застраховки

  • 442
  • 4
  •   1
Отговори

Анкета

как мислите има ли смисъл от застраховки

Опции:

* Гласуването приключено: вт, 05 фев 2008, 10:56

  • Мнения: 10
мисля ,че наистина човек трябва да помисли и за застраховка ако няма такава де,и тъй като не мога да се реша и да и не мога да реша кое дружество да ползвам искам да се допитам до вас Simple Smile Благодаря Ви:)

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 9 688
Какви за по-точно тези застраховки? Аз не съм чула за такива досега newsm78

# 2
  • София
  • Мнения: 1 946
Нещо не разбирам анкетата. Опциите са по-скоро въпроси, отколкото отговори...  newsm78

# 3
  • Мнения: 225
Оправи си анкетата и обясни на разбираем език за какво става дума  Crazy.

# 4
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Застраховането в страната ни няма никакъв смисъл.Говоря за животозастраховането и за застраховките на недвижимо имущество.Имаме застраховка на апартамента, настъпиха точно две застрахователни събития.Първия път не ни възстановиха щети, защото рутера ни бил в рамките на апартамента, т.е. цитирам точно " Ако нямахте покрив, щяхме да възстановиме устройството..."- това по повод рутера, дал фира при една буря.После ни наводниха банята, баня след ремонт, барната с мерак и познай- 216 лв обезщетение.Ми те материалите за ремонта ни струват повече.Мъжа ми ги покани те да ремонтират при това положение, не им щеме обезщетението....В Кю Бе сме застраховани за 100 000 евро #Cussing out Или бяхме.Защото при първите много малки проблеми видяхме за какво става дума.Ами ако останеме без дом при някакви обстоятелства, какво правиме? Най-много някоя палатка да ни подарят.Застраховки ли? Не, мерси.

Да не говориме, че когато обучават нов застрахователен агент, първото на което учат е как да се избегне изплащане на премия.

Общи условия

Активация на акаунт