Памперси "Huggies"

  • 17 593
  • 29
  •   1
Отговори
  • Мнения: 95
Здравейте,мами!Имам една молба-който ползва памперсите huggies да ми даде името на вноситела за Б-я и ако има телефонен номер,защото аз попаднах на менте.Те са просто отврат.За да не се случи и на вас по-късно ще пратя и снимка на опаковката.Благодаря ви!

# 1
  • Мнения: 27 524
Да ти кажа честно или са навсякъде ментета, или са адски калпави като цяло. Купувам ги от Белгия и по-скапано и нескопосано нещо не съм срещала. И не еднократно, а постоянно - адски твърди, груби, бодливи, с някакви копчета, топчета и безброй идиотщини отвътре, на буци, абе думи нямам, писах им, разправяхме се по телефона, само обещават, извиняват се и все същите боклуци продават. Тотално съм я зачеркнала тази фирма  Stop
И на пакетите им тук има вносителите за Бг, кой знае откъде идват, може би в Англия да са по-хубави, ще погледна след малко и ще ти препиша какво имам на изостаналите пакети  Hug

# 2
  • Мнения: 814
Знам, че дистрибутор и вносител са Елгека Ферфелис България. Намерих този номер - 02/4894408. Ние също ползваме Хъгис от доста време - не мисля, че има ментета  newsm78

# 3
  • Мнения: 814
Всъщност, Блонди, и моето впечатление беше подобно от Classic. Обаче след първия пакет преминах на Premium и никакъв проблем не съм имала...

# 4
  • Мнения: 27 524
Тук няма точно тези определения. Водят се за новородени, super-flex, pull-ups са гащите, drynites са нощни за деца до 30кг  #Crazy  Laughing и другото са банските.
От банските само съм доволна.  Confused

# 5
  • Пловдив
  • Мнения: 556
И аз попаднах на едни менте.Опаковката е в синьо и червено.Отвратителни памперси.Уж другите в зелената опаковка били по-хубави,но не се престраших да ги пробвам.

# 6
  • Мнения: 93
И моята бебка е на Хъджис.
Много съм доволна от тях мекички са и не пропускат.
От както се е родила сме с тях и досега не се е подсичала.
Пакета е за 3-6 кг 66 бр. и е с баркод 5029053529721 /има значение от къде ги внасят/.

# 7
  • Мнения: 872
Направих грешката,че взех за дъщеря ми от тези пелени.Не знам дали са менте или не,но няма да повторя.Зачерви се от тях и стана на плаки. До сега съм ползвала Памперс и Молфикс и никога не съм имала подобни проблеми.

# 8
  • Мнения: 1 193
На етикетчето от нашия пакет, няма тел. на ф-мата. Само адрес - София, Казичене, ул.Васил Левски14. Аз купувам 2-ри пакет и съм без забележки. На Премиум сме - пакета ни е синьо - зелен.

# 9
  • Мнения: 9 814
Когато  дъщеря ми беше с памперси, често ползвах тази марка. И беше много добра, но със сигурност са направили и ментета. Аз съм попадала на невероятно некачествено менте на PAMPERS.

# 10
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
 Tired мислих си точно от huggies да взема след като ни свършат наще.ама май няма да са и те Thinking

# 11
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние доста време изкарахме на Хъгис - Премиум обаче. Никакви забележки нямам.  Rolling Eyes

# 12
  • Мнения: 40
вече 3ти месец сме на тях и съм много доволна - за справка - купувам ги само от Метро

# 13
  • Мнения: 95
Мамчета,кажете ма как да кача снимка на ментето.

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 10 817
Червено-синята опаковка са Полски и доста по-евтини/освен че са и отвратителни/.

Общи условия

Активация на акаунт