Стерилизатор Chicco

  • 16 306
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 30
Може ли някоя от вас, която е ползвала електрическия стерилизатор на Chicco да ми каже как се ползва. Една приятелка ми подари нейния, но е загубила упътването. Ние го сглобихме, но не знам колко вода се слага и колко минути се стерилизира. Освен това има едно продълговато червено копче, което също не знам за какво е. Като включа стерилизатора в ел. мрежа и започва да загрява без да натискам копчето.
Не успях да го намеря в I-NET, но представлява нещо подобно  https://www.e7.ro/popup_image.php?type=D&id=5668&title=S … eroane&area=C. Само че моя е за 6 шишета.

# 1
  • Мнения: 745
стерилизатор на чико електрически гледах скоро в хиполенд.съветът ми е да отидеш в някой магазин,където ги продават и да питаш.

# 2
  • Мнения: 525
Моя е на Чико.
Мия шишетата и сипвам в стерилизатора 60-70 г. вода.
Бухам ги вътре, цъквам копчето и след около 10-15 мин. са готови.
/Ако копчето е било натиснато то само се активира, когато се включи в контакта/.

Почиства се с равни части оцет и вода. Без да търкаш с груби четки.
  bouquet

# 3
  • Варна
  • Мнения: 161
Ако стерилизатора ти е кръгъл  ( моят не е на Чико, но е по  същият начин) мога да помогна. Наливаш 100 гр. вода...

Бухам ги вътре, цъквам копчето и след около 10-15 мин. са готови.
/Ако копчето е било натиснато то само се активира, когато се включи в контакта/.

Почиства се с равни части оцет и вода. Без да търкаш с груби четки.
  bouquet

Аз го миех с вода и веро
П.П. Опитах да ти кача снимка на моя ама не успях newsm78

# 4
  • Мнения: 357
нашият е същият - на дъното на това в което сипваш вода пише 200 мл вода и после 8 мин. в микровълновата - опитах с по-малко вода веднъж и шишетата се стопиха  Crazy

# 5
  • Мнения: 357
нашият е същият - на дъното на това в което сипваш вода пише 200 мл вода и после 8 мин. в микровълновата - опитах с по-малко вода веднъж и шишетата се стопиха  Crazy

оо извинявай не е същия на Чико - не ми се отвори снимката и помислех, че говориш за същия като нашия, но не е - другите мами са ти казали как да го използваш- успех  Peace

# 6
  • Мнения: 30
Много благодаря. Ако сипя повече от вода, например към 100мл., дали ще  е фатално  newsm78 ?
Още веднъж много благодаря! Heart Eyes
А и да ви питам. Когато бебето е новородено с какво го слагахте да спи. С пижамка или с дрешки?

# 7
  • Мнения: 525
Не е фатално. Mr. Green

С по - леки дрешки. Може пижамка, може гащеризонче, каквото ти хареса. Wink

# 8
  • Мнения: 102
Може ли да попитам мамите които имат стелиризатор на Chicco като този

или този

дали вътре влизат шишета на Avent?

# 9
  • Варна
  • Мнения: 161
Моят е като втория. Става за всякакви шишета

# 10
  • София
  • Мнения: 2 348
Аз пък не съм стерилизирала нищо.   10 дена стояхме в болницата с бебчо, аз се изцеждах и му даваха моята кърма, като не съм стерилизирала помпата, но я измивах старателно. Като се прибрахме, ми се видя излишно тепърва да започвам да стерилизирам. Бебчо е здрав като бик.
 Съветвам те да не използваш много дълго това пособие, защото детето трябва да придобие имунитет. Както и с извеждането навън.

# 11
  • Мнения: 6 441
нашият е същият - на дъното на това в което сипваш вода пише 200 мл вода и после 8 мин. в микровълновата - опитах с по-малко вода веднъж и шишетата се стопиха  Crazy
Това е стерелизатора за микровълнова  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт