Сватба в Историческия музей във Варна?

  • 1 175
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 558
Някой знае ли дали все още е възможно да се направи сватба в Историческия музей във Варна и какви са условията?

# 1
  • Мнения: 5 622
Май вече не. Точно по мое време като се жених го забраниха  Laughing Тъкмо си бяхме платили и уредили датата  Crazy В последния момент се оказа, че трябва да търсим алтернатива...И накрая избрахме такова романтично място за церемонията, че не бих и могла да си помисля да съжалявам за историческия музей  Wink

# 2
  • Мнения: 6 417
Елате в НИМ.  Hug

# 3
  • Мнения: 1 558

С удоволствие, но просто решихме да е тук, макар че имаме избор, защото родителите на приятеля ми живеят в София, а моите в Пловдив, но се налага цялата организация да правим сами.

# 4
  • Мнения: 184
И аз мисля, че не може в Археологическия.  Защо не се обърнете към галерия Актив Арт на Дунав 5? Но трябва да сте сключили брак предварително, на пример през седмицата, за което не е нужно да знаят гостите ви, разбира се:).

# 5
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 765
Свърьи се с шефката на Обредниш дом. Много разбрана жена е. Тя ще ти каже най-точно къде може и къде не и какви са условията. На мен преди две години ми казаха от Обредния дом , че не може, но тя каза, че няма проблем , само ще е малко по-скъпо.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 640
Вероятно да, но трябва да сключите брак по-рано, а пък церемонията ще я повторят пред гостите, ние така - с обикновения ритуал в обредна зала и после с този фолклорния на местото което бяхме избрали.Всъщност трябва  вече да променят това изискване- малко е тъпо да се жениш два пъти на ден за един и същи човек

# 7
  • Мнения: 2 032
Ето, ако бях чела форума като се зажених (късно, след първото дете се навих и то с бая зор), и аз щях да се оженя в исторически музей: да може на фона на ескпонатите да мина за млада булка. Изпуснала съм идеята за подходящ фон, пфу че ме е яд.

Общи условия

Активация на акаунт