тя е платена?

И друго. Аз съм съвсем неориентирана по въпроса. Киста 70 на 50 мм е големичка нали? Тоест да ми се размине без операция май няма шанс?

# 3
  • Varna
  • Мнения: 1 094
Ами на тези въпроси за съжаление може да ти отговори само доктора, нищо не ти пречи да се консултираш с него и после да решиш какво да правиш. Успех!  Grinning

# 4
  • Мнения: 2 259
Лапароскопиите не минават по каса,поне за 2007.Дано сега има промяна и си спестиш едни 500-700 лева!
И дано се разминеш въобще с операции ,каквито и да са те!

# 5
  • Мнения: 4 651
Мерси за отговорите, 500-700 лв. ще ги преживеем, а 6 тото ми чувство е, че няма да се размине.

# 6
  • Мнения: 1 247
здравей f  Hug аз лично правих лапаро при доктор АЛЕКСАНДРОВ и съм много доволна от него но аз нямах такъв проблем като твоя  то е много добър доктор  Peaceняма да сбъркаш ако го потърсиш за помощ успех  bouquet

# 7
  • Мнения: 4 651
Мерси, то още не е ясно дали ще съм за операция, защото съм няколко дена преди цикъл, но ми казаха, че е прекалено голяма кистата, за да е от тези, които си изчезват сами.
Само едно се чудя, толкова бързо ли растат тия кисти, последната ми ехография беше преди 3,4 месеца по друг повод и нямаше нищо  ooooh!

# 8
  • Мнения: 3 010
Д-р Александров май ве4е не се занимава с операции. Може при д-р Георги Козовски да опиташ, той също бил доста добър, казват най-добър  Laughing

# 9
  • Мнения: 133
През ноември моята лапароскопия я прави Г.Козовски .Аз лично съм доволна много е внимателен

# 10
  • Мнения: 4 651
Благодаря за информацията момичета. Лекарката ми за сега отлага мислите за операция с 10 тина дена. Ще чакаме първо да ми дойде, за да видим дали няма да се спука тогава сама или поне да намалее, за да се опитаме с лекарства после. За сега нямам никакви оплаквания - болки или кръвотечения и за това така. Леко ме наплаши ако усетя остра болка да тичам към спешното, защото може да се е спукала кистата....

Общи условия

Активация на акаунт