МАГАЗИНИ И ДРЕХИ ЗА БРЕМЕННИ

  • 107 719
  • 119
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
 Simple Smile
здравейте,
понеже се сблъсках с проблема къде се продават дрехи за бременни, реших да ви питам.
ако знаете магазини с приятни дрехи, моля споделете с останалите.
аз например бях в Премаман/ бул.Т.Александров, зад Булбанк/ уж скъпарски магазин, ама нищо не намерих, има намалени доста приятни зимни панталони, но за по-напреднали мами, даже доста напреднали Flutter
и едни такива раздърпани пуловери - не си струват парите изобщо..

уж по принцип съм виждала много магазини за бременни преди, като не ми е трябвало,а сега не мога да се сетя къде се намират Crazy
така, че давайте да си помагаме;)

на всички - хубава следваща седмица:)

ПП - и като казвам магазини, имам предвид в родната Б-я:)
сигурна съм, че в Европа има хубави магазини за бременни със всичко вътре, така ми се иска да направя един шопинг тур някъде ама...трябва да се работи:)

# 1
  • София
  • Мнения: 627
Има на Пиротска, мако преди пресечката с Хр. Ботев.

# 2
  • Мнения: 354
има в Младост, магазин, сега ще се опитам да ти обясня. Идваш от център на първата възможна отбивка, се завива в ляво, на около сто метра, има десен завой, пада се пред един от блок, магазина е малък и е точно на ъгъла, нещо като голям павилион / целта е да се мине зад павилионите на пътеката, а там има и голям магазин за обувки български, на два етажа/ .  Peace

# 3
  • София
  • Мнения: 1 262
пробвай марка Noppies - има ги в една верига детски магазини, единият е на Пейо Яворов, срещу София ленд  Wink
също много добри попадения има и в един магазин до ндк, на ъгъла на левски, до общината - там продават и дрехи за бременни  Peace

# 4
  • Мнения: 669
Аз мога да ти препоръчам един пресечка на Солунска (не съм сигурна как се казваше улицата), но като влезеш на Солунска от към Ботев, втората пряка в дясно и пак в дясно се намира магазина малко по-навътре в уличката, но още от Солунска се вижда табелката на магазина - "МАММА" (май така се казваше). Преди 3 години го посещавах и имаше страхотни неща за бременни. Много хубави дрешки. Малко беше скъпичко, но имайки предвид цените на всякъде не и чак толкова. Успех. Дано си намериш.

# 5
  • Мнения: 208
ул."Цар Симеон" № 37 на ъгъла с ул."Солунска" отсреща се намира Софийска вода
"Пиротска " 28
ж.к. Младост 1 (пазара)
на ъгъла на ул."Алабин" и ул."Княз БорисІ"

# 6
  • Мнения: 902
С две ръце съм ЗА Noppies. Страхотни са им дрехите. Има ги в Магазин 9+ на Никола Вапцаров и на 2-ри етаж на Елемаг, ул. Златовръх (до Семинарията).
Тези на Фритьоф Нансен (с/у НДК) са доста некачествени и не ми бяха удобни.

# 7
  • Мнения: 655
Аз съм привърженик на Mothercare и почти всички нужни аксесоари, дрехи за бременни и колички са от там. В България има два магазина. Единия е на ул. Леге №8, вторият е в Мол Ъф София на бул.Стамболийски и ул. Опълченска. Разбира се, купувала съм и на други марки като бях в Париж, но мисля, че тук ги няма.

# 8
Знаете ли как мога да се свърва по телефона с този магазин.На ул. Леге вече не съществува. Embarassed

# 9
  • Мнения: 655
Е как да не съществува!?
986 09 43-в мола
987 88 26-на Леге

# 10
  • Мнения: 30
Здравейте,
Сблъсках се със същия проблем- да си намеря подходящи и удобни дрехи, особено за пролетния сезон. Кажете ми, ако можете, къде точно са магазините в Младост, за които пишете. Благодаря предварително!

# 11
Аз съм приятно изненадана от Магазин 9+ в Елемаг ! Взех си убийствени Simple Smile дънки Noppies ! 

# 12
  • Мнения: 13
вчера минах през новият магазин на Boy or ...Girl?
има страхотни панталони и блузки в цветовете на новите модни тенденции за тази година.
можеш да погледнеш на сайта им:
...

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 19:59 от Tatti

# 13
Аз съм приятно изненадана от Магазин 9+ в Елемаг ! Взех си убийствени Simple Smile дънки Noppies ! 

Sianna   bouquet за infoto!

# 14
# 15
  • Мнения: 3 089
има чудни бременски дрехи на EXIT във фирмения им магазин, който се намира на бул. македония - от пл. македония се тръгва към руски паметник. магазинът е на десния тротоар на последната пресечка преди паметника. а да не говорим за бебешкиет ид етските дрехи - те са направо бижутерийни. Отказах се да купвам от премама и фокс откакто там намерих дрешките на exit, name it и next.

и сегасе сещам за още един бременски магазин - тип бутиче - ан ъгъла на парчевич и асен май беше. то в района има много магазини за бременни, но аз говоря за един конкретен - точно до него същата фирма /мисля/ има и магазинче аз бебшки парцалки.

между другото, и трите магазина изненадват приятно с модели, качесвто и цена  Peace

# 16
  • Мнения: 331
Simple Smile да си призная - ходих в boy or girl и макар и да не съм бременна и се влюбих се в една от техните ризки и си я взех - носа си я като туника на дънките. Платът е страхотен...

# 17

Не съм сигурна newsm78, защото си търсех подходящи дънки и не съм обърнала внимание. Мога да ти дам телефон на магазина 0886 702001.

# 18
Аз съм привърженик Миа,намират се на Княз Борис 69,имат и сайт www.mia-bg.net.Аз си взех оттам дънки тип цигара,много са сладурски  и един цикламен ленен панталон.Много са им модни нещата а и цените екстра.Аз гледах дънките в Noppies но не ми се даваха толкова пари за нещо което ще нося няколко месаца.А и не мисля ,че кройките им с по добри от тези на Миа.

