Какво стана с бебето на майката от Разград?

  • 1 136
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 3 099
Булката, която почина със сватбената прическа в автомобилна катастрофа и остави новороденото бебенце, а таткото не можеше да си го вземе (индиец, живеещ в Белгия, ако не ме лъже паметта)?

Някой знае ли нещо? Връхлетя ме и тази мисъл днес... Дали бебчо замина при тати в Брюксел?

# 1
  • Мнения: 4 585
Има паметна плоча на лобното й място.
Прекръствам се, като минавам от там, за бог да прости.
Попитай в Разградската тема.

# 2
  • Мнения: 2 212
Какво съвпадение, и аз си мислех точно тези дни за този случай от "такъв е животът"... Абе много нелепи неща стават...

# 3
  • София
  • Мнения: 3 099
Мерси, Волфе, за това не се бях сетила. Нали си останах новачка...

# 4
  • Мнения: 227
Да татко той се казва Сеш а бебо Алекс.На 21.01.08 Алекс духна 1 свещичка в Разград.Иначе си
живеят в Белгия (Амстердам).Алекс е едно страхотно дете баща му направи всичко възможно да си дойдат в България за 1 рожден ден и успя.А иначе Алекс и Сееш (таткото) заминаха преди 7 месеца със майката на Ивет (майката) на Алекс която за жалост вече е няма .Делото за детето се води в София за правата на Алекс.Бившия мъж на Ивет си даде правата и призна Сеш за баща на Алекс .Дано съм била полезна със информацията

# 5
  • Мнения: 4 965
Радвам се, че Алекс и татко му са заедно. И браво на таткото, че пази толкова здрава връзката с бабата, дядото и България. Браво и на бившия съпруг, че е помогнал детенцето и таткото да се съберат.
Дано Алекс и Сеш имат много късмет в живота!

# 6
  • Мнения: 3 634
Олекна ми, честно!  Blush Много пъти се сещам за това дете, но не ми е удобно да разпитвам. А какво стана с Петърчо? Аз и него мисля... Sad

# 7
  • Sofia
  • Мнения: 4 220
Да, какво ли става с Петърчо....
Дали някой има инфо?

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 818
моят приятел работи на летище варна и ги е видял миналата седмица - таткото Сеш и хлапето Алекс да заминават заедно.

Миши 06, амстердам е в холандия Peace ако правилно съм разбрала това, което си написала Peace

Общи условия

Активация на акаунт