aminokiselini za ili protiv

  • 1 886
  • 5
  •   1
Отговори
zdraveite.otdavna razglejdam tozi forum no heznaex kak da piqa.az imam dete na 15god. i se kazva maria.ima problem s zdraveto.iskam da pitam znae li nqkoi za deistvieto na aminokiselinite i po to4no za med.zentar .intermed prima gr.plovdiv .mnogo se izvinqvam za pisaneto no heznam kak i kade da natisna predvaritelno vi blagodaria

# 1
  • Мнения: 1 193
Проблеми със здравето звучи много общо,има проблеми които се лекуват,има проблеми с които се живее има и проблеми които непрекъснато се влошават.Има доста майки които с  ходили там.Едни не са доволни,други като мен са доволни.Но аз не отидох там да се излекуваме,аз отидох да стабилизирам детето и мисля че успях.Разбира се сумите са доста големи,поне за мен.
Така че успех .

# 2
  • Мнения: 779
Какъв е проблема на детето?Правилно ти е писала БЕбоче,че проблем с здравето е много общо казано.  Rolling EyesЗависи какъв е проблема.Има различни схеми по които се пият аминокиселините,в този смисъл освен,че съставките са различни,различна  е и сумата ,която ще заплатиш.КОлкото детето е по малко,толкова ефекта от аминокиселините е по-голям.Ние ги пихме ,когато детето ни беше новородено и изкарахме 4 ри курса ,имаха страхотен ефект,а и ни струваха само 80 лева на курс горе -долу.Мненията са различни.Трябва специалист да прегледа детето и да прецени от какво точно има нужда,кое би му било най-полезно,ако може да се помогне в вашия случай.След това ще ви създаде схема,по която да ги пиете.НО цената ще бъде доста по-солена (приготви се психически)Въпреки всичко аз твърдо вярвам в лечението с аминокиселини. PeaceНа моето дете помогнаха много.
http://www.intermed-prima.com/bg/pictures.htm
Ето тук ти давам подробно инфо за аминокиселините и тяхното действие в зависимост от заболяванията.
Успех!

# 3
Deteto Maria e s izostavane v ymstvenoto razvitie,y4i v pomo6no y4ili6te v gr.Plovdiv.Ot malka e s diagnoza DZP.Predi 2 god.v Sofia otrekoxa tazi diagnoza i postavixa diagnoza Laurens-Mun-Bidl sindrom,kato kazaxa 4e tova e rabotna diagnoza.Ostanax s vpe4etlenie,4e i te ne sa naisno s ne6tata.Ina4e deteto e mnogo kontakno govori no izostava nai ve4e s pisaneto i 4eteneto i kogato barza mnogo zaekva .Izvinete me za pisaneto na latinski no s kompa ne6to stana i niamam kiriliza i ne sam mnogo naisno.

# 4
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 538
Доколкото знам в Интермед не работи руския екип. Аминокиселините не са същите. Отзивите в интернет (търсила съм предимно в руски форуми, защото там повече хора са ги ползвали) бяха по-скоро отрицателни, тоест не се постига ефекта, който се очаква. А цената е непосилна за много хора.

# 5
  • Мнения: 21
Мнението ми за Интермед прима не е много добро.Първият курс направихме, когато Пламен беше на 3 месеца . след това направихме още 3 курса, но нямаше никакъв резултат.А и една от лекарките там ни каза, че 90% от резултатите се дължат на рехабилитация.Но това си е моето мнение и както каза Бебоче много зависи от самото заболяване.

Общи условия

Активация на акаунт