Хип 2 Пробиотик

  • 537
  • 8
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 707
Ние сме на Аптамил,но смятам да го сменя защото не съм доволна от новия Имунофортис/малкия връща,запича се/Та въпроса ми; Доволни ли сте от него или да не го сменям,много се чудя newsm78
Сега го отворих и видях,че мерителната лъжичка е много по голяма от на Аптамил и пише че е 5 гр, и 16 гр се разтварят в 90 мл вода и готов разтвор 100 мл,но като гледам тази лъжица се чудя 5 ли пак да са като при Аптамила.... Thinking

Последна редакция: вт, 29 яну 2008, 19:14 от Димяни

# 1
  • София
  • Мнения: 627
А какво пише на опаковката? Аз така като гледам дозата е 3 лъжички на 90 мл. вода - както си е при другите млека. Така че колкото си давала до сега, пак толкова трябва да даваш. Колко гр. и колко лв. е? Аз все го търся, но ми казват,че още не са го получили в магазина където пазаря.
Видях, че в една друга тема си писала, че Фризовом-а не действа при вас за разхабването. Колко дена го дава? Ние бяхме 2 месеца само на сапунче и 15 дена след като минахме на Фризовом почна да ака сама, така че може би трябва да си по - упорита.

# 2
  • София
  • Мнения: 5 707
Пише 3 лъж 90 мл вода и готов разтвор 100 мл
300 гр кутия е между 7,10 и 8,00 лв зависи Peaceкак така го няма Thinking
Фризовом около 40 и кусур дни и почнахме да адаме твърдо до кръв Confused

# 3
  • София
  • Мнения: 627
Пише 3 лъж 90 мл вода и готов разтвор 100 мл
300 гр кутия е между 7,10 и 8,00 лв зависи Peaceкак така го няма Thinking
Фризовом около 40 и кусур дни и почнахме да адаме твърдо до кръв Confused

Мерси за отговора. Щом лъжичката е по - голяма, сигурно млякото е "пухкаво" и тежи по-малко при едно и също количество от друго мляко.
Ще видим кога най-сетне ще заредят и в нашия магазин розов ХИП:)
Ти ме учуди с това, че Фризовом-а не ви е подействал newsm78

# 4
  • София
  • Мнения: 5 707
Да,и педиатърката се учуди Rolling Eyes
Къв е тоя стомах не знам Crossing Arms

# 5
  • София
  • Мнения: 627
И сега как акате? Сами или с помощни средства? Вие сте по - тежък случай от нас явно-ние бяхме така 2 месеца, ама сега да чукна на дърво ака всеки ден.

# 6
  • София
  • Мнения: 5 707
Акаме само извън памперса и пресвивам крачета така вече 3 месеца ooooh!

# 7
  • София
  • Мнения: 627
Че то така най-добре - извън памперса. И аз като я усетя,че почва да се напъва и веднага я събличам за да не се омазва:)

# 8

Общи условия

Активация на акаунт