Отслабвам с иглотерапия

  • 3 986
  • 14
  •   1
Отговори
  • Мнения: 998
Имам да свалям още 6 кг, пробвах какви ли не диети, зелеви супи и т.н.,  нищо не помагаше, сега като наближи лятото и ми става лошо като се видя в огледалото! Бях чувала за иглотерапия, но бях много скептично настроена. Една вечер ходихме на заведение с приятели и дойдоха, техни познати, момичето се занимава с такава медицина и ми каза, че има много добьр ефект. Реших се аз и без това всичко сьм пробвала, та да ви се похваля днес ми беше 3та процедура и сьм минус 2 кг!!!!  По принцип трудно ходя да тоалетна, а сега за 24 часа 3 пьти!!! Трябвя да се направят 20 процедури, като се ходи или всеки ден или през ден. Аз имам и други проблеми, но сега се чувствам значително по добре! Сега  сьм решила като ми останат 10 процедури, ще отида да си направя и 10 антицелулитни масажи, та за лятото ще сьм гадже и половина Wink

# 1
  • Мнения: 1 032
Страхотно! Браво!!!  Hands Clap
Аз в Русе на съм чувала да правят някъде таквоз чудо, но все пак я кажи колко струват тези процедури?

# 2
  • Все още в къщи, но скоро може и в лудницата
  • Мнения: 8 231
Къде ходиш на тези процедури?
Аз ходих преди няколко години при един бивш ликар в Надежда. Оправи ми сенна хрема, постоянно запушения нос и непрекъснатото главоболие. При него един сейнс струваше 10 лева.

# 3
  • The new Earth
  • Мнения: 1 941
А пазиш ли диета и ако да,каква? Simple Smile

# 4
  • Бу-у-урга-а-ас
  • Мнения: 2 698
Дай, ако не ти пречи повече информация. Колко струват процедурите, спазваш ли диета, на пакет ли се плаща или на процедура, последователно ли се правят или когато ти скимне. Колко време трае сеанса, къде те боцкат и т.н.

# 5
  • Мнения: 998
Процедурата трае около 30 до 40мин, вьпреки че предполагам зависи от това за каккво  те бодат! Иначе струва 15 лв., като тя идва в кьщи, сигурно ако се ходи при нея е по евтино, плаща се след всяка процедура! При мен са 20 процедури, но може би пак зависи от това какво се лекува, при мен е неправилна обмяна на веществата, болки в бьбреците и яйчниците! Спазвам диета, в смисьл че не ям хляб, но тя ми сложи някакви семена на ушите в точки, които подтискат глада и не се чувствам изобщо гладна. Момичето пьрво прави диагностика по ухото и ти казва кьде са ти проблемите, при мен позна за всички, и после вече ти слага иглите кьдето трябва! Трябва просто да се настроиш психически, мен ме беше страх пьрвия пьт, но после вече, като видях че не боли нямам проблем!

# 6
  • София
  • Мнения: 10 291
Може ли да ми пратиш координати на момичето, ако не искаш тук, то пиши на лични.

# 7
  • Мнения: 998
Не знам, защо не мога да ти пиша на лични, нещо ми забранява. Телефона е 0887665547 Жана

# 8
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Преди години и аз ходих на такова нещо.Според мен е измислена работа.Бодат те с игли и ти казват да ограничиш яденето.Тук 90% е въпрос на самовнушение.Нормално е като спреш хляба да свалиш някой друг килограм и персисталтиката се променя.Аз ходих близо месец.Значи лягаш и си казваш"Ей сега ще ми сложат игли и няма да ми се яде".Това е точно като"Ох,сега съм на диета и ще съм вечно гладна"-така и става,въпрос на самонастройка на психиката и самовнушение.
От цялото ми ходене резултата беше минус 3-4кг Sad ,пари на вятъра.След като спрях иглотерапията,след 3 месеца започнах разделното хранене и свалих 45кг,които до ден днешен не съм ги върнала.Не знам.....всеки сам си решава.Дано наистина на теб ти помогне-успех !

# 9
  • Мнения: 6 243
Цитат на: biliana333
...

Познавам 3 (три) жени, които минаха през еуфорията на отслабването чрез иглотерапия и сега пак са си на старите килограми. Убедена съм, че с иглите действително ти се притъпява апетита. освен това се мотивираш адски силно и спазваш диетата и пиеш чая. И като мине време, постепенно се връщаш към стария си режим и воала - дупарата пак същата!

Аз се бях запалила също, само че ме спря друго: ако иглотерапевтът не е ОТЛИЧЕН  специалист, винаги има риск да ти нацели някоя друга точка (а те са твърде близо) и не знаеш кой орган ще ти закачи. Затова предпочитам заради едната суета да не си рискувам здравето. Много съм недоверчива, а за иглите признавам само доктор Тиен - хем е лекар, хем е квалифициран специалист по много традиционни китайски лечителски методи (игли, магнити, вендузи, билки). Китайка, естествено  Wink А разни лекари, дето са карали пет дена курс - без мене. Страх лозе пази. Но както е написала и Биляна, всеки сам си решава. Това са моите мотиви да не се реша.

# 10
  • София
  • Мнения: 6 767
Ех,момичета,отказахте ме  Sad

# 11
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Цитат на: bubata
Ех,момичета,отказахте ме  Sad

Аз се радвам,ако съм помогнала да се откажеш ! Не е приятно да служиш за игленик !
 И наистина е много опасно,ако не оцелят правилната точка.В днешно време самозванци специалисти колкото искаш !

# 12
  • София
  • Мнения: 6 767
Мен ме е страх от такива самозванци и то адски много,пък да не говорим,че не съм привърженичка на тези методи,ама като чух резултата...и си викам да побвам и аз...и аз съм на същия хал,имам 5 кг за сваляне до идеалната форма.Уж ям колкото един хамстер,вече месец и нещо.Не ям хляб,не ям мазно,абе колкото да не се спомина ям...ама съм заковала кг и не мърдат!А,и на фитнес ходя и пак нищо!

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Една приятелка скоро ми се похва ли, че с иглотерапия е свалила 2кг. за 1 седмица. Беше много щастлива. След като свършиха процедурите, свалените кг. бяха общо 3  Close

# 14
  • Мнения: 998
Сьжалявам, че така се е получило при вашите познати! Далеч сьм от мисьла, че момичето е самозванка има две висши образования по специалноста, прави сьщо и вендузи и мокса ми прави, постоянно е по разни конгреси и тем подобни миналата неделя се вьрна от Варшава! Прави и различни масажи, пьрвото й висше е кинезетерапия, карала е различни стажове, така че не е курс за 5 дена!!! А колкото до това, че после се качват килограмите, зависи от самите нас, ако не променим начина си на хранене, каквото и да правим все че сме си дебели! Освен това при мен има нарушена обмяна на веществата, тя самата каза че не трябва да очаквам да си лежа тя да ме боде а аз да слабея! Но при положение че се подлагах на какви ли не диети и ефект нямаше, само ми прилошаваше и ми се виеше свят, а сега се чувствам много добре и слабея, мисля че място за коментар няма!! Разбира се всеки сам си решава, както казах и аз бях много скептично настроена преди това!!

Общи условия

Активация на акаунт