# 19
  • Плевен
  • Мнения: 714
Аз пазарувам в магазините за бременни , но си намирам и подходящи дрехи сред "нормалните". Особено сега като се позатопли могат да се намерят поли с ластик или изцяло от трико;много сладки блузки-стига да са по-дълги.На мен ми е малко гадно да се обличам с размъканти туники и гащиризони.Правят фигурата още по-кръгла.

# 20
  • Мнения: 847
В кв.Лозонец , има нов магазин за бременни Големи кореми  , на ул.Бигла 6 , и 4ух , 4е са хубави и ка4ествени неща...мисля да го посетя в събота , и после ще споделя. Peace

# 21
  • Мнения: 452
посети ли ги ? Сподели впечатления !~
засега аз не съм впечатлена от магазините за бременни .......скъпи ми се виждат дрешките  и си пазарувам от нормалните магазини - просто търся най- големите размери и се скъсвам от мерене - взех си две много сладки полички с ластик и една рокличка на цветя ,за съжаление само с една блузка се харесах .........явно доста ще има още да меря и да влудявам продавачките докато си попълня гардероба с подходящи блузки
но факта е ,че нищо ама нищо от миналото лято няма да мога да нося за съжаление
доста разходи ще имам за дрехи тоя сезон ..........................да му се невиди

# 22
  • Мнения: 13
аз бих ти препоръчала Boy or ... Girl?
...
няма да ги коментирам ... просто погледни...

Последна редакция: пн, 21 апр 2008, 19:56 от Tatti

# 23
  • Мнения: 452
погледнах ама цените ми се струват доста височки- доста по- готини неща си купих на половин цена от нормалните магазини
разбира се не се водят за бременни- ами чисто и просто съм слабичка и си взимам по- голям размер от този ,който нося по принцип но определено не бих дала 69 лева за панталон ,който ще нося не повече от месец ......за блузите също съм на това мнение - после кво ще ги правя тия блузи ???Повече от 15 лева не давам за широка блуза ,която няма да нося след като родя

# 24
  • Мнения: 1
БАНСКИ - КЪДЕ Rolling Eyes?

# 25
  • Мнения: 2

В 9+ на Елемаг видях няколко модела. Имат цели и половинки, а имаше и модел с боксерки.

# 26
  • Мнения: 847
Магазина в кв.Лозенец - Големи Кореми е хубав.Има дрехи на Рени , и детски стоки които са добри...както и игра4ки , на мен ли4но ми хареса  Peace,взех си някой неща от там...а за цените ,ами като навсякъде в магазин за бременни ...нормални.
Съжалявам за закъснелия отговор ,но бях в командировка и нямаше как да пиша...

# 27
  • Мнения: 56
В кв. Борово ул. Солун между магазин Ена и денонощна аптека    "Наси ''.

# 28
Да..........това е магазина на  Boy or Girl?  newsm10
Аз хванах седмичното намаление и си купих блузки и потници на по 20 - 30 лв.Има и много сладки летни рокли,които можеш да си носиш и след това.

# 29
  • Мнения: 295
има и един магазин на графа под колоните - мисля, че се казва Ассита. има хубави работи и е средно скъп. Преди месец си купих летен панталон на Миро за 60 и няколко лева. Имаше и много хубави памучни блузки на Бенетон, Н & М и още нещо марково, което не си спомням.

# 30
  • Бургас
  • Мнения: 326
А магазини за бременни в Бургас? Crazy

# 31
Магазин за бъдещи майки има и в Сливен в .Младост срещу новата Била

# 32
Магазин за бременни има в Сливен кв. Младост срещу новата Била

# 33
Здравейте мами!Аз съм от Троян и бих искала някой да ми помогне да си намеря дрехи за бремени в близост до Троян.Тук се убедих,че няма и съм много разочарована.Ще се радвам ако някой знае някой магазин в близост до Троян.Благодаря. newsm78

# 34
  • В Европа!!!
  • Мнения: 131
Ами и аз искам да разбера дали мога да намеря такива дрешки за бременни но във Варна.Ако има някой инфо да пише  Hug.

# 35
  • Мнения: 54
мамета,
 в момента по обикновените магазини има страшно много дрехи, които сякаш са като за бременни - широки туники и всякакви разкроени рокли и блузки - аз лично предпочитам да пазарувам от такива магазини - за наш късмет модата е такава тази  година  Hug Joy

# 36
Благодаря ти,обаче дънките и панталоните неми стават стягат ми на коремчето и няма как да ги нося.Пък и още ще нараствам и вече не знам какво да си купувам и от кади най вече,защото в Троян няма нищо а и ако има е много скъпо ужас. Cry

# 37
  • Мнения: 54
В предния пост не съм споменала нищо за дънки, нито за панталони - те наистина са по-специални в нашия случай.... имах предвид основно горнички....
На мене две мамета ми дадоха дънки - доста дълбочки, които отпред са отрязани и е зашит памучен плат обаче ми стигат доста над пъпа и не мога да ги търпя - неприятни са ми и измислих - дънки втора употреба - купувам си по няколко чифта на месец - излизат ми от 5 до 15 лева и ги нося малко и ги хвърлям и купувам следващия размер, но имам да сменям - това при условие, че коремчето не ти е ниско, можеш въобще да търпиш дънки и че въобще си склонна да ползваш втора употреба...

# 38
Здравейте мами!Аз съм от Троян и бих искала някой да ми помогне да си намеря дрехи за бремени в близост до Троян.Тук се убедих,че няма и съм много разочарована.Ще се радвам ако някой знае някой магазин в близост до Троян.Благодаря. newsm78
Здравейте!Аз също съм от Троян,но от доста време живеем с мъжа ми в София.Бременна съм за 2-ри път.Този месец изкарахме в Троян по работа и на мен коремчето ми порастна.Замислих се за нови дрехи.Аз също бях 100% сигурна ,че в Троян няма дрехи за бременни,но днес съвсем случайно открих,че има.Много се изненадах!Та след тази дълга тирада да обясня къде е: Преди моста за пазара-магазин МИМОЗА.Намира се до 1  хлебарница и до детския магазин Аладин.Надявам се да си ме разбрала.Там има 2-3 модела дънки,панталони и поли.Не е много ,но все пак е нещо

# 39
Благодаря ти много.Там несъм се сещала да влизам но ще проверя. Hug

# 40
  • Мнения: 0
Здравейте, аз съм нова и съм от гр.Силистра,
В Силистра до скоро нямаше магазин за бременни, но миналата седмица открих магазин "Мама и Макси" има много хубави неща в него. Голямо разнообразие от дрехи и бельо за бременни на много народни цени - туники, панталони, дънки, сукмани, гащиризони, сутиени за кърмачки и много други. Магазинчето е малко, но разнообразието е голямо. За силистренки магазинчето се намира ул."Цар Шишман" 18, зад хотел "Данубе", срещу пощата. 

