Изчистване?

  • 1 034
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Абе искам да ва питам има ли някъв начин да махна луничките..чувал съм за изчистване на лицето,но това ли е то,и горе долу цена?

П.П:момче съм

# 1
  • София
  • Мнения: 2 157
Първо за лице ли питаш или за тялото ?
Второ какво точно  "изчистване"  имаш в предвид ?

Има различни козметични процедури , които избелват и намаляват лунички , но  лично аз незнам  такава която ги премахва завинаги. Ако кожата ти е сколонна  към пигментиране , винаги когато те напече слънце ще се появяват .
 А, да не забравим и от солариум също.

# 2
  • Мнения: 865
Няма начин да се оттървеш 100% от лунички.Мажи си лицето с крем с висок защитен фактор/дори и студените месеци/30, 50 SPF.

# 3
  • Мнения: 676
Освен това, което е казано по-горе съвета ми е дори и с 50+ фактор да не си излагаш лицето на слънце, а пък ако ходиш на солариум просто го забрави.Иначе процедурите за избелване се правят есен.

# 4
  • Мнения: 3 036
Аз имам много лунички по лицето.
Също не знам да има 100% крем или процедура за премахването им.
Зимата преди да изляза от къщи си го мажа с лимон.
Приготвям си го като си изстискам един резен лимон и малко вода.
Напоявам памук и мажа на чисто лице.
После идва ред на крем,наистина с висок фактор за слънцезащита.Аз ползвам 30.
Чувала съм за настойка от корен на магданоз.Но не съм я пробвала.
Ако си предпазположена,няма отърване.

# 5
  • Мнения: 235
Лошото е, че с възрастта се усилва пигментацията.Изпитвам го на гърба си. По точно на лицето и деколтето.Трябва много пазене от слънце и винаги предпазен крем!

# 6
  • Мнения: 35
Преди години имах лунички, но ги мажех със сок от краставичка. Така всеки ден, може и по често. Оставяш го да стои поне 15-20 мин, а може и цял ден да си седиш с него, изобщо не се забелязва. С времето избледняват и сега са ми почти незабележими. Принципно трудно се цеди сокът на краставицата, затова може просто да се обтрива лицето с няколко резенчета от нея. На мен това ми помогна много!!!
Успех и на вас

# 7
  • София
  • Мнения: 4 966
Преди години имах лунички, но ги мажех със сок от краставичка. Така всеки ден, може и по често. Оставяш го да стои поне 15-20 мин, а може и цял ден да си седиш с него, изобщо не се забелязва. С времето избледняват и сега са ми почти незабележими. Принципно трудно се цеди сокът на краставицата, затова може просто да се обтрива лицето с няколко резенчета от нея. На мен това ми помогна много!!!
Успех и на вас

Освен краставицата и магданоза избледнява луничките.
Имах книги ,в които го дават като средство за премахването им.

Общи условия

Активация на акаунт