Да поздравим едно дете , което пише тук наред с нас

  • 4 603
  • 23
  •   1
Отговори
Аз самата , съм изненадана и ми е много приятно , че се срещам с умни млади хора , който не се срамуват да коментират теми на обществото / в случая - общество на майките/ наред с нас - майките , които все пак отговаряме не само за себеси , а и за семеиствата си и най- вече носим отговорността- да отгледаме човек.
Поздравявам младото момиче от шеси клас, което често се включва в нашите обсъждания и споделя опита си и наблюденията си.

Желая й много успех

# 1
Съжалявам , забравих да се регистрирам - автор на горната поканата да поздравим момичето -djeilo съм аз

# 2
  • Мнения: 285
Напълно споделям мнението! Поздрав за каката и от мен! Flowers Sunflower  Flowers Sunflower  Flowers Sunflower
Чета я с огромно удоволствие и не спирам да се радвам на желанието и, на разбиранията и...на бъдещето което виждам в нея!
Бъди здрава и много щастлива djeilo !   Nature Sunny

# 3
  • Мнения: 4 324
Присъединявам се към горните мнения  Grinning

Мила djeilo пожелавам ти да пораснеш такава добра и мила каквато си и сега.
Прочетох и темата ти за училище- мога само да ти кажа БРАВО. Не се поддавай на изкушенията и отстоявай своите позиции.

# 4
  • Мнения: 2 693
djeilo , присъединявам се към мненията на другите мами, целуваме те с Емката, и ти пожелавам да си все така добра и загрижена кака /блазе и на майка ти Wink /!

Честно казано, приятно съм изненадана, че с такъв интерес участваш във форума и чата!

# 5
  • Мнения: 6 315
И аз се присъединявам! Много сладко момиче си и само мога да се надявам да имам добро детенце като теб! hug

# 6
  • Мнения: 857
ВИЕ СТЕ СУПЕР МАМИ! thumbsup мерси замилите думи!много се раздвам за това което мислите за мен!I LOVE YOU!  Kissing Heart   love001



  имате поздрави от ИЦО!

# 7
  • Мнения: 461
Ицко е да го схрускаш  Stuck Out Tongue
поздрави на кака му Wink

# 8
  • Мнения: 654
Grinning Ама ти наистина ли си на 12години?Немога да повярвам!Поздравявам те най-искренно!!!!!!Продължавай все так,но и не пропускай детството си!
 Grinning Още веднъж БРАВО НА ТЕБ!!!!

# 9
  • Мнения: 857
Цитат на: LIDYA
Grinning Ама ти наистина ли си на 12години?Немога да повярвам!Поздравявам те най-искренно!!!!!!Продължавай все так,но и не пропускай детството си!
 Grinning Още веднъж БРАВО НА ТЕБ!!!!

Наистина съм на 12!Не се безпокой имам време за детството си! Wink мерси за думите!!! Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 10
  • Мнения: 2 655
Цитат на: djeilo
ВИЕ СТЕ СУПЕР МАМИ! thumbsup мерси замилите думи!много се раздвам за това което мислите за мен!I LOVE YOU!  Kissing Heart   love001



  имате поздрави от ИЦО!



Яна,
сега виждам снимката на малкия Ицо.

Ами той е голям сладур и много много голям красавец. Laughing  Laughing  Laughing
Да Ви е жив и здрав.


 Confused: Защо не сложиш тук някоя Ваша снимка /на двамата заедно/?

# 11
  • Мнения: 1 363
аз пък малко започнах да се притеснявам, като знам, че ме чете дете на 12 години.
особено като се знам какъв съм пернат в клавиатурата...
както и да е.. ще се опитам да не съм особено циничен от сега нататък..
аз на 12 години се чудих как да си гепя безплатен телефон за да се вържа в някой "западен" ббс Simple Smile така и не успях да намеря таква екстра.. и се учих да програмирам и пуцах непрекъснато игирички (докато моите съученици ги тупаха по рамото и ги правеха отрядни и дружинни председатели - и им пишеха 6-тиците.. а аз бях "двойкаджия" - за разлика от двете ми университетски дипломи - където съм аПсолютна излагация - пълен отличник.. да са *** в келеша)... Simple Smile ехх Simple Smile

# 12
  • Мнения: 3 634
Цитат на: BeaZtiE
аз пък малко започнах да се притеснявам, като знам, че ме чете дете на 12 години.
особено като се знам какъв съм пернат в клавиатурата...
както и да е.. ще се опитам да не съм особено циничен от сега нататък..
аз на 12 години се чудих как да си гепя безплатен телефон за да се вържа в някой "западен" ббс Simple Smile така и не успях да намеря таква екстра.. и се учих да програмирам и пуцах непрекъснато игирички (докато моите съученици ги тупаха по рамото и ги правеха отрядни и дружинни председатели - и им пишеха 6-тиците.. а аз бях "двойкаджия" - за разлика от двете ми университетски дипломи - където съм аПсолютна излагация - пълен отличник.. да са *** в келеша)... Simple Smile ехх Simple Smile


Тъкмо днес сутринта се чудех дали си ни забравил или какво е станало с тебе като не съм те мяркала от доста време...

****** и т.н.т мислиш ли че намаляват цинизъма ти???  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning  Grinning

# 13
  • Мнения: 857
Цитат на: Pela
Цитат на: djeilo
ВИЕ СТЕ СУПЕР МАМИ! thumbsup мерси замилите думи!много се раздвам за това което мислите за мен!I LOVE YOU!  Kissing Heart   love001



  имате поздрави от ИЦО!



Яна,
сега виждам снимката на малкия Ицо.

Ами той е голям сладур и много много голям красавец. Laughing  Laughing  Laughing
Да Ви е жив и здрав.


 Confused: Защо не сложиш тук някоя Ваша снимка /на двамата заедно/?

pela АЗ ИМАМ снимки на Ицо в галерията,но не и на двамата.Как да си направя албум или нещо такова!

# 14
  • Мнения: 857
pela ето ни:

Общи условия

Активация на акаунт