Може ли да са зъбки на 4 месеца?

  • 2 049
  • 38
  •   1
Отговори
  • Мнения: 98
Да ви кажа какви признаци има- лапане на ръце,обилно лигавене, като я натисна по венчетата вече не ми смуче пръста,а го хапе и всеки ден или през ден се разревава за нещо(иначе реве само след баня или от уплаха,в никой друг случай). Попринцип ние в семейството рано са ни израствали зъбки,след 3 и 1/2-4 месец, но сега виждам вси4ки деца след 6-7 започват та се чудя...мислех че е времено, но е от 2-3 седмици така, а по обилните лиги са от 1 седм....

# 1
  • Мнения: 7 201
А венеца побелял ли е? Thinking
Нищо чудно да са зъбки! Peace
Сега се срещат и бебета на 3 мес. да им пробива зъбче,а и щом в семейството ви са израствали... thumbsup

# 2
  • Мнения: 98
Отдолу е леко бял само.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 2 388
Най-вероятно са зъби.

# 4
  • Мнения: 353
На големият ми син първите 2 зъба пробиха на 4мес. без никакъв проблем. А сега на малкия, на 7мес му излязаха 2 зъба с голям зор. Чак и разстройство имаше един ден.
Така че може и да са зъби.

# 5
  • Мнения: 44
Наистина може да са зъби. При моята Радост имаше същите признаци още от 3-тия месец, дори и венеца ми се струваше подут и побелял. Първият зъб обаче ни поникна чааак след, като направи 8 месеца!  Peace  bouquet

# 6
  • Мнения: 1 900
Може да са зъби нищо чудно в това.  Peace

# 7
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Ние също се "озъбихме " на 4 месеца  Mr. Green

И на нас в семейството рано са ни израствали зъбки, така че...  Peace

# 8
  • Мнения: 9 814
Може да са зъбки. Познавам детенце, на което първото му зъбче проби на 2 месеца. Така че нищо чудно.

# 9
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Напълно възможно е , на някои бебчета първото зъбче им пониква рано  Wink

# 10
  • Мнения: 1 104
Може да са зъби.Виж дали вените са подути и не се притеснявай!

# 11
  • Мнения: 2 000
Най-вероятно са зъбки.

# 12
  • Варна
  • Мнения: 552
Може да никнат зъбки! На дъщеря ми поникнаха на 4м. и 1/2. На баща й навремето на същата възраст.Така,че може да е наследствено.

# 13
  • Мнения: 9 973
и ние с тия симптоми+ запушен нос и педито каза`чакаме горно зъбче` Hug

# 14
  • Мнения: 491
Ева започна обилно да се лигави, да си лапа ръцете и стана по раздразнителна към 4-я месец и на 6 месеца и се показаха първите зъби

Общи условия

Активация на акаунт