имам нужда от съвет относно мтел и правата които имам

  • 2 621
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 223
чувствам се вече напълно безсилна и се обръщам към всеки ,който може да ми даде някаква идея как бих могла да се справя.... Embarassed
от няколко месеца насам съм подложена на непрестатен тормоз психи4ески от страна на бившия. Има няколко номера, от които ми звъни . като казвам "звъни" това е от порядъка на 20 и пове4е пъти един след друг. Като затварям няма ефект, запо4ва се с смс-и . Говорила съм милиони пъти с него, според мен нямаме какво пове4е да си кажем. но човека е психиясал според мен и не много в ред с подобно поведение. Урежда си срещи с бивши наши общи познати и разпитва. Всяко нещо си има граница но аз ве4е се плаша. Есента даже от откази се стигна до там да ме при4аква пред вкъщи само и само да се видим.
Мисля си , понеже съм абонат на Мтел- ако се обърна към тях, имам ли и какви права, мога ли да пусна жалба от този негов номер да го блокират по някакъв начин.ю
Мисля все по сериозно и за полицията. Не мога да повярвам ,как е възможно до такава крайност да се побърка 4овек. Не е нормално поведението му в момента. И по всички параграфи възможни се 4увствам 4е ме тормози.

Историята ми е ужасно дълга ,но няма да ви занимавам в подробности с нея.
Хиляди пъти се е клел и заплашвал  как пове4е съм "нямало да му видя очите," как за последно звъни и да му вдигна с цел да ме накара да разговаряме и след това ми съсипва денонощиетоот неспирно звънене по вси4ки възможни телефони, вклю4ително и домашния!!!!! ...боже такива бисери имам ,4е се 4удя дали темата ми не е за Най- голям МУНЬО ...
но не ми е хич смешно,моми4ета, извинете ме за разбърканите ми мисли които изливам в момента.

Какви действия да предприема? Към оператора и съответно законово как мога да го огранича.Нямам опит ,а се нуждая от рамо.
МНОГО благодаря за всеки отзовал се съвет.


П.П. темата ми Не е пързалка, сериозно питам

# 1
  • Мнения: 431
Жалба в полицията? Смяна на тел. номер? Да наемеш някой да го понабие? Или поне да помолиш двама яки приятелчета да си поговорят с него? Това се сещам само.

# 2
  • София
  • Мнения: 152
Mtel няма да блокират номера, от който те тормозят - изпитано!
Най-добре се обърни към полицията.
Успех Peace

# 3
  • Мнения: 223
сменях си номерата не един път. писна ми заради този тупан пове4е май не ми се иска
жалбата в полицията дали им обръщат внимание, не 4е боли да опитам но силно се надявам на някакъв ефект
а това с побоя ... не ми се ще да прибягвам до там,4е да не се обърне закона срещу мен.
 Tired
не е истина как съм могла да бъда с потенциален психопат..

благодаря за съвета, Лизабет   bouquet

# 4
  • Мнения: 1 335
Принципно решението ти е жалба в полицията и в смяната на тел. номер...
Обаче като гледам линийката в подписа ти още броиш от колко време сте заедно с т. нар. "потенциален психопат", така че .... newsm78

# 5
  • Мнения: 223
линийката ми няма нищо общо с тоя изрод слава богу... Wink

# 6
  • Мнения: 4 435
А човекът от линийката не е ли полудял вече? Shocked

# 7
  • Мнения: 431
Опитай все пак с жалба в полицията, би трябвало да го посплашат. Не знам какво може да направи Мтел, след като той се обажда от различни номера, може да реши и от статични да звъни или да си купи някоя прима. Той откъде ти взима новите номера? Изключвай си нощем телефоните на първо време...

# 8
  • Мнения: 223
оставете линийката ми настрана и какво си броя с нея.
ако няма пове4е кой да ме посъветва относно питането ми, то  благодаря на Лизабет и Бибито.
не съм много навътре с процедурите и жалбите, но се надявам да има някакъв ефект.
за мтел- благодаря за споделения опит, все се надявах 4е правят блокиране ако се опла4еш от някой ,но явно политиката им не  вклю4ва превенция на потребителите им.


Номерата ми не е трудно да ги взима било то от приятели познати или от работата ми като се обади и пита. Колегите ми го знаят, а аз не съм разказвала пред всеки акк са протекли нещата. И освен това той лъже доста умело пред хората.
Опитвам се да си изклю4вам тел-а когато е ве4ер, но през деня ми е невъзможно поради това 4е работата ми изисква да говоря по него и няма как.

4увствам се ужасно тъпо

# 9
  • Мнения: 2 199
Никаква полиция няма да ти помогне.Те само ще му звънят и ще му кажат обаждаме се от еди кое си районно спрете да тормозите... блябля
Направи регистрация в гей сайт и напиши неговите телефонни номера  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Ще спре да те тормози, изпитан ми е метода даде резултати  Laughing Laughing Laughing
 bowuu

# 10
  • Мнения: 7 109
Да си вземеш телефон, който може да забранява обаждания от определен номер?

# 11
  • Мнения: 3 634
Имах сходен на твоя проблем. Извиках полиция когато беше на вратата и се опитваше да влезе. Мисля, че това все пак му повлия. Успех!  Peace

# 12
  • Мнения: 58
И аз това щях да ти кажа - виж дали мобилния ти поддържа забрана към номер, другия вариант е да забраниш всички непознати номера, но рискуваш, ако ти се обади друг човек.

# 13
  • Мнения: 1 813
Аз ти препоръчвам лична силова саморазправа.
В полицията ще ти приемат жалбата и до там.

# 14
  • Мнения: 5 877
Жалба в полицията.
Имах подобен проблем с бивше гадже. Извикаха го районните полицаи да даде писмени показания и повече не ми е досаждал.
Да чукна на дърво все пак.

Общи условия

Активация на акаунт