ИСКАМ ДА СПАСЯ ЛЮБОВТА-ПОМОГНЕТЕ

  • 3 120
  • 33
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
здравете, може би доста от вас вече са го изживели и може и да не е страшно, но за мен е ужасно. говоря за очуждаването и поврата в живота след раждане. въпреки че бях чела доста по въпроса и си мислех че съм "готова" - дори говорихме с мъжа ми доста по въпроса и сега продължаваме, имам чувството че не намираме сили да го преодолеем... първите 2м след раждането бях супер уморена, той ми помага невероятно много, но преживяхме 1 криза, уж всичко отмина но, нищо не е като преди. гледаме се в очите, казваме си че се обичаме и ... Cry няма я тръпката, бебо непрекъснато е с нас, нямаме баби наблизо да го гледат, дори на един ресторант не можем да отидем. оставихме го 2-3 пъти на една приятелка, но все сме сред хора или пък и двамата мислим за друго и двойката ни пак минава на заден план. купих си дори бельо за да го съблазня, но...все още е в чекмеджето и то не защото не съм искала... имам чуството че мъжа ми започва да страда от хронично безразличие - въпреки че според него не е така, а аз вече съм така обезсърчена, че губя всякаква мотивация за каквито и да е действия. Не знам какво да правя-кажете изживяли ли сте това?какъв е изхода? дори и да не ви се е случило, дайте ми съвет - прекалено много обичам мъжа си за да го загубя така Cry

# 1
  • Мнения: 1 942
... прекалено много обичам мъжа си за да го загубя така Cry

Ей това горното като го прочетох и разбрах, че проблем нямате  Hug
Трябва ви време докато се утаманят нещата и да влезете в ролята на родители, любовници, приятели, семейство, двойка или там каквото искате да сте, но докато има обич и желание всичко е наред. Как ще разберете, че ви е всичко наред, ако е нямало малко колебания и съмнения преди това?

# 2
  • Мнения: 69
няма да загубиш съпруга си.Просто сте в нов период от живота си и ви трябва време да свикнете с това....дете ангажименти.Трудно се свиква понякога с толкова отговорности,мислим си че сме готови и зрели за родители,а в един момент се оказва че ни е трудно да се адаптираме с новата обстановка.Нормално е да ти се струва че нещо не е наред в отношенията ви след появата на бебо,но повярваи че само ти се струва защото вие просто трябва  да свикнете с нов вид отношения помежду си където е намесен и трети човек-вашето дете.И макар да няма нищо общо с лубовен триъгълник сте си трима в тази връзка и все още не сте свикнали с това.Горе главата всичко е наред Grinning

# 3
  • Мнения: 1 726
Аз не мога да разбера , на кой му пречи детето, май и на двамата newsm78
Ако е така, трябва да се замислите, дали сте узрели да бъдете родители. Naughty
От както имаме детето, то ни е най-голямата тръпка и дори и не искаме да го оставяме на разни баби, лели и т.н., просто ни липсва и постоянно го мислим.Някак си не ви разбирам Thinking

# 4
  • Мнения: 106
Запис.....  bouquet

# 5
  • Мнения: 2 353
  Най-вероятно се вторачваш в детайли и лодката ще престане да се люлее, когато престане да те тревожи, че отношенията ви никога няма да бъдат съвсем същите. И в това няма нищо лошо, разбира се.

# 6
  • Linz
  • Мнения: 11 619
 Най-вероятно се вторачваш в детайли и лодката ще престане да се люлее, когато престане да те тревожи, че отношенията ви никога няма да бъдат съвсем същите. И в това няма нищо лошо, разбира се.
Така е. Приемете новата си роля, вече сте 3-ма, а не 2-ма.

