Разболявам се. Да пия ли от конституционното?

  • 1 118
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 753
Днес се разкихах. Носът ми започва леко да тече, имам студени тръпки по гърба, пия доста вода... разболявам се  Sad Чакат ме 4 ужасно напрегнати дни и не мога да си позволя да боледувам. Но ако ми се случи този страшен грип, от който се тръшна маса народ не знам какво ще правя... Просто не трябва да съм на легло, защото идващите дни са ми критични и трябва да съм на линия.

Бих се обадила на хомеопатката, но ми е неудобно по това време. Утре сутринта ще я потърся не само са себе си, но и за София, която пък нещо прокашля малко...  Sad Кажете сега - да си взема ли 1 доза от конституционното ми лекарство? И само една доза ли да взема?

Благодаря на който ми отговори в този час   bouquet

# 1
  • Мнения: 8 769
Аз ти отговарям и в по-късен час даже-аз не бих взела илач. Направи си инахалации, краката в гореща вода със сол, ей такива неща.
Аз преди 1 седмица бях така-започнах да кихам, носа ми протече, после се запуши и две нощи не можах да спя нормално. Нищо не пих, само инхалации си правих; на третата вечер, когато ме болеше ужасно главата (от хремата) изпих един фервекс (обикновено пия парацетамол при непоносим главобол, но нямах таблетки, та опрях до фервекса). На следващия ден нямах помен от главоболието, хремата намаля и един ден след това вече не помнех, че съм била "болна" Flutter

# 2
  • Мнения: 1 753
Туфи, благодаря за отговора! Все пак пия лекарство. Днес се свързах с хомеопатката и пия нещо, което е 100% това, което ми трябва. Като го започнах след 10-тина минути носът ми се отпуши. Друг е въпроса, че после пак се запуши, тече като река, и очите и те ми текат, почти не чувам, защото са ми заглъхнали ушите. Гадост. Леко започна да ме тресе и имам лека температура, но като цяло съм жизнена и мога да работя  Simple Smile
Иначе снощи взех конституционното все пак... не съм го взимала от края на лятото, та му беше време  Wink Не знам дали ще помогне, но се надявам поне да изкарам болестта по-леко. Аз също имам леко главоболие, дано утре да не се засили...
Иначе правя инхалации, капя си солен разтвор в носа и ... пия всевъзможни студени и газирани напитки, направо не мога да им се наситя  Laughing И като добавим, че не съм яла цял ден нищичко, освен няколко моркова натопени в лимонов сок... дано поне да позаслабна и да си възстановя килограмите от преди празниците  Mr. Green

Чао засега и пак - благодаря, че писа в този късен час  Peace

Общи условия

Активация на акаунт