Не мога да го намея този Любовник

  • 814
  • 5
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 18 679
Не моя любовник, филмът Mr. Green Хвалихте го много в една тема, аз съм чела книгата преди години, заинтригувах се. За красивия китаец и 15-годишното девойче. Може ли някой да помогне с торент?

# 1
# 2
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Заинтересувах се. Разкажете сюжета с две-три думи.

# 3
  • Мнения: 3 042
субтитри.

Аз съм го гледала отдавна и почти не си го спомням Crazy, но е хубав.

# 4
  • София
  • Мнения: 18 679
Уфф, изтегли се разгеле, след 20 и кусур часа Crazy При първа възможност ще го гледам Peace
martisun, разказва се за страстна любов между малолетна европейка и красив китайски богаташ. Може би "страстна" е ключовата дума, защото всъщност в книгата май любов, поне от нейна страна, нямаше, само горещ секс Laughing Книгата е доста еротична. Да видим филма Wink

# 5
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Този филм е невероятно добър, като изпълнение.

Филмът потапя зрителите в една невероятна атмосфера, показва истинската страна на героите - те са ту добри, ту лоши, но са просто човеци. Момичето е от бедно семейство, братята й са против връзката й, майка й също, но приклещени от немотията и мизерията, се възползват от поканата за вечеря в гладните, трудни години по онова време. Този момент от филма е много показателен и за девойката - нейното желание да живее в синхрон със семейството си и с любимия си. Борбата в трудния избор м/у това да си добър или лош, материално задоволен или гладен и лишен, сескуално удовлетворен или самотен и тъжен, с любимия или без него и т.н.

Оставям настрана еротичните сцени, както и да ги погледнем, това са си еротични сцени, и то добри. Но самия филм, разказа на девойката, гласа на жената, която разказва, наистина са подбрани страхотно. Наистина се ПОТАПЯШ във филма като го гледаш. Действието е едно такова спокойно, леко, но те грабва точно от сърцето.

Много се радвам, че вие мами сте проявили интерес към този филм. Такива филми си заслужават. И вие също заслужавате да ги гледате.

Enjoy!

Общи условия

Активация на акаунт