Как станах 47 кг.

  • 3 327
  • 32
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 596
Значи, реших най-после да споделя и аз как станах 47 кг. Ами, така и не разбрах, да ви кажа. Само знам, че си имам един диетолог в къщи. Казва се Бисерчо и е почти на 10 месеца. Храня се и се движа строго под неговото ръководство и кантара за 9 месеца показа минус 15 кг. По време на бременността качих 12 кг. Тайната е, че не ползвам услугите на никой друг за помощ, само диетолога и фитнесинструктора Бисерчо ми е насреща.  Wink
Ако някой реши да се пробва с тази програма за отслабване - с двете ръце гласувам, че дава сигурен резултат.

# 1
  • Мнения: 2 332
Да, така се отслабва най-сигурно Wink.

# 2
  • Мнения: 2 596
Wink да, така е

# 3
Хм, това защо не действа при мен. Моят диетолог Калоянчо ме разбива, освен това почти е проходил и сме леко полудели в къщи #Silly , освен това ходя и на работа, но ефекта при мен дойде, когато започнах драстични диети и глад + 150 коремни преси всяка вечер Imp . Е, има още какво да се желае, но виждам светлина в тунела.
Родих 72кг. бях качила 23кг.,  а в момента съм 53 кг. #Milti  #Milti  #Milti

# 4
  • Мнения: 3 861
Цитат на: Anonymous
Хм, това защо не действа при мен. Моят диетолог Калоянчо ме разбива, освен това почти е проходил и сме леко полудели в къщи #Silly , освен това ходя и на работа, но ефекта при мен дойде, когато започнах драстични диети и глад + 150 коремни преси всяка вечер Imp . Е, има още какво да се желае, но виждам светлина в тунела.
Родих 72кг. бях качила 23кг.,  а в момента съм 53 кг. #Milti  #Milti  #Milti

Гостът бях аз. Embarassed  Embarassed  Embarassed
Пак забравих да се логна

# 5
  • Мнения: 2 575
Цитат на: Anonymous

Родих 72кг. бях качила 23кг.,  а в момента съм 53 кг. #Milti  #Milti  #Milti


Леле с теб сме били и сме сега с абсолютно еднакви кг.!!!!
За съжаление и при мен не действа тази програма - вече година и 5 месеца не мога да си почина и съм все скапана, не ям много въобще,а последните 2-3 кг. от 6 месеца не мърдат надолу Rolling Eyes  Cry

# 6
  • Nice / France
  • Мнения: 225
Цитат на: Lilly
Цитат на: Anonymous
Родих 72кг. бях качила 23кг.,  а в момента съм 53 кг. #Milti  #Milti  #Milti

Гостът бях аз. Embarassed  Embarassed  Embarassed
Пак забравих да се логна

И аз така едно към едно Grinning

# 7
  • Мнения: 2 596
Светослава и Лили, че вие сте си добре, бе хора - 53 кг. хич не е много. Браво! Значи и вече ходите. Ами, при мен може би е от това, че си го гледам съвсем сама, даже тати няма време да ми помага.

# 8
  • Sofiа
  • Мнения: 3 241
За съжаление Биси, тази рецепте не важи за всички. Аз гледах Бо до 6 месеца абсолютно сама и не мръднах и грамче.
Вече съм 53 кг (и аз, като другите), но това е благодарение на хранителен режим и спорт - само с гледане на мъниче при мен не стана  Grinning Сега боря последните 3 кг
Късметлийка си ти - завиждам ти благородно  Mr. Green

# 9
  • sofia
  • Мнения: 1 606
При мен не работи за жалост. Бимбото е такава хала, че мира няма никаква - спокойствието е когато спи само. И на работа ходя, но 10 кила имам да свалям - стоят си две години и кусур вече. Явно не е само това. Не мога да кажа, че ям много, движа се доста, ама на - ще трябва някакви диетолози да се намесват.

# 10
  • Мнения: 2 596
Не съм пуснала темата, за да ми завиждате  Wink Не и не. Просто споделям момичета. То не е и за завиждане, вече нямам сили за нищо. Едва го нося малкия. Изкарах 4 камъка от бъбреците и още куп болежки - ръце, кръст. Мъжът ми вика - жена, много кокали напипвам вече, не искам така  Embarassed

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Биси,браво,радвам се за теб! Но това е до организъм.Някои колкото и да тичат след малко дете и да не подгъват крак по цял ден,не се ли ограничават в храненето,ефект няма !

# 12
  • Мнения: 3 611
Цитат на: Valery
За съжаление Биси, тази рецепте не важи за всички. Аз гледах Бо до 6 месеца абсолютно сама и не мръднах и грамче.
Вече съм 53 кг (и аз, като другите), но това е благодарение на хранителен режим и спорт - само с гледане на мъниче при мен не стана  Grinning Сега боря последните 3 кг
Късметлийка си ти - завиждам ти благородно  Mr. Green


Като иzключим това , че и татито помага при гледането на детето, мнението ми е 1:1 с твоето.
И аz съм в отбора на 53 килограмовите  Grinning

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
аз съм вече 59...3 месеца не смеех да се кача на кантара и вчера сутринта викам айде, време е и така 59

# 14
  • София
  • Мнения: 2 851
Цитат на: DEianaZ
аз съм вече 59...3 месеца не смеех да се кача на кантара и вчера сутринта викам айде, време е и така 59
тоест колко си напълняла за тази си половин бременност
/ако не искаш не отговаряй Embarassed /

@Bisi при мене не действа, ама никак  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт