главоболие при деца

  • 1 641
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 37
 Бихте ли ми помогнали със съвет. Синът ми (8г) има главоболия по няколко пъти в месеца. Ходили сме на различни специалисти - очни, унг, стоматолог. Според тях няма проблем. Бихте ли споделили, ако сте имали подобен случай. Притеснява ме това, че уж няма проблем, а пък оплаквания има!

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 15:52 от artist

# 1
  • Мнения: 5 525
Здравей. Моят син има същият проблем - главоболия по няколко пъти в месеца. Стигали сме и до повръшане. Аз също съм го водила на очен лекар, следи го и УНГ. Но при нас се оказа мигрена - аз го водя в св. Наум при една много симпатична младичка докторка май беше Тодорова. Направиха му еег, скенер на глава. Пуснаха му пълни изследвания и  поставиха тази диагноза. Сега трябва на 6м да ходиме на контролен преглед, за нови кръвни изследвания и ЕЕГ. Така че посъветвай се и с детски невролог. Ако още нещо те интересува, пиши.

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз мисля, че трябва да отидете на всяка цена на детски невролог и да се направи ЕЕГ.

# 3
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Синузит Rolling Eyes

# 4
  • Мнения: 539
доколкото знам е възможно от очите да е, но щом сте ходили на очен...

# 5
  • Габрово
  • Мнения: 94
И ние имаме главоболия от време на време, при нас причината е от оикочните пътища, понякога може да се вдигне кръвно от това и да боли глава. Но може и само от кръвно по друга причина-наднормено тегло, наследственост. Глава боли и от стрес и преумора, от шума в училище също.

# 6
  • Мнения: 37
 Благодаря на всички и на теб Mary Chery! Преди година го водих при д-р Литвиненко, но той не сметна за необходимо да му прави изследвания. Може да се насочим към някой друг невролог.

# 7
  • Мнения: 5 525
artist , аз ти споменах за св Наум именно защото там лекарите наистина са добри специалисти и подходиха професионално. Аз имах преди време проблеми с малката, водила съм я и при Литвиненко, и при Христовa. И баткото съм водила при Христова. Но отношението, вниманието и загрижеността които получихме в св. Наум ми направиха силно впечатление.  Както и наистина много обстойният преглед, всички необходими изследвания, препоръки и назначени контролни прегледи и изследвания.
Мисля че е добре да се консутиташ с детси невролиг.

Последна редакция: чт, 31 яну 2008, 23:59 от marychery

# 8
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Св. Наум е най-доброто място за този проблем. Имат кабинет по главоболие.
Аз по рождение страдам от главоболие (първият ми детски спомен- на 2 г. е свързан именно с главоболие). На 8 и 13 г. ми правиха ЕЕГ на 4-ти км. (сега св. Наум)- имах нещо на мозъчната кора. Главоболието си остана- писала съм по другите теми. Дано вашите деца се излекуват, защото е много гадно страдание това.

Общи условия

Активация на акаунт