Кървясало око...

  • 3 749
  • 11
  •   1
Отговори
  • Варна
  • Мнения: 10 781
От 2 дни окото на Вики (предимно в ъгълчето) стои като кървясало. Нещо такова е: http://mirsovetov.ru/images/382/1.jpg

В момента кара шарка (варицела) - може ли да е от това? Другото, за което се сещам, е че тези дни прекарваше доста време в игрички на компа...  Rolling Eyes

Ще ходим при педиатърката чак в понеделник, дотогава ще ми е притеснено.

Който има какво да каже по въпроса - моля ви!  Praynig

# 1
  • Мнения: 46 434
Прилича ми на спукан капиляр. Аз и баща ми винаги сме така след висока Т.

Вики беше ли с такава преди да избият пъпките?

Бързо оздравяване  Hug

# 2
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Нямаше никаква Т. Въобще, тази шарка я кара много леко (пу-пу).

# 3
  • Мнения: 17 401
ТЯ не е ли отдавна с шарка? МОже да е от инфекцията, може и да е от преумора, не мога да кажа със сигурност. Не се притеснявай, де!

# 4
  • София
  • Мнения: 4 423
Мериан ми е с такива очи ( на годината по няколко пъти) от около 10 години.
Всякакви лекари са я гледали, но нищо обезпокоително не намират, освен замърсяване и възпаление.
Джули също често ми прави такива спукани капиляри, при нея обяснението от докторите е същото, дават капки и се оправят нещата.
Не се тревожи, аз също много се притеснявах в началото, какви ли не мисли ме преследваха. Peace

# 5
  • Мнения: 5 877
Провери за конюнктивит, върви такава зараза в момента.

# 6
  • Варна
  • Мнения: 10 781
ТЯ не е ли отдавна с шарка? МОже да е от инфекцията, може и да е от преумора, не мога да кажа със сигурност. Не се притеснявай, де!

Мерси на всички включили се. Малко по-спокойна съм.

Просто на същото око на Вики е правен сондаж на запушен слъзен канал като беше на 5 мес. и ми влизат какви ли не мисли в главата... Confused

# 7
  • Мнения: 17 401
Изгони ги и се успокой до понеделник. ТЯ има ли оплаквания от окото?

# 8
  • Варна
  • Мнения: 10 781
Изгони ги и се успокой до понеделник. ТЯ има ли оплаквания от окото?

Ние с баща й като се шашкаме и все се завираме да гледаме окото, и тя започна да казва, че я боли, като я питаме дали я боли - тоест, напълно е възможно да си измисля.

Иначе не се оплаква, вижда добре. А, и на това око, на клепача има малка пъпчица, по-скоро имаше, тъй като почит не се вижда...

# 9
  • Мнения: 3 914
При шарка се появяват пъпчици по всички лигавици.Възможно е да се появят в устата ,в ушите,включително и в окото,където горният слой е конюнктивата,която е лигавица,може и да я сърби,което съвсем да допринесе за червенината.Спокойно,ще мине Peace

# 10
  • Варна
  • Мнения: 10 781

Дано!  Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 4 423
Ще мине разбира се Hug

Общи условия

Активация на акаунт