# 41
zdraveite mami ,
nqkoi se interesuvashe ot drehi za bremenni v troqn
moga da vi pomogna v love4 v siti centar love4 ima magazin "9 meseca shastie" ima starhotni drehi za bremenni mnogo interesni i moderni neshta tova e veriga magazini za bremenni i naistina ima vsi4ko ne sa skapi na dostapni ceni sa no si zaslujava da se razgleda ima okolo 15 vida danki
dano da sam vi polezna na 3 etaj se namira magazina

# 42
  • Мнения: 185
Препоръчвам  Манго (MNG). Дрехите им за бременни са много хубави (за разлика от повечето дрехи за бременни, които съм виждала и носила  Sunglasses ), а цените не се различават съществено. А всички искаме да сме красиви, нали така...  pregnant

# 43
  • София
  • Мнения: 358
Препоръчвам  Манго (MNG). Дрехите им за бременни са много хубави (за разлика от повечето дрехи за бременни, които съм виждала и носила  Sunglasses ), а цените не се различават съществено. А всички искаме да сме красиви, нали така...  pregnant

Хм, уж редовно посещавам Манго, но къде са дрехите за бременни? Или просто по-широките модели имаш предвид?

# 44
  • Мнения: 311
Препоръчвам  Манго (MNG). Дрехите им за бременни са много хубави (за разлика от повечето дрехи за бременни, които съм виждала и носила  Sunglasses ), а цените не се различават съществено. А всички искаме да сме красиви, нали така...  pregnant
и аз съм любопитна да разбера кои са точно, миналата седмица в MALL of Sofia видях на един щендер подобни дрехи точно в ляво от входа с ластик и доста красиви туники, но не предполагах да са именно за бременни. Моля сподели има ли щанд или да попитам консултантите ?

# 45
  • Мнения: 8
Я кажете в Пловдив къде мога да намеря нещо интересно?

# 46
  • Мнения: 2
В някоя друга тема бях писала за Пловдив в подлеза на аптека Марица магазин за големи размери и бременни

# 47
  • Мнения: 346
Май и в пловдив съм виждла магазин "9+" и там би трябвало да има дрехи на Noopies  newsm78

# 48
  • Мнения: 13
В Boy or ...Girl? Можеш да си поръчаш Online или по телефона им.
www.boyorgirl-bg.com
Май и в пловдив съм виждла магазин "9+" и там би трябвало да има дрехи на Noopies  newsm78

# 49
  • София
  • Мнения: 358
След доста обикаляне по магазините честно казано Boy or Girl ми се струват доста "бабешки" спрямо тези http://www.mia-bg.net В магазина имаше поне 4 модела панталони в различни разцветки. Цените са доста по-добри от колкото в Boy or Girl, а блузите са просто младежки, а не туники като за лелички.

# 50
  • Мнения: 196
Някъде по магазините в София да сте виждали подобни модели рокли:

# 51
zdraveite v pleven ima sashto magaizni za bremenni ediniqt e do kafe monako drugiqt v k-s valentina
 Heart Eyes

# 52
Аз си харесах тази рокля ,но исках да е дълга. Направо не повярвах ,като ми казаха в магазина ,че ще ми направят такава           newsm68  Heart Eyes
 

# 53
  • Мнения: 14
Открих случайно магазин с дрехи  за бременни и съм мноооого доволна. newsm44
 Магазинът е в София, на ул Гурко,  до Фантастико, срещу градинката. Продавачката ми обясни, че от скоро са започнали да продават дрехи и  за бременни  жени.
Дрехите са доста хубави - и  като качество , и като цени. Пообзаведох се , макар и пред заплата, ама не се стърпях! Embarassed Имаше панталони за офиса - ленени, и много сладки поли - до коляното. Харесах, но не посмях да си взема и панталони до коляното - леееко като тип "шалвар", жестоки, ама съм си "консерва"... Най- готиното е, че нямат нищо общо с чувалите  и бабешката визия на масовите дрехи за бременни.
Момичета, горещо го препоръчвам!  newsm10

# 54
  • Мнения: 0
Аз си харесах тази рокля ,но исках да е дълга. Направо не повярвах ,като ми казаха в магазина ,че ще ми направят такава           newsm68  Heart Eyes
 

Каде мога да намеря тази рокля?ще ходя на сватба  и ми трябва нещо такова.

# 55
  • Мнения: 196
Вчера бях в Тера Нова и имаше доста летни панталончета с разтягаща се платка на корема и с връзки, ако някой го интересува. Цената им беше 29.99, а като цветове имаше в бяло, черно, виолетово, розово и оранжево.

# 56
gabymam , магазина е в Борово ,намира се много лесно . Казва се "Boy or girl ?". Само че в момента роклята я има в черно и сребристо.Снимката е от сайта им http://www.boyorgirl-bg.com/.

# 57
  • Мнения: 196
А stefgirl явно е собственичка на магазина, тъй като им прави реклама  във всички форуми, задава си сама въпроси от други потребителски профили, дава подробни обяснения за дрехите, моделите, цветовете, местонахождението на магазина.  Laughing Grinning
Аз мога да кажа само, че ако не сте от Борово изобщо не си правете труда да идвате до този магазин - няма нищо,което да хване окото, беден избор и предимно облекла като за лелки.

# 58
Относно изказването за "бабешките" дрехи на Boy or Girl, бих казала че това е страшно ограничено изказване. Моделите им са страхотни, удобни и на добри цени. Мисля, че  за бременната жена е важно освен да е красива , дрехите да са удобни.Обслужването в магазина е на ниво и освен това, правят и модели по поръчка. http://www.boyorgirl-bg.com/.

# 59
  • Мнения: 196
stefgirl защо тогава влизаш като гост да си защитаваш магазина? Аман от глупави начини за рекламиране в интернет пространството. Каквото и да пишеш в края на краищата някой може да се заблуди и да дойде и сам ще се убеди във външния вид на дрехите. Или почнете да предлагате по-модерни дрехи и в по-голямо разнообразие или не заблуждавайте хората.

# 60
Не знам каква е тая злоба която си натрупала, но.... в крайна сметка, всеки е свободен да мисли и прави каквото иска. Само не ни натрапвай твоето мнение и озлобление.

# 61
  • Мнения: 196
Няма озлобление в думите ми - просто рекламите се правят на съответното място - чрез радио реклама, по телевизията, билбордове, вестници и т.н., но да се влиза във форум и да се изразява мнение като потребител при условие, че за всеки става ясно, че зад тази масирана реклама стои само някой от въпросния магазин е меко казано неприемливо и рекламата също така е в противовес с правилата на форума. Ако искате да си правите реклама - платете си да ви сложат банер например на страницата на бг-мамма или на който и да било сайт, но тук влизат хора за да изразяват своето лично мнение, опит и впечатление.

# 62
 
Захира ,  а сега можеш да започнеш да следиш и за този магазин :

Re: МАГАЗИНИ И ДРЕХИ ЗА БРЕМЕННИ
« #53 Сряда, 24 Юни 2009, 20:07 »   
Открих случайно магазин с дрехи  за бременни и съм мноооого доволна. 
 Магазинът е в София, на ул Гурко,  до Фантастико, срещу градинката. Продавачката ми обясни, че от скоро са започнали да продават дрехи и  за бременни  жени.
Дрехите са доста хубави - и  като качество , и като цени. Пообзаведох се , макар и пред заплата, ама не се стърпях!  Имаше панталони за офиса - ленени, и много сладки поли - до коляното. Харесах, но не посмях да си взема и панталони до коляното - леееко като тип "шалвар", жестоки, ама съм си "консерва"... Най- готиното е, че нямат нищо общо с чувалите  и бабешката визия на масовите дрехи за бременни.
Момичета, горещо го препоръчвам!   

и

 Отг: Магазин за бременни
« Отговор #166 -: юни 23, 2009, 21:40:28 » 

Здравейте, открих доста добри дрехи за  бременни! В София е, на ул. Гурко (До Фантастико), срещу градинката. 

нова съм във форума- за първи път пиша, но ви чета, когато търся отговор на свои въпроси. Не се стърпях този път, защото мисля, че мога сега аз да съм полезна. И аз чакам бебе и доста обикалям, за да успея да намеря дрехи за бременни. Бях се отчаяла - грозни, но за сметка на това скъпи, бабешки и като чувал! Една приятелка ми каза за магазина. Отидох с едно наум, но да ви кажа доста се очаровах и  смело ви го препоръчвам!  Ако някоя от вас иска подробности - мога да казвам - вече се "обзаведох"   
 
 
И понеже параноята и мен започва да ме гони  Joy hahaha, думата "бабешки "подозрително се повтаря и набива в очи в твойте и тези изказвания....да не би .....?  Joy Joy

# 63
  • Мнения: 196
Ама виж как сама влезе в собствения си капан - много добре знаеш за кои форуми и за кои мнения говоря, а аз не съм споменала имената на форумите в които се подвизаваш  Laughing Grinning- ти сама цитираш мнения от тях и хайде изясни се с кой профил да влизаш - като stefgirl, като faith_copy, като vikito45 или нещо друго, защото вече сама се оплете и се обърка с кой профил влизаш и мненията ти съвсем се объркаха.
Колкото до подозренията ти в мен сама можеш да видиш, че пиша по теми свързани с бебета и какво ли не, а твоите мнения са само и единствено свързани с дрехи за бременни и реклама на магазин Х.

# 64
Имаш сериозен проблем! Хайде да не занимаваме повече хората , защото вече не ми е и забавно . Как мислиш.....дали само ти си в това положение и само ти имаш право да обикаляш по всички форуми и да четеш всички мнения?
Защото ако някой се зачете в твойте също може да му стане доста интересно ! Rolling Eyes
  Хайде леко ти бременеене , че не ми се отразява добре негативната ти енергия.......

# 65
  • Мнения: 0
Май на някои дами бременността ,не има се отразява много положително! Laughing и все пак усмихваите се малко повече,аз сам на седмото небе,малко се притеснявам от колограмите ,но... много се радвам,дано всичко да е наред до края!

Колкото до роклята,много благодаря за информацията,утре ще отида да разгледам магазина.

# 66
# 67
  • София
  • Мнения: 358
Това пък какво означава?

Изразът "бабешки" не знам дали е патент на Захира, но аз твърдо стоя зад него Simple Smile
Пък цените изобщо няма да ги коментирам - но разбира се е най-добре лично да отидете до съответния магазин в Борово и да се убедите сами. Човек трябва да вярва в крайна сметка на собствената си преценка Simple Smile
Но пообиколете повечко магазини за бременни, за да имате наистина почва за сравнение Simple Smile
Успех  Joy

# 68
  • Мнения: 0
Много благодаря,че ми казахте за този магазин.  bouquet Намерих роклята и съм доволна,ще ми свърши страхотна работа. Heart Eyes

Колкото до самия магазин,платовете ми харесаха много(специално на тях държа,защото към някои имам алергия),дори си харесах още един панталон и няколко блузки.Според мен си заслужава.Съпругът ми за първи път не се размрънка,че пробвам повече от едно нещо. Laughing Ако имам някакви оплаквания ще ви споделя,виждам,че някои дами доста се интересуват Sunglasses .

А дали бихте могли,да ме посаветвате къде да започна да ходя на упражнения за бременни.Препорачаха ми накакво място,отново в Борово.Този квартал май доста добре се развива.

# 69
  • Мнения: 3 993
Аз мога да ти препоръчам един пресечка на Солунска (не съм сигурна как се казваше улицата), но като влезеш на Солунска от към Ботев, втората пряка в дясно и пак в дясно се намира магазина малко по-навътре в уличката, но още от Солунска се вижда табелката на магазина - "МАММА" (май така се казваше). ....

ул."Цар Симеон" № 37 на ъгъла с ул."Солунска" отсреща се намира Софийска вода
....................

