За жени или момичетаЗ

  • 894
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 286
За всички сродни души, да обменим опит или знания за този напоследък все по наболял проблем, ообено при младите момичета! Чакам вашите коментари по въпроса! Аз съм с този проблем от 4 г. и става по-зле....А и тук не намерих нещо свързано с този проблем! Hug
Чакам мненията ви!

# 1
  • Мнения: 3 241
Явно аз не съм в час, но не разбрах какъв ти е точно въпросът? Кой проблем?
Би ли го формулирала по друг начин, моля Simple Smile

# 2
# 3
  • София
  • Мнения: 5 074
И аз не разбрах, какъв проблем  newsm78

# 4
  • Мнения: 1 286
Извинявам се - малко съм нова и леко не съобразих, че не се изписва цялото заглавие на темата. Става дума за фиброаденоми(в последствие намерих нещичко тук) ама ми се ще да е по-цялостна и обхватна тема!
И за фиброзно-кистозна мастопатия! За жени и момичета с тези проблеми! Аз лично съм с 5 само на едната гърда!

# 5
  • Мнения: 1 286
Извинявам се - малко съм нова и леко не съобразих, че не се изписва цялото заглавие на темата. Става дума за фиброаденоми(в последствие намерих нещичко тук) ама ми се ще да е по-цялостна и обхватна тема!
И за фиброзно-кистозна мастопатия! За жени и момичета с тези проблеми! Аз лично съм с 5 само на едната гърда!

# 6
  • Мнения: 1 286
Извинявам се - малко съм нова и леко не съобразих, че не се изписва цялото заглавие на темата. Става дума за фиброаденоми(в последствие намерих нещичко тук) ама ми се ще да е по-цялостна и обхватна тема!
И за фиброзно-кистозна мастопатия! За жени и момичета с тези проблеми! Аз лично съм с 5 само на едната гърда!

# 7

Общи условия

Активация на акаунт