отново за раничките...

  • 810
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 179
Хора, моля ви напишете нещо утешително... На 19 съм, а от 2 години имам раничка. Едва преди 10 дни я изгориха и утре съм на контролен. резултатът беше II gr. Казаха ми, че е съвсем нормален. Беше колкото монета 1лв! Та.. дали горенето с ток може да ми попречи да имам бебе след време? Умирам от страх. Бях съвсем малка, наивна, толкова вярвах на първия си приятел, а накрая... Важното е, че другите неща, които ми беше лепнал,  ги махнах, де... Дали някога ще се оправи всичко? Гъбички, поликистоза(нямам менструация без лекарства дори), раничка... Напишете нещо утешително, моля ви. От този стрес цялата ми уста е в херпеси, нервите ми не издържат вече:((((

# 1
  • Мнения: 160
Успокой се, мила Simple Smile
Това са неща, които могат да се поправят, при постоянство и бъдеща предпазливост. Мисли си за хубави неща и изчакай спокойно прегледа си Simple Smile Бъди оптимист и се усмихвай  Grinning

# 2
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Аз също имах 2 рани от раждането.Моите бяха големи.Обгоряха ми ги 3 пъти.Мазаха ме цял месец с лекарство и пак не ми минаха.Оперираха ме-КОНИЗАЦИЯ.Неискам да те плаша но трябва да я излекуваш на всяка цена.Мойте стояха  доста време и не минаха,затова се наложи операцията защото ако не се лекуват по нататъка може да стане най-лошото.Не се плаши.Горенето с ток не ти пречи след време да родиш.Прави си промивки със смрадлика.Моите рани стояха7-8 години.

# 3
  • С най- страхотния човек
  • Мнения: 182
Не искам да те плаша.Стискам ти палци за резултата.Моята майка са я обгаряли и няма вече мина и така че не се бой успокой се.КЪСМЕТ.Мисли си само хубави неща.  bouquet

# 4
  • Мнения: 3 459
Това, че имаш раничка не е болка за умиране  Wink не се тревожи, би трябвало да знаеш, че всяка втора жена има раничка. Горят се няма проблем, а за това дали ще ти попречи да имаш деца много се съмнявам да е така. На мен също ми намериха, така че споко Hug Ще те оправят не се тревожи толкоз много  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 179
хора, мерси за подкрепата.. а това, че всяка втора жена има, е просто ужасно... при стринка ми стана нещо доста интересно. По разказите на чичо и стринка, те са спали за пръв път заедно и оттогава с никой друг (от 11 клас - вече 22г близо). Та скоро, след 8 години липса на гинекологични прегледи, тя отиде и доколкото разбрах, са и открили раничка, но вече е била нужна и операция. Възможно ли е да се предава и по друг начин, освен по полов път?

# 6
  • София
  • Мнения: 492
Здравейте! Това , че имаш раничка не означава на всяка цена , че ти я лепнал някой по полов път. Доколкото ми е известно се получава и от други фактори. Аз също имах раничка следтвие на раждане - но мойта направо я изрязаха(конизация). Но това не е чак толкова страшна операция(дори и да стигнеш след време до там) , по скоро е манипулация...аз лично преди да ми я направят , какъв страх съм изживяла , само аз си знам   Shocked но в крайна сметка нищо не усетих от операцииката(както бих я нарекла) , която трая само 15 минути, защото бях в пълна упойка.  След това поседях 2 дена в болница и нямаше никаква болка - все едно нищо не са ми правили.   smile3521  Така че, не се притеснявай  дори и да стигнеш до конизация - горе главата... newsm10 не е болка за умиране...

Общи условия

Активация на акаунт