# 7
  • Мнения: 7
Аз не мога да разбера , на кой му пречи детето, май и на двамата newsm78
Ако е така, трябва да се замислите, дали сте узрели да бъдете родители. Naughty
Thinking


не казвам по никакъв начин че детето ни пречи, и двамата го обичаме безкрайно много, колкото до въпроса дали сме узрели за родители - мисля че е неуместен, и не е въпрос да захвъря детето на някого и да тръгна да се развявам на някъде - но кажи ми честно, ако и двамата сте работещи, дори и не на пълен работен ден, дечко не е на ясла или с разни гледачки - как разсъждаваш по въпроса с нуждата на всяка нормална двойка от интимност. лично смятам че един брак се нуждае от грижи всеки ден, особенно ако държиш на човека до теб...

# 8
  • Мнения: 7
 Най-вероятно се вторачваш в детайли и лодката ще престане да се люлее, когато престане да те тревожи, че отношенията ви никога няма да бъдат съвсем същите. И в това няма нищо лошо, разбира се.
Така е. Приемете новата си роля, вече сте 3-ма, а не 2-ма.

може би сте прави, мерси за съвета, ще пробвам

# 9
  • Мнения: 606
Е то ако имаше връзка без проблеми... При нас това продължи над 2 години след раждането. Ама го преодоляхме.

# 10
  • София
  • Мнения: 392
 Май не само при вас. В повечето случяи така се получава, докато детето стане поне малко по-самостоятелно. Ще се наложи да се грижиш за брака си веднъж-два пъти седмично да речем, а не всеки ден.

# 11
  • Мнения: 750
Скоро ще разберете,че не сте един за друг!
Ще се разведете!
Ще срещнеш човекът който да те заслужава!
Такъв е живота!Хората се събират после се разделят....срещат други и разбират,че всъщност живота си минава ей така докато  търсят идеалния човек....а той всъщност не съществува!

# 12
  • Мнения: 161
Добре това бебенце не ви ли сплотява по някакъв начин? Колкото до интимния живот ами той си е въпрос на желание от страна на двамата, пък начини винаги се намират. Моето бебе е на 7 месеца и до сега не сме го оставяли изобщо на баби или приятелки и т.н. Откакто се е родила сме си тримата и тримата ходехме лятото по заведения сега не става, че много се пуши. Замисляме се за почивка но пак тримата. Само да добавя спим тримата на спалнята, като тя е по средата, но това не ни пречи изобщо.
Е нещата не са както преди, но то човек има нужда от промяна. Все пак вече не сме двама, а сме трима. Бяхме гаджета - сега сме семейство. Всичко с времето си.

# 13
  • Мнения: 69
Скоро ще разберете,че не сте един за друг!
Ще се разведете!
Ще срещнеш човекът който да те заслужава!
Такъв е живота!Хората се събират после се разделят....срещат други и разбират,че всъщност живота си минава ей така докато  търсят идеалния човек....а той всъщност не съществува!

е чак пък толкова краини изказвания.......няма нужда.Не всичко в живота е гадно напротив,повечето хора са идеални в очите на своите любими хора,та нали това са идеалите кои каквито ги вижда през собствените си очи.В ЖИВОТА ОПРЕДЕЛЕНО ИМА СМИСЪЛ И ТОИ Е В ОчИТЕ НА чОВЕКА ДО ТЕБ...В УСМИВКАТА НА ДЕТЕТО...В СЛЪНЦЕТО КОЕТО ИЗГРЯВА ВСЕКИ ДЕН.само трябва да поискаш да го видиш.

# 14
  • Мнения: 134
Криза .......това е нещо което го има във всяка двойка, жената преживява раждането на дете, но и мъжът го преживява по свой негов си начин. мъжът мълчи а жената иска да говори не могат да се разберат това го има навсякъде повече или по малко. Жената трябва да изчака тя е в по добра позиция има детето си, а той още не е дорасъл. Изчакай го има още да расте и да поеме отговорността си, дори и към тебе отново. А и отново ще преоткрива бащинството. Все пак почти всяка жена е родена да бъде майка, но при мъжете не е така, нормално е да се оттегли от теб има нужда от време изчакай го. Ако го обичаш и той те обича нещата ще си дойдат на мястото, а дотогава се надявай и имай малко търпение. Имаш огромна подкрепа от нас тук. Hug

Общи условия

Активация на акаунт