Кога за първи път?

  • 1 555
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 74
Кога за първи път правихте секс след раждането. Имахте ли някакви болки когато правихте, ако е така до кога подължиха. Защото аз родих август и досега изпитвам болка та се чудя дали това е нормално.

# 1
  • Мнения: 655
През първите 3 месеца изобщо нямахме време и да мислим за това. Но когато отново се сетихме за този сладък грях не ме боля и мисля, че е добре да се консултираш с лекар щом продължава толкова време.

# 2
  • Мнения: 159
около месец след секциото. мисля,че не е нормално да изпитваш болка след толкова време.консултирай се с лекар.

# 3
  • Мнения: 74
родила съм нормално

# 4
  • Мнения: 2 131
Малко след като минаха 40 дни и, респективно, изтече всичко, което имаше да изтича. Е, първите два пъти беше малко дискомфортно, ама бързо мина Laughing И аз мисля, че е хубаво да се консултираш с лекар, след като болките продължават вече толкова месеци.

# 5
  • Мнения: 64
Кога за първи път правихте секс след раждането. Имахте ли някакви болки когато правихте, ако е така до кога подължиха. Защото аз родих август и досега изпитвам болка та се чудя дали това е нормално.
Galina 82 и аз родих август месец и все още изпитвам някакъв дискомфорт.Много зависи дали имаш шевове.При всеки е индивидуално.С всички мои приятелки и познати,които са раждали съм говорила  по този въпрос и всяка казва,че е било трудно в началото да правят секс след раждане.

# 6
  • София
  • Мнения: 39 744
След като ми спря всякакъв вид течение и се почувствах малко по-комфортно. Имах 4 вътрешни шева, и в началото си ме болеше. Но бяхме внимателни. След известно време всичко се нормализира.

# 7
  • Пловдив, Раковски
  • Мнения: 115
Аз раждах ноември и след около 50 дни (след гадните лохии) го направихме- ползвах лубрикант и не ме боля чаааак толкова! Вторият път ме болеше по-малко,3-ят още по-малко и така! Но много зависи дали имаш шевове,моите си ме опъват по малко,но....удоволствието си   струва де Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 4 397
След първото раждане някъде след 40-50 дена правихме секс, и всичко беше ок. сега втория път чакахме 2 месеца, че и повече май и до скоро си ме болеше леко по скоро като опъване на кожата, но сега всичко е ок. ако искаш за успокоение се консултираи с лекаря  Peace

# 9
  • Мнения: 179
На 20я ден,нормално раждане ,но бях без шевове ,всичко си беше ок  Wink

# 10
  • ruse
  • Мнения: 32
на 29-тия ден, нормално раждане с 4 шева

# 11
  • Мнения: 493
2 мес.и половина след раждането(нормално раждане).Не ме е боляло,но и не изпитвах особено желание Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 2 000
Според мен не е нормално 5 месеца след раждането да имаш болки. Консултирай се най-добре с гинеколог.
А иначе сефтето ни след раждането беше някъде към 35-40 ден. Болка имаше, но само първия път. 

# 13
  • Earth
  • Мнения: 1 952
Според мен не е нормално 5 месеца след раждането да имаш болки. Консултирай се най-добре с гинеколог.
А иначе сефтето ни след раждането беше някъде към 35-40 ден. Болка имаше, но само първия път. 

Да, да.  smile3521

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Много зависи от това дали имаш шевове и как са направени. Ей, много обичам шашканици от рода на "Не е нормално" без достатъчно информираност по въпроса Mr. Green Аз родих с епизиотомия с два шева, но самата лекарка ме предупреди, че се е престарала с шевовете и ще усещам дискомфорт поне 6 месеца. Два месеца не можех дори да си седя на д-то, какво да говорим за секс Tired; правих секс 4 месеца след раждането и беше кошмар, все едно бях отново девствена Confused Постепенно нещата се нормализираха.

Общи условия

Активация на акаунт