Дълго пазене!

  • 2 608
  • 21
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте на всички!
  Аз съм от скоро тук и дано не досадя на някой с въпроса си.С приателя ми сме от 14 години заедно и може да се каже, че сме се пазили през цялото време.От 2 месеца не се пазим, но и не съм убедена, че олучваме момента, не го правим по график а когато ни се е искало  Simple Smile.Този месец съм решила да пробвам с овутестове.Вчера направих първия, чертичката е една Simple Smile.Днес съм в очакване на втория.Знам ,че не винаги става от първия път но искренно се надявам.Въпроса ми е някой може ли да ме успокои за това дългогодишно пазене или си имам причина да се претиснявам ?
  Благодаря ви предварително и наистина като съм с вас някак ми е по леко и лесно

# 1
  • Мнения: 3 453
Няма причина да се притесняваш! Вярно, ако споделиш с познати, че планирате дете, може да чуеш, че колкото повече сте се пазили, толкова по-трудно и бавно ще стане! Няма такова нещо, това са бабини деветини! Confused Не си вкарвай филми!
Добре си решила, започни да следиш овулацията с тестове и да планираш половите контакти.
Скорошен резултат ти пожелавам! Peace

# 2
  • Мнения: 206
Няма причина да се притесняваш! Вярно, ако споделиш с познати, че планирате дете, може да чуеш, че колкото повече сте се пазили, толкова по-трудно и бавно ще стане! Няма такова нещо, това са бабини деветини! Confused Не си вкарвай филми!
Добре си решила, започни да следиш овулацията с тестове и да планираш половите контакти.
Скорошен резултат ти пожелавам! Peace

 PeaceИ аз мисля така

# 3
  • Мнения: 16
Благодаря ви и на двете много наистина искрено се надявах да прочета такъв отговор   Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 4 700
Не се ШаШкай. Етърва ми zабременя бърzо след прием на противоzачатъчни над 10 години. Успех в бебеправенето и дано скоро се похвалиШ.

# 5
  • Мнения: 945
Паzенето иzобщо не може да повлиае на това коко бърzо ще zабременееш. И не zабравяй, дори и да сте уцелили овулацията, шанса да zабременееш е само 25%. Така че не си вкарвай мухи в главата, наслаждавайте се на секса и нещата ще станат. Виж, ако 1 година, не се получава и си сигурна, че сте ицелвали овулацията, то тогава си струва да се zамислиш zа иzследвания. Но по рано не ти препоръчвам, според мен това води да ненужен стрес.

# 6
Няма такива неща с дългото пазене.
Ние сме заедно от 11 г. и когато решихме да действаме за бебе се получи на 3м. без да следим нищо.Така че не се впрягай на глупости и се наслаждавай на хубавите моменти  Peace
успех и да се похвалиш скоро  Grinning

# 7
  • Мнения: 17
Здравейте,

и аз съм от днес тук (като регистрирана), но ви чета отдавна. Възхищавам се на помощта, която си оказвате - било то чрез съвети, кураж и т.н.  И аз съм след дълго пазене, но се надявам скоро да стане, въпреки възрастта ми - почти 30 Blush.

# 8
  • Мнения: 4 700
miami , почти 30 е идеална въzраст.  Hug Желая ти успех. 

# 9
  • Мнения: 945
Здравейте,

и аз съм от днес тук (като регистрирана), но ви чета отдавна. Възхищавам се на помощта, която си оказвате - било то чрез съвети, кураж и т.н.  И аз съм след дълго пазене, но се надявам скоро да стане, въпреки възрастта ми - почти 30 Blush.

Ти пък къде си тръгнала да раждаш на бабешки години  ooooh!
Нали сериоzно не мислиш, че на 30 си стара  #Crazy ? И аz съм на таzи въzраст и честно, смятам, че едва като стана на 50 ще се zамисля дали съм zряла цена или все още млада newsm78. Рано ти е още, радвай се на младостта си сега. После ще имаш време да си стара

# 10
  • Мнения: 16
Здравейте и днес от мене.
    Радвам се ,че има и други с подобни притеснения като мене, но при мене вече ги няма  Grinning просто тука са толкова мили  Hug,трябва да си даваме кураж, да се наслаждаваме на удоволствиета които ни дава живота и да чакаме кога ще дойде и за нас щастливата новина.Нека е по скоро за всички и да се похвалите ей  Joy

# 11
  • Мнения: 16
Мили момичета нямам търпение да ви се похваля с нещо.Сега си правих тест за овулация и ми даде 2 чертички  Simple Smile беше някак доста вълнуващо.Знам, че не винаги и да олучиш овулацията се получава желаното бебче но аз лично много се нядявам и ще си стискам палци и довечера съм запланувала да действаме  Simple Smile.Стискай те ми палци много го искам и аз вече малкото създаниеее Embarassed

# 12
  • Мнения: 4 700
Ние Ще стискаме палци, а вие се трудете довечера.  Laughing

Успех

# 13
  • Мнения: 17
Здравейте,

и аз съм от днес тук (като регистрирана), но ви чета отдавна. Възхищавам се на помощта, която си оказвате - било то чрез съвети, кураж и т.н.  И аз съм след дълго пазене, но се надявам скоро да стане, въпреки възрастта ми - почти 30 Blush.

Ти пък къде си тръгнала да раждаш на бабешки години  ooooh!
Нали сериоzно не мислиш, че на 30 си стара  #Crazy ? И аz съм на таzи въzраст и честно, смятам, че едва като стана на 50 ще се zамисля дали съм zряла цена или все още млада newsm78. Рано ти е още, радвай се на младостта си сега. После ще имаш време да си стара

 Laughing Не, не мисля че съм стара, никак даже, но не съм ли позакъсняла за първо дете,  струва ми се че по-трудно ще стане.

# 14
  • Мнения: 17
Мили момичета нямам търпение да ви се похваля с нещо.Сега си правих тест за овулация и ми даде 2 чертички  Simple Smile беше някак доста вълнуващо.Знам, че не винаги и да олучиш овулацията се получава желаното бебче но аз лично много се нядявам и ще си стискам палци и довечера съм запланувала да действаме  Simple Smile.Стискай те ми палци много го искам и аз вече малкото създаниеее Embarassed

Успех   Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт