Не съм готова за отбиване а от сутринта нямам кърма

  • 487
  • 4
  •   1
Отговори
  • Бургас
  • Мнения: 289
Коко стана на 1 г. но още не мислех да го отбивам Тази нощ силно се притесних за нещо и от сутринта нямам кърма  Cry О питах се да изцедя - по 1 лъжица от двете гърди. Докато беше малък се справяхме но сега той суче по-рядко, кърмата ми е по-малко и май няма надежда Cry Cry Cry
Знам че трябва да се успокоя но проблема ми за момента е неразрешим и ми е трудно.
Слагам на гърдите но кърма не тръгва и той се отказва Пък и нали вече яде друго....

Последна редакция: ср, 30 яну 2008, 10:35 от antineq

# 1
  • Мнения: 5 401
Успокой се! Гушни бебето и легнете двамата на спалнята. Сложи го на гърда, погали го, попей му и лека-полека кърмицата ще тръгне! Пий повече течности и му давай по-често да суче!

Не се притеснявай и при мен се случи това веднъж, а Каби беше доста по-мъничък от Коко! Имай търпение и ще се оправят нещата!  Hug   bouquet

# 2
  • Мнения: 3 718
pearly е права, важното е да намериш начин да се успокоиш. Отдели си поне един ден, в който да се гушкате и радвате с малкия и му предлагай да суче. Гледай да си създадеш пълен комфорт. Зарежи за малко всички задължения и помоли някой да ти помогне. Виждам, че имаш по голямо дете и едва ли ще е лесно да се отделите 100%, но опитай. Отделете се от ежедневния цикъл и до колкото е възможно не мисли за проблема. Всичко ще се оправи  Hug

# 3
  • Мнения: 2 070
Пробвай да кърмиш през нощта...

# 4
  • Мнения: 378
      Когато детето суче често и продължително, стимулира образуването на кърма. Сутрин и през деня си лягайте заедно и се кърмете, дори и да си мислите, че няма нищо.
      Цвети беше на 1 годинка, когато няколко дни мрънкаше и не искаше да суче  С настояване от моя страна нещата се оправиха и го кърмих  още 3 месеца.
      Бинко го отбих  официално на 2 години и 8 месеца, но той пак понякога си искаше да суче - та така до първи клас. И като беше 5-6 годишен, сука един период празна гърда - появи се кърма! Това видях, след като детето каза "Мамо, пуска ми сладко".
       

Общи условия

Активация на акаунт