Обувки за 3 годишно момченце!

  • 4 990
  • 8
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 735
Здравейте, не намерих такава тема, а мн. спешно ми трябва отговор на следния въпрос:
Кои номера обувки носят 3 годишните момченца. И по-точно тези, които тъкмо ги навършват?
Знам, че отговорите ще са различни, но ще ми помогнат да се ориентирам горе-долу!
И още нещо, понеже номерациите от разл. производители се разминават, ще ми помогне много ако знаете колко см. евентуално е крачето на едно 3-годишно.  Praynig
Много благодаря предварително на отговорилите!!!  Hug   bouquet

# 1
  • Мнения: 5 790
Дъщеря ми носи №26-27, според зависи от обувката. На 3 години и 2 месеца е, но е доста едра. Крачето й е 17.5 см.

# 2
  • Мнения: 2 000
На 3 години е около 15-17 см ходилото.

# 3
  • Мнения: 9 814
Дъщеря ми носи 27 номер. Не е от едрите, но е с голям крак. Имаме обаче приятелче с 24 номер на 3 години. Всичко е относително.

# 4
  • Мнения: 1 800
Колев-25
Хипо-27

# 5
  • UK/София
  • Мнения: 7 681


   Преди 4 месеца когато синът ми навърши 3г. носеше 29номер.Сега е на 30 Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 669
Моето дете е на 2,5г. и в момент ае с ботуши 28 номер. И той е по-едър от връстниците си. Негово приятелче на същата възраст носи номер 24, така че е много индивидуалнои мисля трудно ще уцелиш просто така номера на детето, ако не знаеш номера който носи.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 283
Александра ( 3г. 4 мес.) носи обувки 25-26 номер. Определено 26 са и свободни, взела съм този номер ботуши. Смятам, че тези номера са нормални за тази възраст.

Няма да гадая защо е зададена така темата, но аз без да премеря на краката и обувки не купувам.

# 8
  • Мнения: 1 735
Много ви благодаря за отговорите!!!  Hug
Помогнахте ми донякъде!   bouquet

... и понеже събитието свърши, ще помоля модератор да заключи темата!

Още веднъж, мерси!  beer beer3 beer2 Пиете бира, нали?  Wink

Общи условия

Активация на акаунт