Препоръчайте ми фризьор ....

  • 9 465
  • 37
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 958
Препоръчайте ми фризьор в Лозенец /около пазарчето на "Черни връх"/. Четох в темата с доволни и недоволни, но не мога да се ориентирам нито къде точно се намират нито дали негативните или положителните мнения са повече. Търся си фризьор, при който като отида да седна и да ме направи така, че да ми отива. До сега ходех при един фризьор, но сега ми е много далече. Не обичам да си избирам прически и предпочитам да седна и да ме подстриже добре. Дали има такъв?

# 1
  • Мнения: 3 830
Студио Кало Peace

# 2
  • Cофия
  • Мнения: 1 212
ЕКСПЕРТА
на Джеймс Баучер 101 Peace
и по-точно Роси в този салон Hug

# 3
  • Мнения: 35
джуджанка, това което ще ти препоръчам не е съвсем близо до теб нито пък е на другия край на София. Просто Светльо, Иво и едно момиче, което е с по тъмна кожа ( като мулатка ) от Венера Фешън са наистина много добри. Казваш им какво искаш и те правят супер. Внимателни са и ти дават много добри съвети относно твоята коса! Цената за подстригване е 12лв., като ти измиват косата и ти слагат разни кристали, витамини.... индивидуално, от каквото се нуждае косата ти. Салона се намира на Шипченски проход 43, много е близо до пресечката на Н. Коперник и Ш. Проход. Телефонът там е 0897 632 538.
Аз съм най-доволна от Светльо и момичето! Похвали се ако решиш да отидеш там  Wink

# 4
  • Мнения: 794
Венера Фешън  са тотални смотаняци... Никак не съм доволна.

И аз съм за "Кало", но този салон е до Руски паметник и няма да ти свърши работа.

# 5
  • София
  • Мнения: 2 958
Къде се намира този салон?

# 6
  • гр.София
  • Мнения: 219
Ако все пак не държиш да е в Лозенец, бих ти препоръчала салоните на Митко Дамов. Аз лично ходя на Славейков. Вярно е, че е скъпичко, но си заслужава. Ето и линк www.mitkodamov.com/voguevision.php newsm10

# 7
  • София
  • Мнения: 2 958
То скъпото има различни измерения. Аз до сега давах по 20лв за подстригване и изсушаване. Без сешуар. Само колкото да не си ходя с мокра коса. Искаше ми се да е в Лозенц, защото имам възможност да отида някоя обедна почивка. Ако отида до Славейков няма да имам време за такова удоволствие.

# 8
  • Мнения: 1 234
джуджанка,виждам че искаш да е в Лозенец,но не знам там къде има добър фризьор.Затова  ти препоръчвам един салон в Младост 3 с/у Кауфланд,"Magic" се казваше май.Малко съм скарана с разстоянията в София и сигурно е адски далече от Лозенец,но се надявам да съм ти помогнала поне малко  Stop

# 9
  • Мнения: 7 416
  В хотел Кемпински фризьорите не са лоши. Wink
  Подстригване + сешоар = 30 лева.

# 10
  • Мнения: 957
По-добре си отиди след работно време където ти харесва..било то и в центъра..някои салони работят извънредно ..

# 11
  • Мнения: 177
Ако все пак не държиш да е в Лозенец, бих ти препоръчала салоните на Митко Дамов. Аз лично ходя на Славейков. www.mitkodamov.com/voguevision.php newsm10
И аз ходя там при Васил и съм много доволна.

# 12
  • Мнения: 2 414
А за Фетиш какво ще кажете? Praynig

# 13
  • Мнения: 7 416
  Като си избереш салона,сподели своите впечтления,моля!ОК? Wink

# 14
  • Мнения: 207
Аз от доста години ходя при Петя на Банат,много съм доволна.Намира се зад кошарите,но записването става за след няколко дни,защото има много работа.В нашият блок пак на Банат има салон в който ходят много познати и са страшно доволни.Подстригването е 10лв,ако те интересува ще дам тел на ЛС

Общи условия

Активация на акаунт