Какви купени плодови кисели млека давате на децата?

  • 2 163
  • 26
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 217
Здравейте,
чудя се дали вече мога да давам Данонино.
Никъде не пише от кога се дава.
В Пикадили има голям избор от плодови кисели млека.
Взех на Мегле,но не ми хареса.И едни немски взимах,те бяха хубави.
Вие кои марки давате?

# 1
  • Мнения: 27 524
На Данон. Само те предлагат кисели млекца от 5-ти месец  Thinking (не съм давала) и от 8-ми, както и Нестле. От тях давах. След като отказа АМ, сега е само на плодови кисели на Данон, но течни, пие ги със сламка и по много  Crazy
Ето ги:



Можеш да даваш  Peace

Давам и всякаквите разновидности на тези:

# 2
  • Мнения: 630
Не давам купени. Още по-малко бих дала данон -за мен то е символ на всичко изкуствено в млякото. Сама приготвям плодово кисело мляко -мляко с плодове или с плодово пюре.

# 3
  • Мнения: 887
Да, можеш да даваш кисели плодови млека. Аз давам всякакви - предимно на Данон - Данонино и  Активия, Давала съм и на Мегле, но трудно ги намирам. Тези, които е показала Блонди обаче незнам дали ги предлагат на нашия пазар?

# 4
  • Мнения: 27 524
Пети Жерве преди години имаше, тези за ядене, малките, но напоследък май не ги внасят.  Thinking Течните знам, че ги няма, като се прибираме влача с литри от тях в куфара  Crazy

# 5
  • СВИЩОВ
  • Мнения: 556
Да, можеш да даваш кисели плодови млека.Аз давам на Данон - Данонино,но предимно му правя кисело мляко с плод или по рядко с плодово пюре.

# 6
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Около тази възраст/всъщност доста по-късно/ давах само на Нестле.Тези които е показала Блонди никъде не съм ги виждала/за съжаление/.

# 7
  • Мнения: 1 032
На данониното пише, че са за деца над годинка. Но така като гледам вие вече почти сте си навършили възрастта и можеш да даваш. Можеш да смесваш и обикновено кисело мляко с плодово пюре, ако те притеснява химията в плодовите млека. Честно казано обаче не знам от каква възраст могат да се дават плодовите кисели млека за пиене, които се продават у нас. Аз лично давам, но и моята дъщеря е доста по- голяма от вас.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 044
Давам най-различни-от тези специалните детски  на Нестле,отскоро Данонино и тези ,има с най-различни плодове и са без консерванти Peace.Но до една годинка само тези на Нестле,правя му и кисело мляко с малко плодова захар и плод

# 9
  • Мнения: 491
Аз давам на nestle за след 8 месеца,яде ги.Давам по няколко лъжички м/у храненията!На Данонино мисля,че пише за след 1 год.

# 10
  • Мнения: 9 973
 Embarassedа кои са на нестле,че не мога да се сетя?
Не,че ще давам,просто зареждах в Фантастико 1.5г.  млеката и не помня за такова мляко.............явно не сме имали такива newsm78

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
На етикетите на Данонино със сигурност си пише, че са за след годинка.
Аз още не съм давала.

# 12
  • Мнения: 1 586
Давала съм и на Данон и на Мегле и на Виталакт но след годинката и вече избягвам да купувам ,Хриси си ги яде с кеф но забелязвам,че след това получава нещо като киселини и постоянно се оригва.............. Tired
Затова сега купувам кисело на Бор Чвор 3.6% и му го правя с плодове или с бисквитки!

# 13
  • Мнения: 491
Embarassedа кои са на нестле,че не мога да се сетя?
Не,че ще давам,просто зареждах в Фантастико 1.5г.  млеката и не помня за такова мляко.............явно не сме имали такива newsm78
Не мога да ти кажа какво точно пише на етикета,защото изхвърлям картонените опаковки.Кисели,плодови млека са имат вкус на данонино,аз съм купувала с вкус на ягода и банан за след 8 месеца.Купувам ги от Била,но не стоят при млеката ,а при храните за бебета.

# 14
  • Варна
  • Мнения: 773
не съм давала на Данон, няма и да дам скоро. Не мисля, че има нещо полезно в тях /консерванти, боя и аромати/, които всъщност пише, че ги няма. Давам кисело мляко -чисто или с плодове.

Общи условия

Активация на акаунт