Съдомиялна Candy

  • 20 899
  • 30
  •   1
Отговори
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Има много теми за съдомиялни, почти ги изчетох. Трябва да си избера миялна и се спрях и аз не знам как  33uu  на Candy(може би защото и фурната ми е такава). Искам да помоля тези които имат такава миялна; видях няколко имена из темите; да ми помогнат с повече информация. За сега установих, че Candy се продава в Технополис, аз съм от Добрич и в нашия Технополис има една  за вграждане и една свободностояща-с две думи голям избор Crazy , а и продавачите ми идва да ги  #2gunfire, вие тук сте 1 000 000 пъти по-компетентни от тях; то нямало миялни с метални перки, това Аквастоп-ми тя май всяка миялна го имала... и все от тоя род глупости. Искам да се ориентирам,тъй като няма къде да разгледам повече модели Candy, каква да е точно. Ако може да ми опишете всички програми, температури и др характеристики на машинката ви и разбира се точния и модел, а ако може и снимчица  Hug За ориентир: 60см, мисля за вграждане-нямам идея ако е напълно интегрирана как наблюдавате индикатори, дисплей,колко време остава да мие, или то като я пусна и няма нужда от повече наблюдение; 1/2 бутон, студено плакнене, поне 4 температури, и др екстри ако изброите няма да се разсърдя 

# 1
  • Мнения: 473
Сестра ми е със съдомиялна Candy,   за съжаление се повреди още на 3 месец ,отремонтирането и отне над два месеца , пустите му майстори неса в крак с електрониката. Сега и се повреди и пералнята от същата марка ,ползва я около година. Незнам дали тя е карък или........

# 2
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Въ боже! Имаше и няколко много доволни от тая марка миялни сякаш Rolling Eyes

# 3
  • Мнения: 1 305
Да се разпиша като горд собственик на съдомиялна Candy от вече 4 години и половина!  Hug Нашата е толкова хубава, че дори едни приятели си купиха същата и след това едни техни приятели също... Не е имало проблем досега, пу, пу да ни ми е уруки  Mr. Green. Ама да ти я препоръчвам сега няма смисъл, защото вероятно не се предлага вече. Пък и няма отложен старт  Crossing Arms Най-добре влез в сайта на Техномаркет или на Технополис и разгледай миялните, които предлагат. Обикновенно има описани всички функции. 

# 4
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Радвам се на положителното ти мнение за Candy. То хубаво за сайтовете, ама в Техномаркет Candy няма, а сайта на Технополис е отврат:http://www.technopolis.bg/ Единствено тук намерих инфо за Candy: http://www.candy.bg/builtinintro9.asp ама няма цени и незнам къде да ги намеря, няма никаква информация за контакт. Все пак ако не те затруднява кажи какъв модел ти е съдомиялната, как мие, какви температури и програми имаш.

# 5
  • СОФИЯ
  • Мнения: 852
Gadelinka, нашата съдомиялна наистина е Candy и съм много доволна от нея. Ние си я купихме преди 4години от Технополис и мога да кажа, че това е най-използваният уред в нашата къща. Не знам дали в момента има от този модел, но не е възможно да се продават само 2видаа. Съдомиялната ни не е вградена, така че не знам дали ще ти бъда от ползва.Но тогава си спомням, че беше доста скъпичка в сравнение с другите, но мисля, че си заслужаваше парите. Още ни служи вярно и да чукна на дърво не се е разваляла. Може би всичко е до късмет. Търся да видя някъде снимки на този модел, но не мога да намеря. Ако намеря ще пусна.

# 6
  • Мнения: 103
Gadelinka, здравей! И ние имаме съдомиялна Канди - сравнително отскоро (5-6 месеца), но, засега - да чукна на дърво, проблеми с нея никакви! Нашата е за вграждане - за 12 комплекта. Купена е от Технополис - около 800 лв. струваше. Слава Богу, попаднахме на свестен продавач-консултант, който ни обясни много неща. Първо - тогава можехме да избираме м/у канди за 10, 12 и 15 комплекта. разликата в големината на кошниците им - абсолютно никаква!  Mr. Green само че , тази, която купихме (за 12 комплекта) - беше клас ААА (едното А - за икономичност на ел.енергия, другото А - за ефективност на измиване, а третото А - май беше за водата newsm78 ) и имаше и отложен старт, както и Еко-програма. Тази за 10 комплекта нямаше горните екстри, а тази за 15 ги имаше, но беше с около 100 лв  по-скъпа. Така че се спряхме на средния вариант  Laughing. Има и защита при спиране на водата (това го тествах съвсем наскоро  Mr. Green - пуснах я и отидох на работа - водата взела, че спряла и горката миялна пищяла, пищяла, добре че мъжът ми се прибрал по-рано , за да я спре ). Повечето програми имат опция - половин зареждане. Има и кратка програма - за прясно замърсени съдове. Има и програма "накисване" (около 10 мин). Ама аз май си ползвам само No:1 - Recommended - тя е около час и половина - на 60 градуса - мие всичко !  Mr. Green
Дано да съм била от полза!

