Въпрос за прощъпулника

  • 1 120
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 770
Въпросът ми е към мамите на близнаци, чиито дечица са проходили вече:

Криси почти е проходил, но Сияна се страхува, т.е. той със сигурност ще проходи преди нея, та въпроса ми е на всеки по отделно ли да правим прощъпулник, или да го правим когато проходи и Сияна? Thinking
Как го правихте вие?

# 1
  • Мнения: 1 895
Можеш да прочетеш тук и тук Peace

# 2
  • Мнения: 770
Double with Cream благодаря!

# 3
  • Мнения: 286
desin4o,аз лично изчаках и двамата да ми проходът дори и след това направих прощъпулника,т е  Асен проходи на 10м. Криси 2 седмици след него,но правихме тържеството на рожденият им ден.
Смятам че както се решиш ти да го направиш все ще е правилно та нали е за здраве на децата,ти си им майка в крайна сметка ти решаваш.
Peace

# 4
  • Мнения: 770
Благодаря jinjer_78, знам че решението е мое, но все пак исках да разбера как са постъпили други близнашки майки!
Моля, който иска да сподели, да пише!
 smile3525

# 5
  • Мнения: 3 336
И аз ги изчаках и двамата. На рождения им ден вече правеха по 7-8 крачки и 3 дни след това им направих прощъпулника. Не исках да правя прощъпулника на рождения ден, защото татко им беше събрал 120 човека за годинката да почерпи и не исках да смесвам нещата. Така че 3 дни след това си го направихме по семейному вкъщи.

Между другото и при мен пъро момчето проходи, после момичето, макар че тя направи пръвите крачки сама. Също той първо проговори свързано, вече реди изречения, Ели свързва по 2-3 думи, иначе не спира да бърбори, но нейни си работи и понякога си говорят нещо, но аз не разбирам, повтарят едни и същи думи, които не са на български Laughing

# 6
  • Мнения: 770
mishlentze и при нас е така! Криси казва различни срички, а Сияна засега само ма-ма и ба-ба! Пък казват, че момичетата проговаряли по-рано  Laughing И други близнашки майки споделят, че едното от децата върви по-напред, а другото го следва!
Иначе ви завиждам за големия рожден ден, които се правили! Криси ми беше сериозно болен и събрахме само най-близките, но аз лично не усетих празника, защото бях супер притеснена!
Затова ще си наваксаме на прощъпулника  Wink

# 7
  • Мнения: 152
Аз лично исках да направя по отделно прощъпалника защото мислих че Ели няма да проходи близкия месец но щом видя брат си как ходи за учудване на всички и тя проходи след седмица седмица и половина след него .Казах си явно празниците трябва да са заедно и го направих на веднъж .Търкаляхме първо на единия после на другия и така .Както ти си прецениш и на веднъж да го направиш пак две питки ще месиш  затова си прецени .

# 8
  • Мнения: 3 336
mishlentze и при нас е така! Криси казва различни срички, а Сияна засега само ма-ма и ба-ба! Пък казват, че момичетата проговаряли по-рано  Laughing И други близнашки майки споделят, че едното от децата върви по-напред, а другото го следва!
Иначе ви завиждам за големия рожден ден, които се правили! Криси ми беше сериозно болен и събрахме само най-близките, но аз лично не усетих празника, защото бях супер притеснена!
Затова ще си наваксаме на прощъпулника  Wink

Ние този рожден ден не го празнувахме както бяхме планирали, защото мишките бяха болни Rolling Eyes Явно тази година не ни върви с болестите на всички.

Весело изкарване Hug

# 9
  • Мнения: 983
И ние заедно го правихме. Но така или иначе правиш 2 пити, така че можеш и по отделно ако нямаш търпение.
Валерия, няколко дни след прощъпулника падна и трябваше да мине 1 месец, докато се пусне отново. Така Ивайла, която беше по-нестабилна я изпревари и сега крачи много по-стабилно от нея.

# 10
  • Мнения: 255
И аз изчаках двамата да проходят разликата беше около месец Peace

Общи условия

Активация на акаунт