И в двата поста става дума за един и същ магазин - Мамма Донна, на ул. Цар Самуил (№ 33 мисля че е ). Във вторият пост е сбъркан адреса. Мислех да препоръчам този магазин, затова първо уточнявам адреса. Дрехите им се шият в България, но са по италиански дизайн. Модерни, цветни, голям асортимент на рокли, панталони, блузки, туники...всичко! Като бях бременна миналата година, все го наобикалях този магазин и пробвах сума ти неща, но бях станала доста едра и нищо не можах да си купя. Там най-големите размери панталони са № 46 (поне така беше мин. година). Всички магазини в центъра ги знам, дрехите там ми харесваха най-много.

# 70
Здравейте!Ако в Пловдив не намерите нищо за бременни,то къде тогава ?!?!?Simple Smile)) Та нали най-голямата фирма за производство на конфекция за бъдещи мами е там.Русенка съм,бременна съм в 7 месец и купувам дрехи само на пловдивската фирма "Конти",мога да кажа,че дрехите са им добри и на сносни цени.Ако има девойки русенки които още не знаят за съществуването на такъв магазин мога да им помогна и надявам се  ще останат доовлни.Магазина се намира в бл.ДАВ 3,в търговския център срещу Русенски университет.Там можете да намерите всичко което ви е необходимо,от конфекция до бельо,колани за след раждане,сутиени за кърмачки и какво ли още не.Успех мами!!!

# 71
  • на село
  • Мнения: 1 028
На Конти цените са много надути, а кройките не са нищо особено. Миналата бременост волю - неволю, от там  пазарувах. Един безплатен съвет  от мен - не си купувайте джинсови панталони от там - разпъват се, вървите са им от една ужасно лигава материя и въобще не държат! Към деветия месец ходех вечно с едната ръка на панталона, за да го държа да не падне  Tired, ама нямах нищо друго, което да ми става.

# 72
  • Мнения: 196
Аз да кажа за една друга пловдивска фирма - Миро стил - кройките на панталоните много ми допаднаха.

# 73
  • Мнения: 22 842
Аз да кажа за една друга пловдивска фирма - Миро стил - кройките на панталоните много ми допаднаха.
И цените са прилични.Имам два панталона на марката и един дънков сукман.Удобни с ами много,но ми умаляха.

# 74
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 686
Запис да следя темата.

# 75
  • Мнения: 14
Само за протокола- малко по-нагоре  две от дамите , пишещи тук са ме въвлекли в спора си като едната е цитирала мои мнения.
 Държа да подчертая-  нямам нищо общо и с двете, нито съм  собственик на магазин за дрехи за бременни.
Да, двата поста си приличат, защото са писани от един и същи човек - мен.
 Позволих си в един от малкото случаи, в които го правя, да напиша собствено впечатление, мислех, че ще съм полезна. Лично аз имам страхотен проблем с намирането на дрехи за бременни - чували са, бабешки са и са ужасно скъпи за това, което представляват, и когато попаднах в магазина на Гурко се изненадах приятно. Толкова по въпроса от мен.

# 76
Ех много реклами, много нещо! наистина ми идва в повече вече!

Аз пък категорично не харесвам нито един модел на българска фирма...поне от това, което съм видяла - Mia, Boy or a girl, Конти и Рени. Хайде сега линчувайте ме. Няма какво да се лъжем - дрехите са що-годе прилични, и ако трябва да се примиря с нещо посредствено, ще си купя. Мисля си вече, че клиентките им са основно жени, които трябва бързо да намерят нещо за не много пари за малко време, само колкото са изтърпят, докато бебчето дойде.

Не че искам да се правя на много специална, но искам да се чувствам добре и през бременността, да нося тънки естествени материи, цветовете да са свежи и модерни и моделите да кореспондират на модата в момента, само че да предвиждат и коремчето! Толкова ли е много? За мен марките, които печелят уважението ми са Noppies и Орхид. Даже за Премама и Mothercare не съм убедена

# 77
  • Мнения: 22 842
Сега модата е благосклонна към бременните.В Калиопе,Тера Нова и Бенетон имаше много подходящи неща за супер цени,които ставаха за бременни тумбаци.Та погледнете и там.

# 78
  • Мнения: 3 993
Сега модата е благосклонна към бременните.В Калиопе,Тера Нова и Бенетон имаше много подходящи неща за супер цени,които ставаха за бременни тумбаци.Та погледнете и там.

Абсолютно, така е!  Peace И за по-претенциозните и държащи на марка и високо качество, има много подходящи за бременни модели. Например в бутика на Стефанел, в бутика на Гант и т.н.

# 79
  • Мнения: 331
В MANGO има специална серия - моделите са същите, като тези от последната колекция, но с платки за полите и пантолончета. Всъщост от предпоследната колекция защото в момента са намалени. Панталончетата са по тридесетина лева.

# 80
Zdraveite momicheta az sam ot Lovech no sam omajena v Pleven i az kato Zahira iskam da kaja che sobstvenichkata na magazina za bremenni v pleven i lovech vliza po  vsichki foromi i si pravi reklama mnogo smeshna rabota vi  kazvam
 v pleven ima i drugi magazini za bremenni no vsichki prodavat edno i sashto   daje na tazi gospoja i pisah lichno saobshtenie no tia ne blagovoli da otgovori a sega kato cheta foruma i gledam che i tuk se e reklamirala  napravo sam vazmutena veche ot  takiva hora

# 81
Здравейте, и аз съм много доволна от дрехите на Миро Стил - има представител в Перник - на ул. Търговска - с/у фото Коника на втория етаж - над Аптеката, дрехите му са страхотни, дори и след като родиш можеш да ги носиш,докато се възстановиш.

