мини печка Кьортинг

  • 3 618
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 984
някой има ли такава печка, дадоха ми я, но няма упътване, има някакво копче за грил, но знам в кое положение е за грил, в кое за нармално печене. И кога се пече на грил. Рових в интернет, но не намирам такава, подобна е на тази. Предварително ви благодаря

http://appliances.market.dir.bg/xoffer.php?xoffer=2023&cat=3 … 93&shop_id=90

# 1
  • Мнения: 1 046
Имам такава, надявам се да имаш по-голям късмет от мен
не използвай агресивни материали за почистване а само препарати от рода на меглио(обезмаслител) и да кажем циф крем, но като се замисля май и аз само това съм ползвала де  Tired

Всъщност не знам какво да ти кажа, ползваме я 3 години и вече е раждясала, трудно пече иначе котлконите и са супер бързи, но не могат да работят 2-та големите едновременно
грила е когато копчето е надолу, моя модел има два копчета едното е за малкия котлон, а другото е за грила, при мен грила е непрекъснато включено надолу.
Пак казвам, че всичко е късмет и просто може нашия модел и конкретно нашата да е била по-скапана.
основно я ползвам за разни яденета в гювеч, по 3-4 часа чакам яденето да стане, имам микровълнова с функция за печене и май ползвам нея основно.

Иначе и бях голяма навитачка и точно цената и това че се прозивеждат май от горение ме накара да си я купя, радвам се че сме на квартира и просто ще си я оставя като се изместим някой ден.

Абе като всяка нова печка докато я разбереш как пече ще имаш няколко проби и грешки в печенето.
И все пак се надявам да имап късмет по-голям от моя   bouquet

# 2
  • Мнения: 984
малко се стреснах, като писа, че двата големи не могат да работят едновременно, но сега ги пуснах и работят . Да не би да е дефект при вас  newsm78 , а грила за какво го ползваш, само горно печене ли е или има друго приложение. Копчето за грила има две положения, нагоре е =, а надолу ~

# 3
  • Мнения: 1 046
неее и двата работят едновременно, но единия е доста по слаб от другия,
а бе споко не се шашкай, аз ти казах че явно си е проблем при мен, но не бих си взела отново такова чудо на техниката,
аз имам само този знак ~ и когато съм включила на тази "функция" просто се запичат по-добре нещата като загар се получава.
и пак казвам не се шашкай, наплно възможно е просто от самото начало да си е била дефектна нещо, но просто по-късно да е дал дефекта по отношение на слабото печене, но пък ръждата си е факт така или иначе, успокоявам се само че не сме дали кой знае колко пари и определно няма да плача за нея

# 4
  • Мнения: 425
Аз имам същата. От 3 години. Работи супер безотказно и е доста експлоатирана. всяка седмица почти я чиста с доста агресивни препарати и търкане с тел - не е мръднала, като нова е. Копчето за грила като го натиснеш в позиция "грил" - нагрява само горния реотан, т.е. грила. А като е в другата позиция нагрява и отдолу и от горе. Котлоните и трите да ги пусна едновременно пак си работят. Но ако пуснеш средния котлон, който се води бързо нагряващ и фурната едновременно - котлона няма да работи. Това си го пишеше в упътването. Сега се местим и правихме разчистване и точно преди 3 дни изхвърлих упътването на БГ, защото реших че няма да ми трябва, иначе можех да ти го сканирам. Дано съм ти била полезна с инфото. Ако нещо друго те интересува питай. Аз като цяло съм доволна от печката.

# 5
  • Мнения: 984
много ти благодаря   bouquet

# 6
  • Мнения: 1 046
Радвам се че има положително мнение, явно наистина сме нацелили най-кофтия екземпляр.

Общи условия

Активация на акаунт