ВРАЦА - 7

  • 9 531
  • 297
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 425
Добре дошли в новата темичка  Stop
Който разбира тук се спира  Joy

Стари теми:
ВРАЦА - 6
ВРАЦА - 5
ВРАЦА 4
ВРАЦА 3
ВРАЦА 2

# 1
  • Мнения: 728
Ха да ние честита новата тема! Hug
Дали брули вятър, май няма да има разходка днеска, то само сега да е ми и цяла нощ така брули че детето се уплаши и го взех да спи при мене, тъкмо бях решила да го уча вече да си спи в неговото креватче, че бабите ми надуха главата с тяхното- лошо го учиш Sick

# 2
  • Мнения: 2 425
И ние си взимаме бебчо да си спи при нас, но когато си я сложим в креватчето и и се спи си заспива без проблем.

# 3
  • Мнения: 159
Да ни е честита новата темичка Grinning
И ние малката я взимаме понякога при нас, но като гледам винаги става това което тя иска Laughing Минахме през периода, в който не искаше да види креватчето и искаше в количката, след около месец и половина я пробвах и ето и до сега си спи там, но няма нищо против понякога да си се гушим всички. А и тогава толкова много се радва....
Да ви питам вие къде се разхождате, ние сме по пробива, площад Ботев, Търговска и пред Билата. Можем да правим заедно разходки ако някой проявява желание Wink

# 4
  • Мнения: 530
Честита нова темичка!

# 5
  • Мнения: 556
Знаете ли,че Еврофутбол ще проведе в няколко града безплатни училища за родители.За наше съжаления Враца я няма в списъка,но има Монтана.Обмислям идея да отида,ако има и други мами на които идеята им допада,може да споделят и да отидем заедно.Ето инфоhttp://www.eurofootball.bg/pechelish_i_pomagash.php?menu_elem_id=115

# 6
  • Мнения: 41
здравейте мами,
времето наистина се поразвали но за сметка на студените зимни дни днес се ядва тъкмо се прибирам от разхотка горе до дома на ......катерача ли беше? не мога да го запомня. вярно за бебчета е студено но на мен ми дойде много добре.

# 7
  • Мнения: 728
Да ви питам вие къде се разхождате, ние сме по пробива, площад Ботев, Търговска и пред Билата. Можем да правим заедно разходки ако някой проявява желание Wink

Аз проявявам Mr. Green,
че и ние си се разхождаме самички с малкия през седмицата.

 ThinkingМоже да си направим среща на форума някой път

# 8
# 9
  • Мнения: 556
аз съм ЗА срещата,защото никоя от вас не познавам Crossing Arms

# 10
  • Мнения: 2 425
И аз съм за среща  Peace Но ако е хубаво времето ще присъствам, ако не като се стопли ще се включа.

# 11
  • Мнения: 369
Запис  Laughing Добре дошли на новите мами   bouquet
коментирате училищата аз съм учила в текстилния  випуск 95 . Като ви гледам вас аз съм май една от най възрастните тук  Laughing

# 12
  • Мнения: 41
добро утро на всички ранобудници.
 Crazy

# 13
  • Мнения: 2 425
Ето ме и мен излюпих се  Stop Добро утро, като изключим вятъра. Бебчо си играе в кошарката - до след малко  Joy

# 14
  • Мнения: 41
добро да е. днес не е много за разхотки като гледам вятъра

Общи условия

Активация на акаунт