# 82
Такъв магазин има  на Графа под колоните, предлага и дрехи на Миро стил - много са удобни, На Миро има и магазин в Перник - заведе ме една приятелка от там и ценита им май са доста  по - ниски от тези в София - панталоните са около 45-50 лв - имат и сайт за бременни и дебеланки: www.maximoda-pernik.com

# 83
  • на село
  • Мнения: 1 028
Е, стига де!
Плачете за модератор!  Tired
Има си ред ако искате да се рекламирате.

# 84
За мамите от Русе!В ДАВ 4 намерих едно малко магазинче,продават дрехи за бременни на ф-ма"Рени " модерни и актуални са,има и други неща необходими за бъдещите мами.
Успех на всички мамчета!!!  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 0
Здравейте!Мога да кажа на всички бъдещи майки къде в Русе има едно малко магазинче,където можете да намерите всичко което Ви е необходимо.Намира се до Русенски университет в бл.ДАВ 4 в тунелчето на "Глобул".При по голяма покупка правят отстъпки!!!Успех на всички в търсенето!!!

# 86
И аз пазарувам от  магазина  за бременни в Перник - в Центъра - над Аптеката от към съда на 2 етаж, харесват ми и си купувам от тях, продавачката е много любезна, а дрехите си заслужават - добро качество на добри цени.

# 87
  • Мнения: 0
gabymam , магазина е в Борово ,намира се много лесно . Казва се "Boy or girl ?". Само че в момента роклята я има в черно и сребристо.Снимката е от сайта им http://www.boyorgirl-bg.com/.

Страхотен Магазин!!!
Много са вежливи!!!

# 88
  • Мнения: 493
Като бременна пазарувах от "Рени". След като се роди детето ми започнах да пазарувам от Англия. Да ме извинят българските фирми с безбожно скъпите си панталони за бременни от 50-60лв, но .... къде са 35-къде са 60лв http://direct.asda.com/george/women-s-clothing/maternity/0123,de … tart=12&sz=12

редактирам се. В посочения по-горе сайт цената за дънки стига до 110лв!!!! Има ли нормални, които дават тея пари??? Много ме е яд на бг търговците, които се гаврят с бременните, че след това и с цените за бебешки стоки. ooooh!

# 89
  • Мнения: 196
BebEshOnDeL как става поръчката? Колко излиза доставката до БГ?

# 90
  • Мнения: 372
Аз също пообиколих доста от магазините и мнението ми е следното:

"Boy or girl" - доста се рекламират в нета, но цените им са безумни, колекцията не се е променяла години (имам нещо като сако от приятелка дето го има от 2 години, още си го има и в магазина), другото е че няма нищо като за бременни към 50-55кг, всичко им е огромно

Премаман - е, ако си мислех че цените в "Boy or girl" са високи, тука всичко за бременни е по 2 или по 3 отгоре... а какви чували наречени дрехи ...

Mothercare - височки цени, дрехите/бельото става, не е кой знае какво, но не е и потресаващо зле

Миа - след един ден обикаляне с милото, то бе толкова обезверено от липсата на покупки, че в този магазин ни се видя човешко и пазарувах просто да не съм без хич, щото не вярвах че ще намеря нещо. Панталоните вървяха по 50лв, купих си два за което ужасно съжалявам. И двата бяха най-малките номера и отново ми бяха големи, мислех че ще ги запълня ама нъц... Те се разтегнаха още повече, не ми харесват моделите, с огромни крачоли са като за номера си. Имаше блузки дето стават, повечето бяха бабешки тип ама ако много се поровиш ще намериш нещо. Като цяло не е за по-слаби мами.

На графа под колоните - имах много надежди за този магазин след добрите отзиви в нета. Оказа се, че цените са си доста височки и това което беше най-потресаващо блузите не бяха специално за бременни. Туники леко широки надолу се продаваха за по 40-50лв, а приличаха на обикновена туника от обикновен магазин, нито дълга нито за голям корем. Клин за 50лв, който нямаше никаква разлика от обикновен клин. Блузките бяха доста бабешки - убити цветове все едно ще ходя на погребение, а не се радвам на нов живот.

В младост, зад тенис кортовете - там си търсих бельо, та не обърнах много внимание на дрехите. Погледнах дънките и ми се сториха, че може да се намери нещо, цените бяха с намаление на зимни дънки - по 45-50лв вървяха. Нямаше още лятна колекция.

Съвсем случайно разхождайки се по пътеките в Младост намерих едно магазинче и просто не можех да повярвам на очите си - много хубави туники с и без ръкав за 30тина лв (зимно-пролетни), много хубави ризки (стават за по официални поводи също, имат и по-всекидневни) пак за толкова. И бяха блузки за бременни - предвидени да се разширяват доста надолу де с връв, де като кройка(а магазина е за бременни и макси дами). Оказа се, че магазина бил на Рени. Първият магазин, в който нещо наистина ми хареса. Нямаше много модели, но пък всеки модел го имаше в 5-6 варианта като цветове и/или вариации. Купих си две блузка + туника и оттогава съм само с тях, супер доволна съм. Като цени това е първото място на което цените бяха съвсем нормални, не по 2 и 3 като за бременни.

Другата туника, която нося е купена от 4you магазинче, страшно хубава за 15тина лв беше. Така че не прескачайте обикновените магазинчета, понякога крият приятни изненади  Simple Smile

# 91
  • Мнения: 23
Здравейте и от мен, нова съм във форума, но ще си позволя да изразя своето впечатление относно дрехи за бременни и техните цени. Бременна съм в 4 месец и отдавна моите панталони не ми стават. Тръгнах да търся дрехи (панталони). Бях си определила бюджет до 30 лв за панталон. Можете да си представите в какъв шок изпаднах от цените по магазините за бременни. Колкото и долнопробно да прозвучи на любителите на марковите парцали, отидох в Илиенци и от там си взех два панталона за по 22 лв. и останах доволна  Simple Smile Сега отново съм на етап търсене, но този път - ролки и дрехи за пролетно - летния сезон. Моля посъветвайте ме къде мога да открия дрехи които да струват до 30-тина лв за артикул !

# 92
  • Мнения: 0
Магазин за бременни  има в Сливен -магазин mis MAXI  Намира се на площад Васил Левски 7 до кафе Карамел срешу входа на 3-то основно.Tам се предлагат дрехи на фирмата рени фешън освен това има и бельо за и след родилния период.
.Магазина е направен с вкус и цените са приемливи все пак за бременноста ти трябват 2-3 дрешки а не 100  и дрехите са български и качествени а не китаиски и турски боклуци заляли пазара.

