Шишета и биберони Pigeon къде, освен във фирмения им магазин?

  • 1 174
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Има такива теми, но са малко стари, за това пускам нова. Поръчх си едно шише от Пакостник, ама нямаха повече, а фирмения магазин ми е доста далече. Харесвам ги, но ако толкова трудно се сдобиваш със шишета, а да не говорим за биберони.....по-добре да мина на други, макар че харесвам Pigeon заради материала на самите шишета.

# 1
  • Мнения: 61
Pigeon продават и в магазини Джиджо - на ул. Цар Симеон (Илинден) и в ж.к. Надежда-1

# 2
  • Мнения: 984
Има едно малко магазинче където продават техни продукти. Казва се Unique /или нещо подобно/.
Намира се точно срещу магазин Baby Planet - близо до педиатрията - бул. Акад. Иван Гешов, N 9/това е адреса на големия магазин - гледай за този срещу него/
Малко объркано го обясних, дано го намериш  Hug

# 3
  • Мнения: 43
Pdndora,след като ги има в този магазин,и са свършили,би трябвало пак да заредят Wink...но за тази марка и аз мога да кажа,че ми харесва,макар да ползвам 2 техни продукта...сега се глася да пробвам и памперсите им. Simple Smile

# 4
  • София
  • Мнения: 8 272
Има едно малко магазинче където продават техни продукти. Казва се Unique /или нещо подобно/.
Намира се точно срещу магазин Baby Planet - близо до педиатрията - бул. Акад. Иван Гешов, N 9/това е адреса на големия магазин - гледай за този срещу него/
Малко объркано го обясних, дано го намериш  Hug

Да. Точно по диагонал като пресечеш на светофара (Педиатрията е зад гърба ти)

# 5
  • Мнения: 205
пиши поне в кой квъртал си да се ориетираме по лесно,иначе ще се изпишат хиляди магазини

# 6
  • Мнения: X
Ами на Плиска, обаче основната причина, поради която ги търся е, че шишета им не са от поликарбонат, но се оказа, че са си баш такива.  Rolling Eyes

# 7
  • Мнения: 268
Ами на Плиска, обаче основната причина, поради която ги търся е, че шишета им не са от поликарбонат, но се оказа, че са си баш такива.  Rolling Eyes


аз използвам такива шишета - да, не са стъклени,но Чико предлагат.А от тези съм доволна,защото са леки с ширико гърло мия ги с тяхна четка и почти не са се надраскали,след всяко миене изглеждат като нови(за ужас на някой Rolling Eyes)а бибите и залъгалките са уникални и прецизно направени-казвам го на база сравнение с авентските-при мен течеше при врътката,а от едната дупка бебето ми се задавяше и на нук-вярно по-нежно направени,но  формата на бибата също не ни вършеше работа-също се задавяше.но с тези на пиджин това чудо го нямаше,бебето се хранеше спокойно без да се задавя...  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт