Кога се подстригваме.

  • 9 310
  • 99
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4 585
Здравейте, красавици!
Оставам с впечатление, че се подстригвате, когато имате време, когато ви падне.
А съобразявате ли се с това?
Аз и фамилията ми се съобразяваме. А вие?

# 1
  • София
  • Мнения: 4 743
Подстригвам се, когато реша. Съобразявам се единствено с графика на фризьорката ми и с моето свободно време. Flutter

# 2
  • Мнения: 3 036
Когато съм в депресия и като реша трябва да стане на момента.
Независимо дали е свободна фризьорката или не .
Щом съм решила трябва да стане.
Понякога промяната е драстична,но ми носи удовлетворение.

# 3
даже и не съм чувала за това,ходя на фризъор когато не съм на кеф,промяната ми действа разведряващо и успокояващо Joy

# 4
  • Мнения: 2 631
Wolf, ти сериозно ли??  newsm78

На мен цялата статия ми звучи като едновремешните детски гледанки с разни цифри.
Излиза, че мога да си придвидя половината живот занапред само с 2-3 подстригвания  Joy
По въпроса: не, не с съобразявам с това (опазил ме Господ и това да почне да ми влияе на ежедневието).
Съобразявам се само и единствено с цъфтенето на косата ми  Mr. Green

# 5
  • София
  • Мнения: 4 743
Междудругото, имам познати, които се съобразяват с това. Обаче те го обясняват с растежа на косата в различните фази на Луната. В еди си коя фаза, когато се подстрижеш косата растяла по-бързо, в друга- не..нещо подобно.  Crazy

# 6
  • Мнения: 4 585

Луната влияе на много неща на Земята, най-малкото за това, че променя земното притегляне например.
Пълнолунието е подхосящо за зачеване на деца.
Ако обаче 1/3 от хората започнат да съобразяват подстригването си с лунния календар,
на фризьорките ще им се стъжни. Ще имат почти празни дни и свръхнатоварени.

# 7
  • Мнения: 113
 A как се определят тези лунни дни? В едно списание имаше таблица в която пишеше кога да си подстригваме косата,ако искаме да ни расте бързо и кога боята ще остане по-дълго след боядисване, но там ставаше въпрос за нарастваща и намаляваща луна.

# 8
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Това за Лунния календар не го знаех и ми стана доста любопитно....Май доста съм си съкратила живота.... Sad По принцип съм с къса коса и всеки месец се подстригвам, но това става когато имам свободно време и фризьорката може да ме вмъкне в графика. Обичайно, когато съм напсихондрена гледам бързо да отида и да се острига, така си мисля че махам натрупаната негативна енергия от себе си.....Сега през зимата нещо съм разредила посещенията във фризьорския салон, по-дългичката принципно къса косица ми топли на ушенцата.... Wink

# 9
  • Мнения: 7 201
Подстригвам се, когато реша. Съобразявам се единствено с графика на фризьорката ми и с моето свободно време. Flutter
PeaceАз също.

# 10
  • Мнения: 516
Подстригвам се веднъж месечно. Обикновено в четвъртък след 19 ч.

# 11
  • Мнения: 693
Подстригвам се, когато реша. Съобразявам се единствено с графика на фризьорката ми и с моето свободно време. Flutter
PeaceАз също.
Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 7 765
И аз се подстригвам когато искам, от нищо друго не се влияя.  Peace

Последна редакция: пн, 28 яну 2008, 18:13 от Иля

# 13
  • Мнения: 125
Честно казано не обичам много много да се подстригвам - ходя веднъж на два-три месеца да махна цъфналото.

# 14
  • Мнения: 957
Аз питам една приятелка ..тя хем гледа по някакви специални дати..хем да ми запише час при фризьора ми.. определено забелязах ..че има влияние ... по-трудно ми цъфти косичката и расте по-бързичко..но мен най ме вълнува това да не цъфва бързо....

Общи условия

Активация на акаунт