# 93
  • Мнения: 0
Аз съм много доволна от Конти по добре са от рени фешън. Много са удобни и са изгодни. Ако има бъдещи майки от област Велико Търново им препоръчвам да не пропуснат да разгледат и техните стоки. Отвориха нов бутик на 1-вия етаж в комплекс Искра Като имате пък към центъра на В.Търново минете през бутика им няма да съжалявате  Wink

# 94
  • Мнения: 331
Моят опит до момента - в 37 седмица сме.

Бенетон - добра колекция ( има отделен щанд за мами само в магазин ав Мола на Стамболийски) Дрехите са удобни и красиви, но.....некачествени. Дънките за около месец носене им се изтриха и прокъсаха ръбовете долу, където се трият в обувките, а коланчето им се отпра миналия месец. Другото панталонче е от лен но също се протърка и му избледня цвета . За сведение - дънките 110 лева, панталончето 90.

Манго - пролетната колекция имаше панталончета с коланчета. Добро е - още си го нося. Но за зимата не предлагат нищо. Цена - около 60 лева за 3/4 панталонче от памук.

Магазинът на ул. Цар Борис  ІІІ - от тук си харесах само една поличка за 55 лева. Отврат - конците не издържаха и се напраскаха сички шевове - много лоша изработка и много ниско качество и на конци и на плат и на шев. Носила съм я не повече от 5 пъти.

Магазинът под колоните на Графа - панталончето е около 70 лева, изглежда добре, но и на него след месец носене му се отпра коланчето - слаби конци и шевове.

Магазинът на Самуил - рокличка за 110 лева. Това ми е единствената дреха, която не се съсипа, не се промени и не са спестили хората от материал, конци и т.н.

Бой ор гърл - там нищо не си харесах, зорлем си взех една ризка и то по скоро от спомени, че преди шиеха добре - ами не става, лошо скроена, лошо ушита. А дрехите там много скъпи и много скучни и грозни .

Бельото за бременни - отврат грозни неща, които се разкапват в пералнята. Купих си на Слоги ( Триумф)  безшевни големи номера ( 22 - 30 лева) и забравих за всякакъв вид проблеми.

Чорапогащи - този проблем го решихме лесно и секси - не нося чорапогащи, защото не ми стават вече, минах на 7/8 чорапи със силиконови ленти.

От какво съм доволна - трикотажите сукмани на Манго, които не са за бременни - супер са, трикотажните рокли на Мотиви - до 7 месец ме изкараха, блузи на Бенетон от трикотаж, плетена широка жилетка Овиесе - за есента ми топли и е до коляното като шлиферче.

Обувките - Геокс Simple Smile



# 95
  • Монтана
  • Мнения: 5
В Младост 1 на "Пътеките" - 3 пътека, магазин 94 - на "Рени Фешън" -  много добро и компетенто обслужване, добре зареден, има и намалени стоки.

Магазина на "Солунска" и "Самуил" вече не е там - преместил се е в МОЛ "Сердика".

# 96
  • Мнения: 0
В www.boyorgirl-bg.com могат да се намерят доста актуални неща. последното което открих там е възглавниците за бреманни

# 97
  • Мнения: 123
А някой може ли знае ли добри магазини за бременни и в Пловдив ?

# 98
  • Мнения: 64
Магазина на "Солунска" и "Самуил" вече не е там - преместил се е в МОЛ "Сердика".
И аз потърсих магазина на Самуил, но вече не е там. От съседен магазин ми казаха, че се е преместил в МОЛ Сердика. Някой знае ли къде е точно, защото и там го търсих, но не видях къде е. Дали е самостоятелен магазин или имат щанд в някой друг?

# 99
  • Мнения: 123
Купували ли сте си дрехи за бременни от този сайт
http://bgwebmarket.com/index.php?lang=bg
Ето какво на мен ми хареса:
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5003
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5110
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5064
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5028
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=5020
и
http://bgwebmarket.com/Formuliari/show.php?lang=bg&estate-ty … mp;estate_id=4850

Аз съм си купувала от този сайт някои неща, но не за бременни и съм имала проблеми с размерите на дрехите. Взех си два панталона, размер М, единия беше плътно по мен, но другия беше като чувал, същото ми се случи и с рокли. Останах с впечатление, че размерите им напълно несъответстват.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Някой може ли да ме подсети за магазини за бременни в Бургас?

# 101
  • Мнения: 0
 Здравейте, всички мами, от скоро посещавам форума ви и тук намерих доста полезни съвети споделени от Вас и реших и аз да се включа с първото си мнение, което се надявам да помогне.

Към         Мон...  

 Работното ми място е в офис и малко се съмнявах дали ще си открия  класически панталон за работа, но в магазина Безистена, намерих точно това, което ми трябва. Супер са. Бях очарована и от още много други неща . Ако не сте ходили - отидете. ПРЕПОРЪЧВАМ ВИ

Последна редакция: вт, 06 ное 2012, 02:35 от morgan1

# 102
  • Мнения: 355
За официални панталони - има прилични в H&M. Но най-вече съм очарована от общността на мамите в Продавалник.
Ако не ви е драма с носените дрехи, аз поне съм доволна - за 50 лева имам 5 нови панталона за зимата.
Казвам "Не!" на консумеризма и грозните черни дрехи за бременни!

 Peace

# 103
  • Мнения: 0
Zdraveite badeshti maicheta ot Burgas! Pitate za magazin c podhodiashti za vas drehi? Ami ima edin takav- v "Bezistena"  na ul. "Aleksandrovska" Az pazaruvah ot tam kogato biah bremenna i biah mnogo dovolna!   Sega, kogato minavam poniakoga ot tam  vijdam na vitrinata dosta interesni i moderni danki, pantaloni i drugi takiva.....Nadivam se, che sam vi pomognala.

# 104
  • Мнения: 3

От този магазин в безистена и аз съм си купих дрехи за бременни, докато бях в Бургас. ДОволна съм много от тях.

Мога да препоръчам също онлайн магазин за дрехи за бременност и кърмене http://www.facebook.com/Yomashion

Много съм доволна от тях, защото след бременността не изхвърлих дрехите, а продължих да ги ползвам, докато кърмя. Много са удобни и доставят безплатно до цяла България.

# 105
  • Мнения: 31
В мол Сердика -магазина на LC Waikiki-има малък щанд предимно с дънки, джинси, панталони и блузи на много прилични цени- дънките бяха 40 лв.

