Ще имаме момичета???

  • 1 836
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 718
МОМЧЕТАТА СЕ ЗАЧЕВАТ ОТ СЕПТЕМВРИ ДО НОЕМВРИ???

Група гинеколози от италианския град Модена са анализирали датата на зачеването на 14 310 бебета, родени в годините 1995-2003, и са открили интересни закономерности.
Според изводите им, ако родителите искат да им се роди син, трябва да направят нужното за това през периода септември-ноември.
Ако предпочитат момиченце, зачеването трябва да стане март-май. Шансовете това да стане в точно такива параметри според гинеколозите са много големи.
Специалистите смятат, че в останалите месеци от годината природата регулира "свръхпроизводството" на бебета от единия или другия пол.
Засега обаче никой не се наема научно да обясни тези интересни статистически данни...

# 1
  • Мнения: 4 362
Аму супер  Grinning Аз много искам момченце,ама какъв то и пол да е няма да го връщаме нали  Grinning
Момиченце супер с дълга косичка,с рокликчи супер  Grinning
 Лея Пожелавам ти го от сърце мила,едно момиченце супер и ще си има батко да я пази,а да но ти си на ход!!!

# 2
  • София
  • Мнения: 4 273
Много интересно! И ми звучи вярно. Например Боби е заченат през декември, брат ми - през септември, а аз - през април. Само ме е яд, че сега е май, т.е. момичешки месец, а аз ще пропусна овуто тоя месец, заради проклетите командировки на мъжа ми #Cussing out Чудя се дали да не вземам татко под наем Wink

# 3
  • Мнения: 432
Хахаха, тогава мойто бъдещо "мом4енце" трябва бая ненадарено да е, 6том още с дофтора не сме му засекли пишката след толкова къоравене. Mr. Green

# 4
  • Мнения: 4 362
Цитат на: lea
Много интересно! И ми звучи вярно. Например Боби е заченат през декември, брат ми - през септември, а аз - през април. Само ме е яд, че сега е май, т.е. момичешки месец, а аз ще пропусна овуто тоя месец, заради проклетите командировки на мъжа ми #Cussing out Чудя се дали да не вземам татко под наем Wink

Ами мила и това е вариант,на мен една баба преди 2-3 години ми каза че ще имам момченце,та може и да не съм в този месец,ама аз не вярвам много на тези неща  Grinning
Иначе аз съм зачената през юни,брат ми през декември,майка ми през януари,баща ми през септември

# 5
  • Мнения: 2 494
Ами всичко много хубаво, ама аз съм зачената октомври, сестра ми септември, племенницата ми септември и.....нещо не ми се връзва, всички сме момиченца Simple Smile

Лали, помислих че ти ще имаш момиченца  Laughing  Confused и така се зарадвах, дано скоро пуснеш такава тема!

# 6
  • Мнения: 4 212
моя брат е за4енат май, аз ноември......всяко правило си има изклю4ения...
...но виж за моите деца важи. Дъщерята е за4ената юли, а сина октомври Sunglasses

# 7
  • Мнения: 3 154
Аз никъде не прочетох, че е задължително да стане така... пише, че шансовете са големи Wink Момче, момиче... важното е да е живо и здраво мене ако питате Sunglasses

# 8
  • София-Лозен
  • Мнения: 621
Цитат на: Sunshine
Момче, момиче... важното е да е живо и здраво мене ако питате Sunglasses

  202uu
Напълно те подкрепям Съни!

# 9
  • Мнения: 2 494
Цитат на: Sunshine
Момче, момиче... важното е да е живо и здраво мене ако питате
 202uu

# 10
  • Мнения: 660
Лали,къде го откри това,бе жена....То ако питаш мен нека само момичета да се раждат,ние жените и без мъже се оправяме,ама пусто като не става работата без тях Twisted Evil
Ами щом спецовете са казали така да запрятаме  ръкави и да действаме.  smile3508

# 11
  • Мнения: 2 123
Лали е пуснала темата да ни разнообрази - естествено, че нищо не е на 100% иначе щеше да има само мъжки и само женски зодии Wink
Но искам да и благодаря за заглавиео на темата защото ми стана адски приятно, когато го прочетох! Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 660
100% или 20%,мен идеално ме устройва.. хем ми се иска момиче,хем му е времето.Тъкмо ще потвърдя статистиката ако стане работата newsm44

# 13
  • Мнения: 2 123
Цитат на: Milian
100% или 20%,мен идеално ме устройва.. хем ми се иска момиче,хем му е времето.Тъкмо ще потвърдя статистиката ако стане работата newsm44

newsm74

# 14
  • Пловдив Белащица
  • Мнения: 1 447
Айде, айде - ние с мойто мъжкото като ни е разликата 9 дни - аз на 21 март, той на 30-и.

Общи условия

Активация на акаунт