Безплатни консултации в гр. Велико Търново

  • 1 640
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7 718
Екип от специалисти от ин-витро центъра на доц. Конова ще дават безплатни консултации в гр. Велико Търново:


 




БЕЗПЛАТНИ КОНСУЛТАЦИИ НА СПЕЦИАЛИСТИ ОТ ЦЕНТЪРА
ВЪВ ВЕЛИКО ТЪРНОВО НА 9 ФЕВРУАРИ 2008 г.

Поредица от безплатни консултации и срещи с пациенти и журналисти организира Медицински център „Клиничен институт за репродуктивна медицина”, Плевен в други области. Идеята за инициативата е специалистите от центъра да стигнат близо до бездетните семейства. На място, в родния им град, да обсъдят с тях проблемите и определят възможностите за комплексна диагностика на причините за безплодие, както и за тяхното лечение – консервативно или чрез ин витро техники. Освен постигане на бременност, центърът осигурява и диагностично проследяване и поддържащо лечение по време на бременността при жени с повтарящи се загуби на плода или след ин витро процедури.
Първата среща е със семейства от Великотърновска област. Тя ще се състои на 9 февруари, 2008 г.
От 10.00 ч. в Интер хотел Велико Търново, специалисти от центъра – доц. д-р Емилияна Конова, имунолог, д-р Катя Тодорова – ендокринолог и д-р Алкан Емин, акушер-гинеколог, очакват всички желаещи. Предвидено е и предварително записване на тел.: 064/804 790 – от 28 януари до 8 февруари 2008 г.

В 12.00 ч. в Интер хотел Велико Търново ще се проведе пресконференция.

Следващата среща ще е в Габрово, след това в Русе и Враца.   




Даниела Гонкова, Pr на центъра   

Последна редакция: нд, 03 фев 2008, 21:51 от wa_wa

# 1
  • Мнения: 200
Моля, ако знаете информация за Габрово да пишете по подробно. Към кого да се обърнем за записванеи повече информация.

# 2
  • BG
  • Мнения: 794
Телефонът за записвания, който ми дадоха за В. Търново е 064/804 790
Аз вече се записах  newsm68

# 3
  • Мнения: 7 718
Моля, ако знаете информация за Габрово да пишете по подробно. Към кого да се обърнем за записванеи повече информация.

Вендуция, следи форума, ще има информация за Габрово.

# 4
  • Мнения: 255
Браво на Lali, че е отворила тема за Безплатните консултации на екипа от Медицински център "КИРМ" - гр. Плевен във гр. Велико Търново. Аз съм пациентка на клиниката. Не знам по какъв начин ще се известява обществеността за тези срещи, но ако можете и вие уведомявайте близки и познати, както и чрез сайта. Аз съм от Русе, още не знам кога ще е срещата тук, но когато науча нещо мисля, че може би е хубаво да звънна до двата ежедневни вестника и до местните радиа. Темата за безплодието е толкова наболяля вече в момента. 

# 5
  • Мнения: 7 718
Калианна, чудесно.  Laughing

# 6
  • Мнения: 58
Ако се запиша за консултация но не съм  от В.Търново дали ще ме приемат.

# 7
  • Мнения: 7 718
Разбира се, Дейли. Консултациите са във Велико Търново, но всеки може да отиде. Успех и пиши. Grinning

# 8
  • Мнения: 86
За Габрово и Русе не е сигурно още дали ще има срещи, предвид натоварения график на доц. Конова и д-р Емин, а и не са намерили къде ще преглеждат.
Дейли, мисля, че няма да има проблем да те приемат. Аз и моята приятелка не сме от Търново и искахме да се запишем, но д-р Емин и е казал, че нямало смисъл, тъй като и двете ще ни види съвсем скоро.

Общи условия

Активация на акаунт