Какво ви е мнението за витамините Центрум за деца

  • 5 297
  • 7
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 83
Никога преди не сме ги ползвали и се колебая дали да не ги започнем. Всяка сутрин беладжията преди градина пие по два изцедени цитруса, а вечер яде зеленчуци, но явно това не е достатъчно.

# 1
А ги давам от два дена. Изчетох много и навсякъде пише, че са добри. Да видим при нас какъв ще е резултата. Давам ги сутрин и вечер по 5 капики.

# 2
  • Мнения: 2 731
Аз и давам на таблетки обаче нямам отзиви все още .В момента даже е с вирус

# 3
  • Мнения: 1 044
Мнението ми за тези витамини е като за всички останали синтетични витамини. С тях, без тях, все си боледуваме. Решението не е в хранителните добавки и имуностимулатори. Един руски документален филм за ваксините гледах и един професор каза нещо, което според мен се отнася и до имуностимулаторите и добавките. Цитирам доста свободно, по памет - За да тича бързо едно конче, то получава овес и камшик. Ние даваме на децата все повече камшик  и все по-малко овес. Опитваме се да "пришпорим" имунната им система, да я накараме да работи неестествено, необикновено повече и по-рано и понякога ефектът е обратен и с последици.   

# 4
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Има огромна разлика във виамините Центрум купени в БГ и витамините Центрум внесени в БГ. Личен опит. Центрум купен в БГ, с него или без него все тая. По-добре направи още един сок, вместо да тровиш детенцето.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 8 221
И аз давам на гладно сок от портокал, след градина сок от морков с ябълка и яде плодове киви, мандарини. Предпочитам естествени отколкото изкуствени витамини.

# 6
  • Мнения: 2 731
Чудесно е че приемат децата ви естествени витамини -от плодовете . Моята и до ден днешен не иска плодове и зеленчуци въпреки предлагането им от моя страна Tired

# 7
  • Мнения: 1 044
Чудесно е че приемат децата ви естествени витамини -от плодовете . Моята и до ден днешен не иска плодове и зеленчуци въпреки предлагането им от моя страна Tired
Неприятно е, но пък ако се храни добре, с апетит и предлагате разнообразна храна, какво от това. Витамини има  и в готвените ястия, може би в по-малко количество, но има. Според мен, може да се навакса, ако детето е "ящно", разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт