серила Тя и Той

  • 1 645
  • 19
  •   1
Отговори
здравайте мами , които радовно следят мини сериалчето ни. Те са нестандартни и уникални , нали?Аз сам впечатена от самите тях , и тяхното малко апартаметче. Обзаведено е с много вкус и стил.

# 1
  • Мнения: 2 726
Сбъркала си раздела Whistling

http://www.bg-mamma.com/index.php?board=64.0

Виж дали там няма такава тема.

# 2
  • Мнения: 3 622
Харесвам сериала и винаги като имам възможност го гледам  Peace

# 3
  • Варна
  • Мнения: 428
Нещо май са си сменили сценаристите за новия сезон, много са ми изкуствени новите серии, особено диалозите Confused старите сезони бяха по-хубави

# 4
  • Мнения: 1 367
Аааа,луда фенка съм на Мартин  Heart Eyes /на героя имам предвид,въпреки,че и Юлиян Вергов ми е много симпатичен/!!!!!Много ме кефи и му се възхищавам на безкрайното търпение,с което слуша простотиите на Силвия.Пожелавам на всяка жена такъв мъж в реалния живот!  bouquet

# 5
  • Мнения: 5 288
Харесвах старите серии. От новите не успях да догледам до край нито една, скучни са ми.

# 6
  • Мнения: 2 131
Сериалчето е много сладко. Според мен, много добре са усетени взаимоотношенията между мъжа и жената, макар и доста преекспонирани - вероятно, за да бъде по-забавно.

# 7
  • Мнения: 93
В новите серии монтажът е отвратителен - звукът е ужасен, блендата, с която са снимали е просто отвра, сякаш е любителски запис, иначе Мартин и Силвия са си същите сладури, просто монтажистите са си акали на ръчичките просто  Close Отровиха  хубавия и най-любимия ми сериал  Crossing Arms

# 8
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 833
харесвам ги мноооого и Тя и Той!

# 9
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Сериалчето е много хубаво. Възхищавам се на търпенето на Мартин - ако и мен някой така ме глезеше и слушаше. Апарамента им е обзаведен добре. Следя го редовно.
И Тя и Той са много готини!

# 10
  • Мнения: 86
 много свежо сериалче Laughing Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 459
В новите серии монтажът е отвратителен - звукът е ужасен, блендата, с която са снимали е просто отвра, сякаш е любителски запис, иначе Мартин и Силвия са си същите сладури, просто монтажистите са си акали на ръчичките просто  Close Отровиха  хубавия и най-любимия ми сериал  Crossing Arms

Ти да не би да имаш познат монтажист, който да мразиш, та плюеш толкова по монтажа? Thinking
Колкото до сериала- и на мен ми е любим. Старите серии определено бяха по-добри.

# 12
  • Мнения: 130
Много сладко сериалче с мъжлето го следим редовно,забавно е няма напрежение насилие и т.н

# 13
  • Мнения: 93
В новите серии монтажът е отвратителен - звукът е ужасен, блендата, с която са снимали е просто отвра, сякаш е любителски запис, иначе Мартин и Силвия са си същите сладури, просто монтажистите са си акали на ръчичките просто  Close Отровиха  хубавия и най-любимия ми сериал  Crossing Arms

Ти да не би да имаш познат монтажист, който да мразиш, та плюеш толкова по монтажа? Thinking
Колкото до сериала- и на мен ми е любим. Старите серии определено бяха по-добри.

Не, не познавам дори един монтажист. Просто имам някакъв вкус и правя разлика между качество и боклук. И ми е болно, че един толкова добър сериал като идея и актьорско изпълнение се съсипва при обработката. Не си ли забелязвала , че една обработка може да съсипе или да подобри неимоверно качеството на една продукция, независимо каква е? Пример са реалити шоутата - Биг Брадър може и сапунка да беше, но с перфектен монтаж, озвучаване, съспенс се поддържаше, а първия Сървайвър помните ли го - селско изпълнение с подръчни материали, скучно снимано и монтирано, макар че като съдържание не се отличаваше кой знае колко от втория бг сървайвър или американските аналози. Просто един монтаж разлика.   Hug

# 14
  • София
  • Мнения: 1 877
много хубав хол имат, беееееееее  Crazy

и ме кефят като двойка просто е страшна тази актриса стефания!

Общи условия

Активация на акаунт