Подарък за прощъпулник?

  • 17 969
  • 20
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 089
Какъв подарък може да се подари на прощъпулник. Има ли нещо, което обичайно се подърява при такъв повод. Както примерно нещо бяло при първо зъбче?

# 1
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 051
Какъв подарък може да се подари на прощъпулник. Има ли нещо, което обичайно се подърява при такъв повод. Както примерно нещо бяло при първо зъбче?

А при второ зъбче какво се подарява  Shocked
Няма нищо специално, всичко е поверия и обичаи. Някъде казват, че се подаряват неща за краката- чорапи или обувки.

Подарявала съм предимно играчки, когато ходим на прощъпулници.

# 2
  • Мнения: 5 940
Хубави обувки, това ми хрумна първо. Свързано е със символиката на празника.

# 3
  • Мнения: X
Аз пък четох, че нищо не се подарява. Нашият прощъпулник беше преди 2 дни, казах на гостите нищо да не носят, а и беше неофициално и ипо скоро импровизирано. Но нещо за крачета ми звучи идейно!

# 4
  • Мнения: 208
Наскоро ходих и подарих играчка.

# 5
  • София
  • Мнения: 43 903
Знам, че нещо за крачетата се подарява - обувчици, пантофки, чорапки...такива разни неща...

# 6
  • Пловдив
  • Мнения: 295
Пантофки бих подарила аз!
Или може би играчка някаква .... Thinking за бутане например ... количка или от онези колела

# 7
  • Мнения: 27 524
Парички давам аз на всякакви подобни  Grinning
На суеверия не робувам и не вярвам  Stop

# 8
  • Мнения: 1 089
Блонди, аз също не робувам на суеверия. Grinning  Heart Eyes
Но се запитах дали има нещо, което се подарява за късмет. Както примерно се прави пита.  Дали вярваме или не, всички правиме пити, нали Wink Та в този ред на мисли се чудих дали има и нещо, което се дарява за късмет.

# 9
  • Мнения: 2 131
Тук не става дума за суеверия и дали им робуваме, а за подарък. Както и питката не е суеверие, а се прави за здраве.
Не съм чувала нещо конкретно да се подарява, но мисля, че обувчици или пантофки са добра идея.

# 10
  • Мнения: 660
Ние играчки си подарявахме покрай тези събития, но един хубав чорапогащник, който ни подариха на нашия, беше много идеен Peace

# 11
  • Мнения: 159
подари му талисманче Flutter

# 12
  • Мнения: 3 929
Дрешка, играчка, парички.

# 13
  • Мнения: 881
Когато правихме прощъпулник на Симона и подариха една количка вътре с бебе и да ви кажа тя най-много се зарадва на този подарък Peace

# 14
  • Мнения: 1 900
Аз не вярвам в тези суеверия, за зъбче бяло и т.н.т.
Според мен подари на детето нещо на което ще се зарадва  Peace

Общи условия

Активация на акаунт