Епилатор.Какъв?

  • 3 827
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 824
Ако сте го ползвали,очаквам мнения.Мисля да си купя,но не съм сигурна,дали е най-добрият за момента.
http://ecx.images-amazon.com/images/I/4190Pjyw0GL._SS400_.jpg
Не се вижда кой модел е,за това-BRAUN 5685 SPA LIMITED

# 1
  • Мнения: 3 622
Аз имам на BRAUN, но по стар модел
Доволна съм  Peace

# 2
  • София
  • Мнения: 4 397
Този не съм ползвала, но имам 2 на Филипс, един Браун и една Ровента сега си взех този
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09027090
и съм много доволна мога да кажа, че е най - хубавото от всичките други, но и аз ползвам доста рядко в повечето случай ходя на кола маска за какво купувам хич не знам   Whistling

# 3
  • София
  • Мнения: 1 176
Мисля да си купя,но не съм сигурна,дали е най-добрият за момента.
Не се вижда кой модел е,за това-BRAUN 5685 SPA LIMITED
Всеки има различно мнение за най-добър  Grinning
Важното е да е на Браун. Sunglasses

# 4
  • Мнения: 177
Аз имам от същата серия, само че розовия. На фона на предишния ми Браун, този наистина е много по-добър. Определено си заслужава. И понеже има двойно повече пинсети, епилацията е много по-бърза и ефективна. Но аз съм си фен на Браун, така че каквото и да кажа повече, ще е само похвално, така че спирам.  Simple Smile

# 5
  • Мнения: 824
Всеки има различно мнение за най-добър  Grinning
Важното е да е на Браун. Sunglasses
Не ти вярвам! Simple SmileТочно за епилаторите си мисля,че всяка жена иска да се епилира по-безболезнено,да отстрани всички косъмчета с минимална дължина,ако може и по-бързо да става,ако може и повече приставки да има......
Иначе не държа на марката ,ама хич.Просто този ми се стори,че има повече функции и малко глезотии. Wink

# 6
  • на село
  • Мнения: 822
  Наистина не е много важно точно какъв модел ще е ,важното е да е "Браун".Има стар модел  и го смених,само защото го ползвам вече 7-8год.и като технология остарява.Взех си нов /пак "Браун"/,с обезболяваща приставка/58лв/ и със задоволство установих,че чисти много по-бързо и безболезнено от стария.

# 7
  • Мнения: 689
В една по-стара тема повечето момичета бяха за Филипс, но аз имам Браун - от старите е и определено вече не съм доволна от него, но преди нямах никакви проблеми и може би сега пак Браун ще си взема.

# 8
  • Мнения: 487
И аз съм със Браун с обезболяваща приставка!

# 9
  • Мнения: 779
 а има ли някой ползвал и браун,и филипс?!аз само филипс съм ползвала...и ползвам де!как е с пинсетите на браун Shocked,6тото на филипс са дискове!?и съм много доволна от тях!не мога да си представя как са пинсетите Blush

# 10
  • Мнения: 10 983
Имам 7-годишен Braun и съм много съм доволна. Тази година ще го сменя с нов модел на същата марка или Philips.

# 11
  • Мнения: 693
Доколкото виждам този който си избрала е с лампичка а това е супер защото осветява малките косъмчета които иначе трудно се виждат. Следващия ми епилатор определено ще е с лампичка. Сестра ми има такъв и е супер удобно.

# 12
  • Мнения: 572
аз от филипс не съм доволна, все си мисля, че може и по-добре да е

# 13
  • Мнения: 27 524
Браун. Имам Филипс вече 4-та година и сдава багажа. За цената му - рано му е.  Rolling Eyes

# 14
  • София
  • Мнения: 39 723
И аз съм с Браун, по-стар модел. Нямам оплаквания.

Общи условия

Активация на акаунт