# 7
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Gadelinka, здравей! И ние имаме съдомиялна Канди - сравнително отскоро (5-6 месеца), но, засега - да чукна на дърво, проблеми с нея никакви! Нашата е за вграждане - за 12 комплекта. Купена е от Технополис - около 800 лв. струваше. Слава Богу, попаднахме на свестен продавач-консултант, който ни обясни много неща. Първо - тогава можехме да избираме м/у канди за 10, 12 и 15 комплекта. разликата в големината на кошниците им - абсолютно никаква!  Mr. Green само че , тази, която купихме (за 12 комплекта) - беше клас ААА (едното А - за икономичност на ел.енергия, другото А - за ефективност на измиване, а третото А - май беше за водата newsm78 ) и имаше и отложен старт, както и Еко-програма. Тази за 10 комплекта нямаше горните екстри, а тази за 15 ги имаше, но беше с около 100 лв  по-скъпа. Така че се спряхме на средния вариант  Laughing. Има и защита при спиране на водата (това го тествах съвсем наскоро  Mr. Green - пуснах я и отидох на работа - водата взела, че спряла и горката миялна пищяла, пищяла, добре че мъжът ми се прибрал по-рано , за да я спре ). Повечето програми имат опция - половин зареждане. Има и кратка програма - за прясно замърсени съдове. Има и програма "накисване" (около 10 мин). Ама аз май си ползвам само No:1 - Recommended - тя е около час и половина - на 60 градуса - мие всичко !  Mr. Green
Дано да съм била от полза!

Моля те напиши ми точния модел на миялната ти или някой линк ако изнамериш. Предполагам, че бутоните ти са отгоре на вратата, по-удобно ли е от тия на които са отпред? В момента се двоумя за тази: http://www.candy.bg/prodsdish2.asp?ID=3 струва в Технополис 649лв Ама твоята май е по-добра, чакам за модела и да сравня!

Благодаря на всички които се включиха!

# 8
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
Gadelinka, нашата съдомиялна наистина е Candy и съм много доволна от нея. Ние си я купихме преди 4години от Технополис и мога да кажа, че това е най-използваният уред в нашата къща. Не знам дали в момента има от този модел, но не е възможно да се продават само 2видаа. Съдомиялната ни не е вградена, така че не знам дали ще ти бъда от ползва.Но тогава си спомням, че беше доста скъпичка в сравнение с другите, но мисля, че си заслужаваше парите. Още ни служи вярно и да чукна на дърво не се е разваляла. Може би всичко е до късмет. Търся да видя някъде снимки на този модел, но не мога да намеря. Ако намеря ще пусна.

В нашия Технополис имаше три миялни 60см за враждане: Beko Candy Ariston и пет-шест 45см различни марки, ама много не ги загледах, че искам 60см В интернет не мога да разгледам продуктите на Технополис, а пък продавачите са .... приказка smile3507 За това разчитам на вас Hug

# 9
  • Мнения: 103
CDI2012 е моделът. Ще се опитам да я намеря и да пусна линк. Копчетата са отгоре на вратата, дисплей няма. Но  не съм имала проблеми с копчетата - просто са си отгоре - като отвориш вратата, имаш достъп до всичките Simple Smile

# 10
  • София
  • Мнения: 2 967
По принцип почти цялата бяла техника в нас е Candy Simple Smile Аз съм много доволна. Относно втория пост мога да кажа, че има нещо с частите на тази марка за България и аз за пералнята чакам 5м. една част, която е от същата марка. Като купуваш нащо такова провери как стои въпросът с частитие и сервизите в близост.

# 11
  • München\Добрич
  • Мнения: 192
CDI2012 е моделът. Ще се опитам да я намеря и да пусна линк. Копчетата са отгоре на вратата, дисплей няма. Но  не съм имала проблеми с копчетата - просто са си отгоре - като отвориш вратата, имаш достъп до всичките Simple Smile

Абе за тая говоря и аз! Виж все пак тя ли е: http://www.candy.bg/prodsdish2.asp?ID=3 За сега струва 649лв ти казваш 800лв ама дано е същата.




По принцип почти цялата бяла техника в нас е Candy Simple Smile Аз съм много доволна. Относно втория пост мога да кажа, че има нещо с частите на тази марка за България и аз за пералнята чакам 5м. една част, която е от същата марка. Като купуваш нащо такова провери как стои въпросът с частитие и сервизите в близост.

А твоята какъв модел е да я потърся и нея? Дай повече данни ако не те затруднява, снимченце или линкче  Mr. Green  Praynig

# 12
  • Мнения: 103
абе, не е същата май - т.е. много си приличат,  Mr. Green, само че нашата е клас ААА, и е инокс. Може и оттам да се вдига цената. А , супер странно, че не успях да я намеря никъде като снимка  newsm78 Иначе като спесификации, май са едни и същи, само че нашата няма "самопочистващ се" филтър. Сигурно нашата е някаква модификация на CDI 2012. ( макар че пък в левия ъгъл на съдомиялната си пише CDI 2012. newsm78 Ще потърся още малко - може и да открия някъде....

# 13
  • София
  • Мнения: 2 967


По принцип почти цялата бяла техника в нас е Candy Simple Smile Аз съм много доволна. Относно втория пост мога да кажа, че има нещо с частите на тази марка за България и аз за пералнята чакам 5м. една част, която е от същата марка. Като купуваш нащо такова провери как стои въпросът с частитие и сервизите в близост.

А твоята какъв модел е да я потърся и нея? Дай повече данни ако не те затруднява, снимченце или линкче  Mr. Green  Praynig

Не мога в момента да намеря да ти я пратя.

# 14
  • Мнения: 4 990
И аз и кумата ми сме със съдомиялни Канди, еднакви, нямат грешка вече почти 3 години  Peace
Погледнах в сайта няма ги вече тези модели.

Общи условия

Активация на акаунт