Пак за кумовете!

  • 3 194
  • 23
  •   1
Отговори
  • Мнения: 378
Може ли твоите кумове да станат пак кумове на друго семейство в същата година?Как ще се почувствате?Мен лично ми стана малко неприятно и не знам дали трябва да се чувствам така след като не знам да ли е позволено!

# 1
  • Мнения: 3 334
Може и е позволено.Ние също сме кумуве на 2 семейства .Няма защо да ти става неприятно.Късмет и повече усмивки Hug

# 2
  • Мнения: 378
Благодаря!много Anni Grinning

# 3
  • София
  • Мнения: 39 715
Чувала съм, че до 3 пъти може да се кумува, канона не знам какво казва по въпроса.
Късмет и усмивки, не се тормози излишно.

# 4
  • София
  • Мнения: 2 079
Няма канони за кумството. Naughty
Кумовете ви могат да кумуват на колкото си искат младоженци, стига да имат физическа, ценностна, материална и морална сили.  Hug
Не разбирам защо ти е неприятно, че вашите кумове са кумуваяли и на друга двойка!
Прости ме, но това е егоистично.  Tired
Все едно да се сърдиш на родителите си, че имат още едно или две деца, освен теб.
Гледай партньора си и не се ядосвай за щуротии!  Heart Eyes  Peace    bouquet

# 5
  • Мнения: 945
Виж това може, но ако се раzведат веднага след вашата сватба е много подло.  hahaha (Това сраzведените кумове ми е любимата тема, таzи ще стане номер 2 в списъка ми)

Абе хора, вие какво толова очаквте от кумовете си, че така се впрагате zа всяка тяхна постъпка  ooooh!

# 6
  • Мнения: 2 000
Не знам дали може, но не виждам причина да ти е неприятно от това.

# 7
  • София
  • Мнения: 191
Не се ядосвай, де! Не сте вързани за тях. И колко разочарования можете да претърпите от тях...времето ще покаже.

# 8
  • Мнения: 143
А може ли да станем кумове на наще кумове????

# 9
  • София
  • Мнения: 191
А може ли да станем кумове на наще кумове????
Абсурд! Питай свещенник.
P.S. Нашите, наш`те...

# 10
  • Мнения: 1 092
ее не съм съгласна,аз и съпруга ми сме кумове на нашите кумове
и не виждам защо да не може
кой го забранява?

# 11
  • София
  • Мнения: 191
ее не съм съгласна,аз и съпруга ми сме кумове на нашите кумове
и не виждам защо да не може
кой го забранява?
Доколкото знам, църквата.

# 12
  • Мнения: 1 092
Не съм запозната с това,признавам.
и двата брака са сключени без църква.

# 13
  • София
  • Мнения: 6 011
ее не съм съгласна,аз и съпруга ми сме кумове на нашите кумове
и не виждам защо да не може
кой го забранява?
Църквата, да.

Може ли твоите кумове да станат пак кумове на друго семейство в същата година?Как ще се почувствате?Мен лично ми стана малко неприятно и не знам дали трябва да се чувствам така след като не знам да ли е позволено!

Стига, бе, да ти имам терзанията. От кого да е забранено? Някой да не притежава права върху живота им? Да не е умрял някой и да пазят траур година, или какво?
Кумувете ни са ни преди всичко приятели. От своя страна и ние и те имаме и други приятели.

# 14
  • Мнения: 139
Няма канони за кумството. Naughty
Кумовете ви могат да кумуват на колкото си искат младоженци, стига да имат физическа, ценностна, материална и морална сили.  Hug
Не разбирам защо ти е неприятно, че вашите кумове са кумували и на друга двойка!
Прости ме, но това е егоистично.  Tired
Все едно да се сърдиш на родителите си, че имат още едно или две деца, освен теб.

Съгласна съм. Теб трябва да те радва, че двойката, която сте избрали, е харесвана и искана
и от други! Дори можеш да се надуваш с това, че вие сте им първите Wink
Лошо е ако се разделят, тогава бих се чувствала предадена.

Общи условия

Активация на акаунт