кървене

  • 1 052
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 228
здравейте, получих леко кървене в 22гс  Cry изписаха ми ношпа и магнезии но преди това ми надупчиха дупето, някой изпадал ли е в подобно положение и как протекоха нещата по нататък с бремеността. На мен ми казаха повече почивка  Mr. Green

# 1
  • София
  • Мнения: 302
и аз така, само че в 7ма седмица.... магнезии и дуфастон и ношпа пих по някое време... Нищо ми няма просто почивка не мърдах от леглото 3 месеца и сега имам син на почти 6м... просто си почивай и всичко ще е супер Wink

# 2
  • Мнения: 95
За съжаление това се случва на все повече жени.Аз също бях една от тях.Случи ми се 4 пъти и да ти кажа не трябва повече почивка,а постоянна почивка за известно време.Инжекцийте и хапчетата бяха с тонове,но всичко отмина и сега сме на 4 месеца почти.Пази се,почивай си и пий каквото ти кажат и всичко ще се оправи.Успех!

# 3
  • Мнения: 9 973
това е,успех!!!!!!!!!!!!!! Peace

# 4
  • Мнения: 682
На мен ми се случи в 7-ма седмица, после в 14-та и лежах в " Тина Киркова". Биеха ми инжекции но-шпа и пих Манерич.Сега съм в 16-та седмица. Важно е да се установи дали има отлепване на плацентата. При мен нямаше такова, но установиха, че плацентата ми е ниска. Препоръчва се много почивка. Аз лежа по цял ден. Пия от време на време но-шпа, ако ме заболи корема. Не се притеснявай, като че ли доста голям процент от бременностите напоследък протичат така. Най-важното е да си почиваш, да лежиш повечко, да не вдигаш тежко, да не правиш резки движения.

# 5
И аз имах съшия проблем всичко ще бъде наред само прави това, което ти казват чичо доктор и почивай повече , най - добре в легнало положение с някоя книжка.

# 6
  • Мнения: 2 005
Само лежане миличка , в името на бебо  Hug Hug Hug

# 7
  • Мнения: 961
Моя приятелка беше в същата ситуация в края на 3 месец. След престоя в болница и инжекциите си остана няколко дни в къщи на легло и после до края на бременността си ходи на работа.
При всяка жена е индивидуално. Почивай повече в леглото, не вдигай тежко и се пази.

# 8
  • Мнения: 115
И аз имах леко зацапване в началото на бременността, но ми предписаха лекарства (дуфастон и инжекции прегнил) и всичко се нормализира. До края на бременността нямах никакви проблеми. Почивай си повече и не се натоварвай  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 7 183
Същият проблем около 21 седмица.
Минах без инжекции, само Но Шпа и Магнерот, които бая дълго пих.
Всичко протече абсолютно нормално до края, не съм имала други проблеми, не се е налагало да лежа, или да си почивам повече от обичайното.
Дано и при теб всичко се размине леко   bouquet

# 10
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
И аз бях така в 8 седмица получих кървене и  до края на 5 месец пих дуфастон и папаверин. Всичко до края беше наред ,но се иска много почивка и никакво натоварване.Всичко в името на бебето Hug Hug Hug Дано и при теб всичко се оправи  bouquet

# 11
  • Мнения: 745
и аз да се запиша към клуба.при мен се установи леко отлепяне на плацентата.на няколко пъти в различни седмици,вече не помня.когато стана за първи път се шашнах много!! Praynigда лежа не мога.не съм го и правила.

# 12
  • Мнения: 655
Аз имах леко течение преди 2 седмици и много се бяхме уплашили, но слава Богу всичко беше добре. Не се притеснявай, всичко ще се оправи! Почивай си и не мисли за това. Мисли си за хубавото бебенце, което ще гушкаш и ще се успокоиш.

# 13
  • Мнения: 641
Една седмица лежах .Само до тоалетна можеше да ставам.Беше в 5 месец само леко зацапване.

# 14
  • Мнения: 724
И аз бях така но някъде в трети месец.Трябва да лежиш и да си почиваш.Няма страшно ще мине.Лека бременост и здраво бебе  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт