Гьоте институт

  • 1 431
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Самата аз се интересувам от курсове по немски за мене си, но четейки графиците някъде мернах, че има курсове за дребоси - мисля, че от 4 години. Някой знае ли нещо за това, ако има детенце, посещаващо ги или посещавало ги - да ми дадете моля информация. Моят син е малък още, но искам да съм в час - ако има от 4 г. - що пък да не го запиша да свиква от малък с езика. Някакви отзиви искам да чуя. Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 7 263
Здравей Каси, би ли дала повече подробности за детските курсове - време на провеждане, цена, място и т.н. От кога стартират? А дали ще има и летни програми?
Извини ме за многото върпоси, но тук сме все още малцинство - немско интересуващите се   bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 11 692
Хайде още една към малцинството на немско интересуващите се!И на мен би ми било полезно да получа някакво инфо.

# 3
  • Мнения: X
Ами инфото е на сайта на Гьоте институт, там като отидеш изтегляш таблицата с графиците на курсовете и там мернах - че има за дечковци. Само дето искам отзиви от участвали, а пък то явно няма много.

# 4
  • Мнения: 52
В Гьоте института няма курсове за деца, има в Алианса от 6 год/
предучилищна възраст/ те са към Гьоте института.

# 5
  • Мнения: 7 263
Kаси , не открих на сайта им подобно нещо. А и не знам да имат курсове за деца. Затова и се заинтригувах. Ако можеш пусни ми точен линк, може би не търся на вярното място, но разрових целия сайт.
melan , благодаря за инфото. Алианса вече в новата сграда на Паметника Левски ли са? И немския ли е изнесен там?

# 6
 Аз разбрах, че имат младежки курсове за 14-16 годишни, но летни.

Общи условия

Активация на акаунт