Крем против подсичане

  • 4 812
  • 51
  •   1
Отговори
  • Мнения: 12
Горещо ви препоръчвам-Витасин.Той е на билкова основа.Опитах какво ли не-бюбхен:бочко:здраве: и какво ли още не.Нищо не помогна с изключение на "Витасин" и е само около 4 лв.

Последна редакция: чт, 08 май 2014, 17:57 от Редактор*

# 1
  • Мнения: 353
Аз съм доволна от Тан Тан и този на Мустела. Peace

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 817
Пенатен също върши чудесна работа  Grinning

# 3
  • Мнения: 9 973
универтан за подсечено-вечер мажа,сутрин няма нищо Peace

# 4
  • Мнения: 1 483
И аз съм доволна от универтана,обаче не трябва да се прекалява.Иначе горещо препоръчвам Каммилосан.

# 5
  • Мнения: 2 771
Пенатен  Peace чудесен е

# 6
  • Мнения: 173
Витасин е крем,който се прави в Смолян.Преди две години ( не съм сигурна две или три) го бяха спряли,защото съдържал опасни вещества.Затова горещо препоръчвам да не се ползва.След като БДА изиска от всички складове наличните в аптечната мрежа количества да се изтеглят,си правете изводите!
За подсечено дупе - Mustela Stelactiv

# 7
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
НИе пък се спасяваме само с Павлодерм

# 8
  • вече в собствен дом
  • Мнения: 1 088
Като малък никога не се подсичаше, но наскоро се подсече доста и само  Бочко го оправи. Доволна съм.

# 9
  • Мнения: 636
Витасин е крем,който се прави в Смолян.Преди две години ( не съм сигурна две или три) го бяха спряли,защото съдържал опасни вещества.Затова горещо препоръчвам да не се ползва.След като БДА изиска от всички складове наличните в аптечната мрежа количества да се изтеглят,си правете изводите!
За подсечено дупе - Mustela Stelactiv
За него знам, че съдържа и антибиотик. Не бих го ползвала за бебето си.

# 10
  • Мнения: 1 186
Павлодерм Peace

# 11
  • Мнения: 10 983
Най-доволна съм от Бочко Peace Дъщеря ми никога не е била подсечена.

# 12
  • София
  • Мнения: 302
Аз смених много кремчета, от хип и нивея до мустела и др. но най съм доволна от тези на Себамед. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 266
аз сам много доволна от МУСТЕЛАТА за сега не ми се е случвало да се подсече надявам се и да не се случва

# 14
  • Мнения: 3 929
Вижте, момичета, на всички трябва да ви е ясно, че кожата на всяко бебе е също толкова индивидуална, както самото дете, така че при всеки действа и помага различен крем. Ето например при нас положението се влошаваше, щом ползвах Бочко или Здраве, докато при детето на моя приятелка и при племенника ми тези кремчета много помагаха. На нас най-добре ни действа Бебетан-а и едно кремче "Нежна грижа" на Орифлейм.

Общи условия

Активация на акаунт