# 106
  • Мнения: 355
И в Бенетон има с намаление дънки - по 40 лв. Ама ходиш и ровиш - редовните цени са х2!

# 107
  • Мнения: 0
Tia dni  pridrujih moia priatelka v magazina za drehi za bremenni v "Bezistena" na ul. "Aleksandrovska" B-s. Beshe goliamo probvane, pone chas  hahaha hahaha , no pak izleze ot tam mnogo dovolna-s dva chifta danki, super moderni! I oshte mnogo nashta i haresaha, no....malko po-malko  Laughing Laughing

# 108
  • Мнения: 355
Реално Продавалника ми свърши най-голямата услуга за дрехите по време на бременността.
Имах и някои неуспешни покупки, ама при условие, че цените са 10-15 лв, не е чак такава драма Simple Smile

# 109
  • Мнения: 27
Здравейте и от мен.От няколко дена се опитвам поне един панталон да си купя  в Шумен , но голямо разочарование.Имаше един магазин на казанджийската ,но и там вече не продават нищо за бременни.Много ми е трудно с онлайн магазините , а и нещата там са доста скъпи.Ако може някой да помогне !

# 110
  • Мнения: 0
Poiavi se oshte edno magazinche v Burgas za drehi za bremenni.Nabarzo go pregledah, zashtoto niamah mnogo vreme, no zabeliazah interesni neshta. Namira se na ulichkata na koiato e poliklinika "Sv. Sofia" [ne znam imeto i] Kogato na men mi triabvaha drehi niamah izbor, zashtoto beshe samo tozi v "Bezistena"

# 111
  • Мнения: 355
mama Peti Порови в продавалника, винаги има готини дрешки, а и нищо чудно да намериш  и от твоя град!

mi4e рекламата, и то написана на латиница е повече от досадна. Все пак всеки може да ти кликне на профила и да ти погледне последните публикации, и не е много трудно да се сети човек... Някак-си обидно е... потребителите на този форум не пасат трева Simple Smile

А ако магазинът е наистина готин, доста хора ще пишат за него и ще го препоръчват - така по-скоро да постигнеш обратен ефект.

# 112
  • София
  • Мнения: 758
Моля дамите пазарували от магазина Конти http://conti-bg.com/ да споделят впечатления. Какво е качеството на дрехите, отговарят ли размери, препоръки към модели. Изглеждат много прилично, но определено се притеснявам дали ще улуча точния размер.

# 113
  • Мнения: 1 569
Днес ходих в H&M, с 300 зора харесах един панталон, а онзи ден в друг техен харесах и една риза. Дънки има готини, но само с дълъг крачол, тези 7/8 бяха свършили. Никакъв избор, много съм разочарована.

Някой знае ли дали в Дебенамс има секция за бременни? Ходила съм няколко пъти, но не поня да съм виждала, а са британска фирма и все си мисля, че би трябвало да имат...  newsm78

# 114
  • Мнения: 1 214
В HM дънките са доста скъпи, в Waikiki са  много хубаво качество а с 20-30 лв по-евтино и кройката е разкошна.От три изпробвани се чудих кои дънки измежду два модела.И панталони готини има.В HM пък има хубави блузки с къс ръкав и потниците са супер удобни и мекички , ще стават и за след бременност.Сутиена го изхвърлих след второто слагане.Изкривиха му се едни пластмаси отстрани.

# 115
  • Мнения: 29
Привет!Хубава темичка! Grinning
Искам да се включа с една моя обява от продавалника  -продавам дънков гащеризон за бременни-цена 10лв в отлично състояние !Имам и много бебешки дрешки по 1лв.Снимки и линк към продавалника ще пратя на лично съобщение при интерес  Simple Smile!
Лека бременност момичета!!!  bouquet

# 116
  • Мнения: 530
Здравейте, можете ли да ми кажете, къде в Кърджали има магазин за бременни?

# 117
  • Мнения: 27
 Здравейте отново, намерих онлайн магазин - мама конти бутик и от там си поръчах рокля, пола и 7/8 панталон за лятото. Правят акции постоянно.Панталона си го взех за 15лв., роклята за 20лв и полата за 12лв. Останах много доволна особен но от роклята ,тя е от жарсе и сега през летните дни ми е супер приятно с нея.Винаги преди да изпратят дрехите ти се обаждат и проверяват мерките ти!Успех на всички мами! Stop

# 118
  • Мнения: 132
Да се включа и аз към обсъждането на магазините с подходящи дрехи Sunglasses

Според мен не трябва да се пренебрегват индийските магазини Peace, има доста свежарски дрешки там, размери отределено има, а и повечето са памучни и са приятни за носене през лятото. Всъщност досега от специализиран магазин за бременни съм си взимала само бяла ленена пола (с платка за коремчето, засега ми е доста удобна), цената и беше леко висока, разбира се, 70 лв, но се съчетава с доста неща  preggo Последното нещо, което целя е реклама на магазина Peace, затова
Скрит текст:
Полата е от магазина в сутерена на Скай сити мол, ако не се лъжа се казваше И за мама, повечето неща са на Есприт или на една полска фирма.
Скрит текст:
Всъщност освен въпросната пола на мен нищо не ми хвана особено окото, имаше летни рокли с висока талия, каквито могат да се намерят в доста небременни магазини Crazy, но тези бяха на цени като за Есприт, разбира се, както и блузи и тишърти, но с доста убити цветове.
По препоръка на една колежка от офиса се разходих до Люлин, на Кооперативния пазар има едно магазинче на българска фирма (Денис, Пловдив, къде точно се намираше обаче не мога посмъртно да обясня Blush), откъдето се сдобих с доста удобен ленен панталон на широк ластик за 28 лв., имаше ги в доста цветове - бял, светло и тъмно-син, жълт, цикламен, имаше и с връзки, смятам, че биха бил доста удобни за нас Peace

# 119
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета.
Дрехи за бременни има в един магазин в Дианабад. Близо е до басейна Диана - до 15-та поликлиника. Там има магазин за детски стоки, а в него има секция с дрехи за бременни. Освен дрехи има и сутиени и нощници за бременни и кърмачки, и са на добри цени.

Общи условия

Активация на акаунт