Добър УРОЛОГ & НЕВРОЛОГ

  • 20 990
  • 25
  •   1
Отговори
здравейте на всички
нуждая се от добър уролог и невролог
имам проблем с паренето та и други проблеми ,тъй като ми откриха стафилококи епидермидис и
ентерококи спп в еакулата.В урината нямам нищо но все пак паренето е много ужасно
По разни форуми бях прочел хора които също са имали бактерии в еакулата ,като са имали зачервяване по главичката на ПЕНИСА ,липса на ТОНУС както и лекко завишена температура на организма.
за жалост и аз имам тези симптоми но уролозите при които съм ходел преди явно са били адски некомпетентни щом не са го забелязали Sad
много ви моля препоръчайте ми някой за който сте абсолютно сигурни че е добър
нуждая  се от вашата помощ
Благодаря ви предварително Simple Smile

# 1
моля ви препоръчайте ми някои
по възможност да е от Бургас понеже ми е по близо и съм от СЛивен(в сливен няма добри затова питам за другаде)
или ако не кажете за софия Simple Smile

# 2
  • Мнения: 3 157
Невролог или нефролог?

# 3
ами НЕВРОЛОГ
аз съм ходил при една невроложка от моя град но тя не може явно да ми помогне за силното главоболие
аз съм си правел скенер(който доколкото знам е за изследване на тумор)
правил съм си още и ЕЕГ,там имаше леки отклонения но тя каза че това било зареди главоболието
предписами Ривотрил ,без да има какъвто и да е ефект и сега ме праща на психиатър
аз не мога да разбера когато човек има убийсвено главоболие какъв психиатър да турси  Thinking
ходих все пак уж при някаква много добра и тя нищо свясно не ми каза бахти лекарите  Cry
аз мисля че ми има нещо главата защото ме боли на едно и също място
един друг невролог беше ми казал да си направя
ЯМР  но аз се опънах защото не знаех колко добро е това нещо
и сега искам да си го направя но няма кой да ми даде направлениее
смятам че като си направя това пусто ЯМР всички съмнения ще паднат и ще станеясно къде епроблема
ако можете да ми дадете невролог който е склонен да даде направление
зашото разбрах че не всички давали ...

# 4
  • София
  • Мнения: 2 658
 newsm78Добър уролог в Бургас не мога да ти препоръчам, но да те предупредя, по всяка вероятност имаш простатит и ще се наложи продължително лечение с добър антибиотик. Простатита се лекува трудно, защото не всички антибиотици достигат до него, а и поради самата "пещериста" структура на простатата има склонност възпалителния процес да се загнезди в нея и даже някой път се капсулова и си остава там. Наистина трябва да се лекуваш до край при добър уролог. Някой път се налага и да се прави масаж на простатата, което никак не е приятно. А невролог за какво ти е, че не разбрах?

# 5
ами аз не разбирам много но надали имам проблеми с простата тъй като съм все още непълнолетен даже Simple Smile
а тези проблеми ги имам откакто бях на12 г откакто почна тинейджърството тоест бил съм малък и надали това е бил проблема
още повече че ми правиха ехография на простата и беше добре поне некадърниците от моя кград така казаха

а невролога е зареди болката която имам в главата  имам липса на тонус
чувствам се много отлабнал отпуснат сънлив
бях активен спортист но зареди тези глупави проблеми просто не бях в състояние да продължа
но мисля че е добре да си направя ЯМР за да стане всичко ясно но не знам кой би ми дал направление Sad

# 6
  • София
  • Мнения: 2 658
е непълнолетен си, но имаш бактерии в еякулата, нали така? Той от къде идва според теб? И да не е започнала от простатата инфекцията може да е отишла там. Не казвам, че е така на 100%, ама по това, което описваш е така. Достатъчно е да имаш полов живот. Простатита се среща при млади хора, това не е увеличението на простатата като при дядовците.

# 7
ами всъщност не водя и не съм водил полов живот
и това е точно зареди тези неприятни проблеми
засега долкото разбирам нещата те се превръщат в проклятието на живота ми ако мога така да се изразя Simple Smile
спрях спорта зареди тази липса на тонус отпадналост и т.н.
както и половия живот мн се повлия от това мисля че разбираемо защо
това е причината защо толкова спешно ми трябва добър Уролог Simple Smile
дано някой който знае да се появи и да сподели Simple Smile

# 8
  • София
  • Мнения: 2 658
ако трябва ела до София на уролог, за да се излекуват напълно нещата. Може другите ти оплаквания да се дължат на това. Само трябва да си търпелив и да доведеш лечението до край  Peace

# 9
да аз ще отида до софия но трябва да си намеря добър наистина добър лекар
да уговоря час и така
само че парадокса е че съм ходил при уролози от моя град много пъти при различни и то
и всички ми казваха че нищо ми нямало или че то било от тинейджърството и щяло с времето да се оправи
еда ама не вече 5 години стоят тези неща

само да разбера за някой добър уролог взимам направление и идвам веднага
на мен бяха ми казали за д-р Ботев от болница Вита
някой знае ли нещо за въпросния лекар
една жена от форума беше ми го препоръчала и засега може би той остава единствения вариант
Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 658
Др.Димитров от болница Св. Анна

# 11
имате ли лични впечатления за него
работи ли със здравната каса???????????

# 12
  • София
  • Мнения: 2 658
ако питаш за Др. Димитров, да. Една моя приятелка работи с него и аз съм ходила там. Работи със здравна каса, защото това е Университетска болница. Само трабва да проучиш с какво направление да отидеш в друг град.

# 13
  • Мнения: 71
Здравей,
За Бургас не мода да ти препоръчам добът уролог, но за Варна и Пловдив мога. И при двамата съм ходила. Има много добри отзиви от тях и от много други пациенти. Аз съм много доволна и от двамата. Ти си прецени кой ти е по-близо, но май и двамата са ти на едно и също разстояние. За Пловдив - Д-д Делчев - Пещерски хирургии. За Варна - Д- р Стамболийски - ДКЦ - Владиславово, "Анимато", клиника "Айладънови"
Успех!

# 14
ще си помисля
даже си мислех че ако отида при някой частник който не работи с касата си мисля че и повече
внимание ще ми отдели
ами за неврлогога можете ли да ми кажете някой
тоя ЯМР ми е влязъл в главата и си мисля че той ще реши проблема с главоболието
днес отидох да помагам на дядо ама цял ден ми се виеше сеят люти ми направо на главата умирам
от сумати време ми е така вече Sad

Общи условия

Активация на акаунт