Спешно за хубава местност около Пловдив

  • 2 417
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: 983
Преди 6 часа, разбрах, че събота и неделя, мъжът ми няма да работи, а майка ми ще може да гледа децата. За това, моля да ми кажете по това време на годината, къде в близост до Пловдив има нещо интересно за посещение. Имам в предвид до 60-70км. Шест часа се рових и нищо не можах да открия. Единствено около Кърджали открих местенца, които ще са красиви и през зимата, но ни идва малко далече (130км- въпреки, че според една карта в нета е 18км Shocked). Изключвам Батак и Хисар (скоро бяхме там). Тръгваме в събота към 13.00-14.00, така, че до тогава ще очаквам предложенията ви. Връщане- в неделя към 18.00- живот и здраве (до тогава е резервирана бабата). И последно да кажа, че искам самото място да е хубаво, а не хотелите там, защото няма да мога да отделя 100лв за 1 нощувка, така че ще търсим семейни хотелчета или къщи, които дават стаи под наем.

# 1
  • Мнения: 858
за мен най-хубавото местенце и много обично е хотелчето на Чилингира на язовир Въча.Близо е до Пловдив.Ето ти линкче http://hotelchilingira.hit.bg/ и снимки за да добиеш представа http://www.snimka.bg/album.php?album_id=57061&photo=1

# 2
  • Мнения: 1 893
На Копривките също е хубаво, но събота и неделя е пренаселено.

# 3
  • Мнения: 983
Благодаря Денис, ние сме минавали покрай хотечето на Чилингира и мъж ми ми е казвал, че е негово, но не знаех, че толкова хубаво. Ще го имаме впредвид за другия път. А какви са цените, защото в сайта не успях да видя? Пък може да имам късмет и той да е там Mr. Green- ще направим едно спарингче Wink (ако става въпрос за същия човек де).

За тази седмица не успях да измисля нищо и се качихме на нашата вила в Дедево. Но имаше доста сняг и беше красиво. За следващия път ако има желаещи, да заповядат Hug

Иначе после се сетих и за Руенското езеро. Там е много красиво. Някой има ли информация дали дават стаи там, защото преди години даваха, после само басейна работеше.

# 4
  • Мнения: 858
Радвам се че сте починали.На Дедево е много хубаво .А направете спарингче.Същият е човека.Цените зависят от това кои стаи ще предпочетете.Понеже като отсядаме там сме с малко преференции не мога да кажа точна цена на стая,но има телефон,Обадете се.Не разчитайте направо да отидете и да отседнете,защото обикновенно за почивните дни винаги е резервирано предварително и е пълно с народ.А може би и закритото басейнче е готово,не съм ходила от няколко месеца.

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 5 019
На Бряновщица (вилната зона на село Брестовица) е много красиво! Не знам, обаче, как стои въпроса с настаняването. Ние лично сме ходили там на хижата, евтино е, но си е доста мизерно...Но пък природата е невероятна и си заслужава да се види...
А кво ще кажеш за местността около хижа Здравец? Има доста хотели и малки вили, които се дават под наем и също си струва. И двете места са близо до Пловдив, около 30 км., мисля!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт