Относно цикъла

  • 642
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 207
Момичета можете ли да ми кажете знаете ли с какви хапчета се спира цикъла? На една моя приятелка и предстои операция в понеделник-вторник! Благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 285
Честно казано НЕ Embarassed

# 2
  • на село
  • Мнения: 3 844
Да сподели с лекаря си, а не да предприема нещо на своя глава.
Каква операция и предстои?

Свекърва ми когато я оперираха питаха за цикъла, при нея беше онкологична операция на гърдата и ако съвпадаше с цикъла се назначаваше нова дата.

# 3
  • Мнения: 641
има хормонални за забавяне на цикъла,но се ползват само в краен случай.пусни търсачка.скоро четох тази тема.

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
С хормони и с обикновени противозачатъчни се спира, НО не е желателно, когато става дума за хирургическа интервенция.От личен опит ти го казвам, защото се направих на интересна и си самоотложих цикъла, заради операция.Анестезиолога щеше да ме 'изяде" и с право.

# 5
  • Мнения: 207
благодаря за отговорите! Казах на приятелката ми и тя реши да изчака малко! Иначе ставаше въпрос за операция на крака за разширени вени

# 6
  • Мнения: 1 900
Според мен това е въпрос който трябва да се обсъди с лекар Peace

# 7
  • София
  • Мнения: 5 079
На този въпрос компетентен отговор може да даде само и единствено лекар.

# 8
  • Earth
  • Мнения: 1 952
На този въпрос компетентен отговор може да даде само и единствено лекар.

 smile3521 newsm10

# 9
  • Мнения: 510
Момичета можете ли да ми кажете знаете ли с какви хапчета се спира цикъла? На една моя приятелка и предстои операция в понеделник-вторник! Благодаря ви предварително

Питайте опериращия лекар непременно. Не си правете експерименти!

# 10
  • Мнения: 2 746
И да има начин не е за препоръчване.Преди години ми правиха ортопедична операция и се наложи да сменяме датата заради цикъла.Преди това се консултирах с видна гинеколожка в нашия град и тя така ме посъветва - ако не е супер спешно да се прави операцията, да я отложим за след цикъла, вместо да пия хапчета.

Общи условия

Активация на акаунт