Отговори
  • Мнения: 227
Търся занимания за сина си, който е на 8 години. Обикновено всички спортни или друг вид занимания са през седмицата и нямам възможност да го водя, та идеята ми е да го запиша на някой спорт, всъщност нещо, с което да го разнообразя и разтоваря от седмичните му задължения!  Simple Smile имате ли идеи, къде, какво?  newsm78
благодаря ви предварително, защото ще чета но незная кога ще мога да пиша пак!   bouquet

# 1
ами ако детето ходи на разни неща по- добре не го товари допълнително.ако пък толкова няма занимания такива деца обикновено харесват боулинг,карате или плуване.Един съвет от мен-Нека е спорт в който детето има възможност да се изявява,но не го карай ти, нека сам да реши - така се чувства голям Laughing Laughing Joy Hug

# 2
Брез зимата ски, а иначе събота и неделя плува в Спартак. Предполагам, че и другите басейн имат часове събота и неделя.

# 3
  • София
  • Мнения: 4 866
Занимания по кънки (фигурно пързаляне, хокей и шорттрек) има и през почивните дни в Зимния дворец (предполагам и на Славия).
Все пак, важно е какво иска детето - възможностите са много.

# 4
  • Мнения: 227
Иска да тренира бойни изкуства  Crazy
Плуването също съм убедена, че много ще му хареса!  Party
благодаря ви не се бях сетила за много от тези предложения!   bouquet

# 5
  • Мнения: 934
Ето ти таекуондо за деца:

http://www.athletic-bg.com/index.php?p=15&l=1&id=33

Признавам, че инструкторката ми е приятелка, но не и правя реклама затова, а защото знам, че е добра Wink

# 6
  • София
  • Мнения: 7 242
Ние ходим на кънки на Славия /не много редовно/ и на тенис /в един от почивните дни/. Евент. мога да ти дам тел. на треньора. Заниманията в момента са в биологическия факултет, от април - в Борисовата.

# 7
Ако е момче може да му харесат народните танци. Моят го записах, защото момчетата по принцип нямат чувство за ритъм и танцуват зле, та там поне да го научат. Сега подскачат и викат като луди, и важното е , че изразходва мн.енергия.

Но важното е на него да му харесва.

# 8
  • Мнения: 2 700
Виждам, че вече е споменато, но и от мен един глас за плуване. Има съботно-неделни групи и в "Спартак" и в "Мадара" (в "Спартак" часовете са по-гъвкави) и поне при дъщеря ми след плуване отпада всякаква необходимост от допълнително движение.

Общи условия

Активация на акаунт